Zmena antikoncepcie. Je nutné ísť ku gynekológovi?

mirka414
13. máj 2008

rozhodla som sa zmenit Jasmine za naplaste...je nutne ist gynekologovi??

lucenek
13. máj 2008

mirka...tablety za náplast stejné značky? jak jinak seženeš antiko bez předpisu? myslím že musíš na gyndu 😉

mirka414
autor
13. máj 2008

u nas vo svajciarsku je aj bez predpisu...

mirka414
autor
13. máj 2008

nie je to ina znacka a typ.

lucenek
13. máj 2008

tož tak to jo 😀 tady v čr..ti daj bez předpisu teda prodaj jen kondom 😀 😀 😀 😝
jinak možná jak kde vysomruješ postinor v lékárně dle utrápeného výrazu....

mirka414
autor
13. máj 2008

nemoze sa mi nic stat??nejake nasledky lebo vedlajsie ucinky?

lucenek
13. máj 2008

juj tož jsem zdrav. sestra csice jiný obor...tak bych nechtěla fušovat, ale myslím že antiko je trifazická nebo monofazická...obsah stabilní hladiny hormonů, nebo kolísavý obsah, který kopíruje fyziolog. cyklus...a ta Jasmine je mono nebo trifazická? a ty náplasti asi mono že.....no....pokud by ty tablety měly stejný obsah hormonů v jedné tabletě a náplst taky tak by to snad šlo..ale holka radšá su fakt zajdi k doktorovi..kolik tak stojí ve švýcar gyndař??

vesi
13. máj 2008

podľa mňa by to malo byť v pohode, ved účinok je ten istý.napr. pri prechode na inú značku sa tiež pokračuje normálne dalej... a potom ako často chodíš na kontroly, ked to nemusíš mať na predpis? 😕

lucenek
13. máj 2008

jinak se ta fázovitost pozná podle barevnosti tablet...pokud jsou všechny stejné tak je to ta mono..a pokud máš tři odstíny tak je to trifazická, např. pramino, triquilar, triregol atd

aponchie
13. máj 2008

mamka brala prasky a pak prechazela na injekce a musela jit na prohlidku lekar ji rekl,ze musi idelat j.testy a KO tak nevim,ja bych sla rozhodne uz jen kvuli infu 🙂

mirka414
autor
13. máj 2008

okej tak ja zbehnem na gyncu aj ked nerada.lucenek hradi to vo svajciarsku poistovna,ale nemam jedoducho rada gynekologov 😠 ...ale zbehnem tam,zdravie je dolezite...

mirka414
autor
15. máj 2008

ahoj tak dnes som od lekara dostala naplaste EVRA.neviete exituju aj na sk??poznateich niektora??

emjee
15. máj 2008
mirka414
autor
15. máj 2008

emjee TY SI POKLAD dakujem 😵 😵

lucusik23
1. feb 2012

Chcela by som sa opytat kedy mam zacat brat antikoncepcnu tabletku ked som zmenila znacku?