Opaľovacie mlieko Woodenspoon

deni9
27. máj 2023

Ahojte mate niekto skúsenosti z týmto opaľovacim mliekom? Ja som si ho objednala myslela som ze je to konzistencia mlieka ale je to olej

nevenka
27. máj 2023

@deni9 aky si objednala? Prave uvazujem nad tym, mali sme krem, ale chcela som mlieko.

domiklik
27. máj 2023

@deni9 nevstrebe sa, lepí, na tvár už vôbec nie

majlo1234
27. máj 2023

Nemala som minuly rok dobru skusenost-rozumej zle sa natierali, cely kociar a auto ma od neho doteraz. Ale chranilo dobre

deni9
autor
28. máj 2023

@nevenka mam tento,ale myslela som ze je to mlieko a čistý olej z toho ide

evaachesa
28. máj 2023

Mala som toto ale červené spf50. Ak je to pre dieťa, tak 30 je aj tak málo...vypouži to na seba. Tou olejovou konzistenciou si ale nie som istá či taká má byť. Nie je po expirácii? S červeným som ale bola spokojná. Natierala som syna.

deni9
autor
28. máj 2023

@evaachesa není po expiracii, len myslela som ze je to mlieko, keby som vedela ze olej tak ani neobjednam

evaachesa
28. máj 2023

@deni9 no tak sunscreen lotion je opaľovacie mlieko, takže olejová konzistencia by to byť nemala. Aj na stránke uvádzajú mlieko. Skús im napísať. Možno sa jedná o pokazený výrobok.

judit47
28. máj 2023

Nieje mozne ze sa oddelila mastna zlozka od tuhej-pri kremoch sa to stava..ked vytlacita viac ide stale olej?

nevenka
28. máj 2023

Podla mna premiesat, mozno nie je stabilna emulzia. Ale teda za tu cenu by som cakala, ze bude...