Sú tu mamičky z Banskej Štiavnice a okolia?

susane01
29. aug 2006

ahojte neviem ci tu je niekdo aj z bs,ale bola by som rada.ja som sa sem pristahovala pred 2r z ba.tak ze si viete predstavit kolko tu poznam ludi.dufam ze sa neake baby najdeme ci uz tehotne,ako som aj ja, alebo aj s detickami.budem velmi,velmi rada. 😀

slavulka
1. okt 2006

ahoj, ja som zo Zh ak aj to ratas za okolie Bs. Podla toho co citam, tak si tesne pred porodom alebo uz po?ja mam doma 8 a pol mesacne zive striebro dievcatko.ak mas pred porodom, tak ti velmi drzim prsty.je to nadherny pocit priviest na svet dietatko. drz sa.

susane01
autor
2. okt 2006

ahoj tak predsa niekto. este mam do konca 2 mesiace,dakujem za povzbudenia.troska sa uz zacinam obavat ako to zvladnem,ale zvladli to ine tak ja to snet tiez dokazem.ako sa vola tvoje zive striebro? dakujem ze si sa ozvala dufam ze si obcas popiseme. dakujem. 😀

lucka23
2. okt 2006

ahoj susane. ja som zo zvolena. do stiavnice jazdím casto lebo tam mame chatu. Chystáš sa rodiť v štiavnici? ja som na 90% rozhodnutá že ano. aj ked je to ešte daleko.

susane01
autor
2. okt 2006

ahoj lucka. ano budem rodit v stiavnici nechce sa mi ist do bratislavi. ved tu je ze vraj dobra porodnica. ved uvidim a dam vediet. 😀

lucka23
2. okt 2006

tak sa teším na tvoje dojmy. aj ja som na štiavnicu počula samé chváli len ma trochu odrádza že ti tam nedaju epidurálku.

lucia37
2. okt 2006

Ahojte baby aj ja som zo ZH a mam skoro polrocnu dceru a patrocnu tiez dceru 🙂 🙂

tajga
2. okt 2006

aj ja som s ZH ,ked idem navštiviť maminu a teraz už BA

slavulka
2. okt 2006

ahoj susane, nejako som to vcera zle ratala s tym tvojim porodom, no mala som narocny den, ako vzdy 🙂 teraz som si precitala,ze mas termin 16.11.,tak to si este trochu pockas, no oddychuj, kym mozes. no neboj sa, zvladnes to a nakoniec ti nic ine neostava, uz to babo musi len von 🙂nasa dcerka sa vola Natália a je velmi zlata, ale aj velmi ziva.zatial sa maj a uzivaj si svoje brusko 🙂

susane01
autor
3. okt 2006

ahojte 😀 lucka23- tak to aj mna odradza ale snat to vydrzim. budem musiet 🙂 neboj urcite napisem ake to bude.

susane01
autor
3. okt 2006

ahoj lucia37- tak ze ty uz mas 2 princeznicky. my asi budeme mat chlapca teda ak sa nepomylili. ozaj maju valmi pekne mena. 😀

susane01
autor
3. okt 2006

ahoj tajga- tak to mame opacne. ja som povodne z BA a do BS som sa prestahovala. tiez chodievam do BA za mamou a vzdy sa tam tesim 😀

susane01
autor
3. okt 2006

ahoj slavulka- ved to mas pravku uz to musim len zvladnut. tak ze Natalka ja taky maly certik. to je fajn aspon sa nenudite.som zvedava akeho certika budeme mat my. som na neho uz velmi zvedava. 😅

susane01
autor
3. okt 2006

baby dakujem ze ste sa ozvali. som tu dost sama a kamaratky su fajn. DAKUJEM 🙂

tajga
3. okt 2006

susane tak to si odišla s BA do hladovej doliny, tam budeš mať asi problem najsť prácu, a si tam šťastná? 🤐

susane01
autor
4. okt 2006

tajga- uz tu budem byvat 2r. robotu som si nasla skoro po roku stravenom na urade prace a aj to som robila len chvilku a ostala som tehotna. popravde chyba mi tu moja rodina a kamarati,ale pomali si zvikam.mam tu muza a jeho rodinu, ktoda je na mna velmi dobra a aj si dobre rozumieme.no a o chvilu tu bude nas drobcek a ten mi urcite da zabrat. 😀 a ci som tu stastna? som a ked pride maly drobec tak to bude stastie na druhu. 😉 kde v BA byvas?

lucka23
4. okt 2006

susane tak to ta obdivujem že si si zvykla. ja som sa po svadbe odsťahovala zo zvolena len do 20 km vzdialenej dediny ale stale si neviem zvyknúť. a neviem či si vobec niekedy zvyknem.

susane01
autor
4. okt 2006

lucka vies ja som stastna so zivotom aky mam teraz. v minulosti to nebolo ktovie co. teraz je to super som stastna a preto som si zvykla. aj ked nepopieram ze mi najviac chyba mama a zopar ludi co su v BA.

lucka23
4. okt 2006

mne chýbaju hlavne tie možnosti čo su v meste. na dedine ked niečo chces musíš sadnúť do auta lebo tu nič nie je. možno som si až príliš zvykla na pohodlný mestký život. ale mam skvelého manžela a čakame miminko takže po tejto stránke som najšťastnejší človek na svete.

tajga
4. okt 2006

susane som z Rače a ty_? 😎

susane01
autor
4. okt 2006

lucka23- je pravda ze aj tu nieje vsetko dostat ale da sa to vydrzat. ja si to vykompenzujem ked idem do BA, potom nechcem obchody ani vidiet. 😀

susane01
autor
4. okt 2006

tajga- ja som 25r byvala v dubravke a 4r u babky pri mileticke.inac v krasnanoch som pracovala ale to uz bolo vemi davno. 😀

susane01
autor
4. okt 2006

tajga- a kolko kokov byvas v BA?

tajga
5. okt 2006

15rokov,a mám 32r.

susane01
autor
6. okt 2006

tajga-tak to si uz dlho v BA. to si uz blavacka 😀 no ne. 😉

tajga
6. okt 2006

Tak nejako, ale snažím sa, tebe sa to už kráti a mala by si ešte využiť a vyspať sa a ty už buntošíš o 6 hod.?

susane01
autor
10. okt 2006

ahojte prepacte dlho som tu nebola,lebo sa nam pokazil pocitac.uz je vsetko ok tak konecne mozem popisat. 😀 tajga- mas veru pravdu uz sa to krati.spat moc nemozem ked manzel rano vstava do pracetak sa zobudim a uz sa mi nechce spat. 🙂

slavulka
12. okt 2006

Ahoj susane01, ked sa ti nechce spat, tak si pusti dobru hudbu a lezkaj alebo citaj. Potom uz nebude vela casu, no zalezi to od dietatka ci ti dovoli 🙂 Ja som so spanim problem nemala. Este aj v deviatom mesiaci som spala minimalne desat hodin. Maj sa dobre a opatruj sa, pozor na chripku.

susane01
autor
13. okt 2006

ahuj slavulka no vies ja spat mozem, len ked manzel ide do prace tak sa zobudim a uz sa mi nechce spat.no chora som uz bola a este mam take dozvuky,ale co je horsie velmi mi opuchaju nohy tak ma chcu dat uz do nemocnice.moc sa mi tam nechce radsej by som bola doma.ved uvidim co mi povedia v pondelok.Natalka poslucha? urcite je zlatucka.ozaj v sobitu ideme do ziaru na jarmok. 😀

slavulka
13. okt 2006

Ahoj Susane01, s tymi nohami to nieje dobre. No radsej ist do nemcnice, ako sa ma nieco stat. Mne tiez hrozila hospitalizacia asi v 37tt kvoli prietokom, no isla som na opakovanu kontrolu a vsetko bolo ok. To si mala vidiet ten vydych, ze je to ok, a ze nemusim stravit Vianoce v nemocnici. Natalka poslucha 😀 , no teraz je trochu mrzutejsia lebo jej idu dalsie zubky a okrem toho mala zvysenu teplotu /je nejaka viroza/, no uz je to na ustupe. Dnes som bola pozriet na jarmoku, no ziadna slava. stankov velmi malo, ludi vela,no aspon pocasie bolo super. Zajtra pojdeme este nakupit perniky, tak sa mozno uvidime 😀 Dobru noc

susane01
autor
16. okt 2006

ahoj slavulka, mas pravdu urcite ze je lapsie ist do nemocnice. len sa mi tam nechce radsej som doma.na tom jarmoku ozaj nic nebilo,kupila som len rukavicky dre babo.inac sa mi tam nic nepacilo.ach tie zubky,no musite to vydrzat. 😉