Sú tu mamičky z Banskej Štiavnice a okolia?

susane01
29. aug 2006

ahojte neviem ci tu je niekdo aj z bs,ale bola by som rada.ja som sa sem pristahovala pred 2r z ba.tak ze si viete predstavit kolko tu poznam ludi.dufam ze sa neake baby najdeme ci uz tehotne,ako som aj ja, alebo aj s detickami.budem velmi,velmi rada. 😀

cipca
19. feb 2007

to mas praudu ze suto nase zlaticka aledavid je v poslednej dobe naozaj plany doobeda je to fajn ale ked sa po obede zobudi tak sa to neda reve a reve,zuri hadze sa nazem vnoci strasne spi ci su to tie zuby alebo co?som stoho nanervy ☹

susane01
autor
20. feb 2007

nedoj to prejde asi ma take obdobie. musis to len prezit a potom bude lepsie. Olo ma tiez obcas zly den ale prejde to a je vsetko dobre. 😉

cipca
20. feb 2007

ja viem ze to musim len pretrpet ale ked aj dnes vecer isiel spat o pol 12 budil sa skoro kazdu hodinu a rano sa obudil sa o pol 5 a od vtedy nespal a totoje uz cely tyzden

susane01
autor
21. feb 2007

uf tak to je riadna zaberacka,to ja by som asi uz odpadla od unavenia.

cipca
21. feb 2007

nieco my otom vrau dnes je to dobre cudujem sa ale pred 15minutamy zaspal a do vecera ma znici kym pojde spat leo zikne chodit spavat okolo 11-pol12ale keby som mu prbrala spanie tk ho zas do postele nedostanem 🙂

susane01
autor
22. feb 2007

neboj ono sa to podda. zajtra odchadzam pozriet domov mamu uz sa tesim konecne uvidim aj BA. 😀

cipca
22. feb 2007

tak stastnu cestu do BA ja sm chodila do BA do skoli(ivanky)a teras by ma an nedostaly ani parom koni

susane01
autor
23. feb 2007

dakujem. ty si ako moj manzel ani ten nechcel ostat v BA tak so musela dojst ja.tasko si tu zvykam ale teraz je to uz lepsie. nasla som si tu uz aj zopar kamatatov ale prvy rok a nieco to som si zvykala velmi tasko. no snat to uz bude cim dalej tym lepsie. 🙂

cipca
23. feb 2007

to ti verim ako sa citis tak by sa citil esi kazdy kto pride do cudzeho mesta kde nikoho nepoznas okrem muza "a nozno svokrovsou"ak sisnimy vychadzas.doma je len doma.

susane01
autor
26. feb 2007

v BA bolo super len ten vikend presiel velmi rychlo. uz sa tesim na leto to tam pojdem na 2-3 tyzdne a stihnem popozerat a ponavsevovat aj kamaratky.Oliver bol uplne skvely aj cestu prespinkal. mama sa malupu vytesila konecne ho po dlhom case videla a aj moja babka bola uplne hotova. 😀

cipca
26. feb 2007

tak je dobreze takto dopadlo 🙂.ten snech ma zabyje!

susane01
autor
27. feb 2007

tak to mas pravdu neviem naco napadol ked sa dnes topi. myslela som ze uz bude pekne jarne pocasie. uz aby bola jar. 😀

cipca
27. feb 2007

co jar uz aby bolo leto aspon 30 leploly aby sme mohly vibehnut na chatu a dlksie byt vonku leto mam nejrabsej

perlas
27. feb 2007

ahoj susane01, ahoj cipca....rada by som sa dozvedela, ako sa Vám rodilo v banskoštiavnicej pôrodnici..podelíte sa so mnou o svoje zážitky ?? Mám termín 3.3.2007 - už je to tu čo nevidieť 🙂)...

susane01
autor
28. feb 2007

aj ja mam najradsej leto veru uz nech je teplucko. perlas- ahoj urcite budes spokojna,personal je zlatucky. ja som bola spokojna bola som v nemocnici skoro 3t tak ze viem ocom hovorim. neboj bude dobre a ked budes vidiet svoje babo na vsetko zabudnes. ak nieco budes chciet vediet viac tak sa kludne opytaj. prajem vela stastia. 😀

cipca
28. feb 2007

perlaspozri si temu Pôrody a tam najdes ako je v BS.susane netrafy ma slak stoho snehu?je to normalne pada ako besny zase maly bude ako kvac mokry vcera sa my vonku strepal do tej najväcsel clapkanici a mohli sme ist domou.

susane01
autor
2. mar 2007

no dufam ze uz bude lepsie pocasie. sice teraz prsi ale vzdy lepsie ako sneh. 😝

cipca
2. mar 2007

to hej cera som bola s malym vonku po 3mesiacoch v kociku lebo by sme boly zachvilocku mokry ako kvac

susane01
autor
3. mar 2007

hura dnes to konecne vypada na pekny den. dufam ze po obede bude stale tak pekne ako teraz. 😀

cipca
3. mar 2007

to dufam aj ja ledo my uz sibe stohoto posasia

susane01
autor
3. mar 2007

no ako pozeram uz sa to zacina kazit. no hruza a ja som si myslela ze uz bude konecne pekne. 😠

cipca
3. mar 2007

porazima je o normalne? 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

susane01
autor
4. mar 2007

no ja som v sobotu uzasne premokla. z bundy mi lan tak voda kvapkala ani som dlho vonku nevydrzala. dnes bolo aspon trochu lepsie. 🙂

cipca
5. mar 2007

o malo ale bolo 🙂 dnes to vizera lepsie zatial

susane01
autor
5. mar 2007

oooooooooo dnes bolo uplne superne. neskutocne som sa vytesila. 😀 v stredu ideme na nozicky tak dufam ze to bude ok a uz nebudeme musiet balit nasiroko.

cipca
5. mar 2007

TAK VAM DRZIM PALCE MI SME BOLI DO TERAS V MESTE V BOULINGU Z BRATOM A JEHO FRAJERKOU AJ Z MALIN TEN SA TAM INAC VYTESIL

susane01
autor
6. mar 2007

dik. no tomu verim ze sa mu tam pacilo.skoda ze tu nieje nic pre deti kde by sa mohli takto vyblaznit. ☹

cipca
6. mar 2007

ja som sa bala ze tam ude nafajcene ale ani troch a neni tam vela schodou tak som nemusela kazdu chvilu viskakovat aj tam varia velmy dobre

susane01
autor
6. mar 2007

aj my sme tam chodili kym sme nemali maleho. pocuvaj dnes sme sa nahodou nevideli pri kostoliku?

cipca
6. mar 2007

aj ja mam taky pocit aj som chcela sa prihovorit ale bola si tam s kamoskou tak som radsej nesla