Akú autosedačku nad 10 kg pre nesediace bábo?
8. júl 2012
Ahojte maminky. My mame doma nadherne babatko,narodene predcasne.Ale rastie nam do krasy,fyziologicky je uz nadherny valibuk,preto autosedacka do 10 kg babatka nam bude vyuzitelna asi iba na 2 mesiace,to mi je luto dat zbytocne peniazky.
Vedeli by ste mi poradit autosedacku (asi?) pre 0 - 18 kg,ale pre babenko ktore este nesedka? a taka vyberatelna autosedacka najlepsie,lebo nas vozi striedavo moj tatino a maleho tatinko,takze 2 rozne auticka ,ale 1 autosedacka 🙂
(vajko mame,ale take no nic moc,umele ,do ruky,asi do 13 kg,ale nic moc kvalitne,preto chcem pre maleho nieco ozaj lepsie,mozno aj na drzanie hlavicky..)
Dakujem Vám vopred moc za cenné rady
Napísala som ti do pošty, pozri.

@biba321 najskor sa treba rozhodnut aku vlastne chces..... 😉 a popozeraj tu
https://www.modrykonik.sk/forum/autosedacky-a-bezpecnost-v-aute/ktora-autosedacka-je-najbezpecnejsia-2/
https://www.modrykonik.sk/forum/autosedacky-a-bezpecnost-v-aute/autosedacka-pre-vacsie-dieta-2/
https://www.modrykonik.sk/forum/autosedacky-a-bezpecnost-v-aute/jaka-je-nejlepsi-autosedacka-9-25kg/
https://www.modrykonik.sk/forum/autosedacky-a-bezpecnost-v-aute/poradte-aka-je-najlepsia-autosedacka/