Čiarkované obočie

28. máj 2023

Má s tým niekto skúsenosti?

gabym
28. máj 2023

Čo to je?

anita6666
28. máj 2023

Je jeden veľký nevkus

autor
28. máj 2023

@anita6666 ale nevieš oni to normálne tetujú ci jak je to? Ja som myslela ze to len nakreslia henou

lovatko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
28. máj 2023

@lovatko Áno

lovatko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
28. máj 2023

@lovatko A ak sa môžem spýtať to pudrove to je asi to isté tiež tetovane však ci?

lovatko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anonymous87
29. máj 2023

Ja mam pudrove+microblading. A ked si to das spravit v kvalitnom salone, nic nevkusne to nie je 😀

gabika0825
30. máj 2023

Ak myslíš tetovanie obočia ciarkovanou metódou tak nie nechod do toho, nepoznám babu ktorá by to mala s odstupom času pekne, samozrejme aj po korekcii. Skoro všetky to majú buď sivé, cervene alebo dokonca zelene, čiarky sa ti rozpijú a vyzerá to nevkusne. A teraz čo tak aj vidím na instagrame medzi influencerkami tak veľmi veľa z nich si tetovanie obočia odstraňuje a to určite neboli na tetovani len tak u hocikoho, takze nie, radšej chod na lamináciu a farbenie. Ak obočie nemáš odporúčam ricínový olej natierať pravidelne, alebo nejaké serum na obočie.

anonymous87
30. máj 2023

@gabika0825 moje obocie po roku. Permanentny make up sa vstrebe. Netreba ho odstranovat. Podla mna je horsia ta laminacia 🤷‍♀️

gabika0825
30. máj 2023

@anonymous87 to je čiarkovane obočie? Veď to máte v hornej línii obočia úplne zliate do celku. Máte ho rozpite, teda ak ho nemáte nejak inak upravené, myslím nejakým gélom alebo nejak inak prifarbené. A toto určite nie je prirodzene. Nič v zlom ak sa vám páči je to v poriadku 🙂

anonymous87
30. máj 2023

@gabika0825 kde je to zliate do celku 😆 ale ok.. vam sa viac paci laminacia, ktora ma od prirodzenosti velmi daleko 🤷‍♀️

rebekamarcusko
30. máj 2023

Ja mam pudrove a som veľmi spokojná určite lepšie ako chodiť bez obočia v lete,keď sa nelicim🤣

anonymous87
30. máj 2023

@rebekamarcusko mne robila kombo. Lebo vpredu chlpy ziadne 🤣 a komu nepoviem, ani nevie 🤷‍♀️ Ale chapem, ze kazdemu sa paci nieco ine… 🙂

rebekamarcusko
30. máj 2023

@anonymous87 ved jasne ,každý má iný vkus a iný ideál krásy. Mne sa paci husté obocie a dokonca aj laminacia sa mi páči keď je pekne urobená. A nejsu chlpy vyslovene postavené do hora

julia2002
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anonymous87
30. máj 2023

@julia2002 ahoj, mne ho robila @lizatko1009 🙂

lizatko1009
30. máj 2023

@gabika0825 uz si videla ciarkovane zahojene? Smelo do toho, musíš sama vyskúšať, aby si uverila a ak nemáš chlpky smelo, odporucam

victoriab
30. máj 2023

@gabika0825 mozno kedysi to tak bolo, dnes su tir farby o niecom inom. ja som po roku nemala nanpleti nic 😭 bohuzial, treba mat na to vhodnu kozu, ja mam asi moc mastnu. ale urcite pojdem zas, baba, co mi to urobila, ma nadhernu rpacu a je to fakt pekne.