Dlhotrvajúci rúž

luciana656
27. máj 2023

Čaute baby. Potrebujem poradiť. Zháňam naozaj dobrý tekutý dlhotrvajúci rúž. Najlepšie cenovo dostupnejší ale nemám problém zainvestovať. Väčšinou mám problém že mi ruže lepia alebo sa drolia a držia iba kontúry. Budem rada za každý tip.

papaya308
27. máj 2023

Catrice

muchotrafka298
27. máj 2023

Maybelline Superstay MatteInk, drzia mi vsak len niektore odtiene - Ruler, Lover uplne bez problemov cely den, nedrobi sa to, trolinku sa to v strede strati, ale nic tragicke. Dobry bol este odtien Sucessfull, ten sa uz ale nepredava. Naopak uplne zly je u mna Pioneer, ten sa umaze este si to len dam. Dostanes vsade kupit, cena 7-10 EUR podla akcie v obchode. Odlicujem olejovymi odlicovacmi, inac to dole neide. Problem je, ze trochu na zaciatku lepi, takze to nevyhovuje kazdemu. A hlavne, tie odtiene co mam NEROBIA zlte zuby.

anavixy
27. máj 2023

@muchotrafka298 plne suhlasim 👍🏻 kamosky si chvalia aj dermacol ten dvojity, s tym osobnu skusnost nemam

petronellla87
27. máj 2023

@luciana656 Dermacol

marcellka32
27. máj 2023

@muchotrafka298 napíš pls odtiene ktoré robia belsie zuby

muchotrafka298
27. máj 2023

@marcellka32 tieto co som mala nerobia zlte zuby. Ja mam bohuzial zltsiu sklovinu, takze u mna nikdy nebudu bez bielenia "biele biele". Ruler ani Lover z tychto Maybelline zlte zuby nerobili, Pioneer nedrzi a pri tom ten zltsi nadych je. Najhorsie boli pre mna od Catrice, lebo tam mam totalne zlte zuby z kazdeho odtiena, ktory mam a vobec nedrzia. Belsie zuby mi celkom robila Lolita a Lovestick od Kat von D. (len neviem ci sa to este da kupit).

luccija
27. máj 2023

@anavixy ten je vyborny

maculkac
28. máj 2023

@muchotrafka298 presne mám takú skúsenosť, Lover a Ruler mi držia pekne (kľudne aj do rána 🙂 /, červený Dancer mám za chvíľu iba kontúry. Nemáš náhodou skúsenosť, ktorý z ružovejších /letných/ tiež tak dobre drží ako napr. Lover?

muchotrafka298
28. máj 2023

@maculkac to je super, ze mas rovnaku skusenost, myslela som ze len mne to nedrzi. Letne nemam vyskusane, ale chcem si par kupit. Mne este dobre drzal z limitky taky hnedy Hazelnut Hypnotiser, len to sa uz nepredava.

maculkac
28. máj 2023

@muchotrafka298 sranda, presne ten 26O Hazelnut Hypnotizer mám na jeseň a drží 🙂

muchotrafka298
28. máj 2023

@maculkac ja mam este nejake doma z letnej limitky neotvorene,tak skusim a dam vediet. Tie ceruzky co maju mne ale nedrzia, ojeda sa to relativne rychlo a ma to byt tiez dlhotrvajuce.

nicicka
28. máj 2023

Mne dermacol veľmi vysušuje. Ale tento loral je super...potom je ešte dobrý essence a she. Catrice mali úžasnú radu ale nahradili ju inou a tie sú onicom

nicicka
28. máj 2023
maculkac
28. máj 2023

@muchotrafka298 ceruzky som ani ja neskúšala, vyskúšam ešte nejaký ten loreal... , tento catrice hydra matte mám, ale nie je dlhotrvajúci.

muchotrafka298
28. máj 2023

@maculkac ja mam z DMky vypredavali Loreal nejaky longlasting tak to este by som skusila. Celkom dobre mi drzal aj od Sephory len ta u nas nie je. A celkom sklamanie pre mna boli od Too Faced, lebo proste to strasne umelo smrdelo a dost rychlo to mizlo z pier, aj pri beznom piti iba. Takze to tiez uplne nedoporucujem. Este mam dobry od Revlon, taky ten dvojfazovy, tam odisla ta vrstva leskla po jedle a zostala len farba bez lesku. Ale vydrzal pekne.