Antolská verzus Kramáre

rrrr_7
15. apr 2024

Rodili ste nedávno v týchto nemocniciach ? aké máte skúsenosti ? V auguste mám rodiť a rozhodujem sa medzi tymito. Ďakujem za odpovede ☺️

13riska13
15. apr 2024

Bola som na antolskej 2krat a ak by som cakala 3 sla by som tam opat bola som na nadstandarde takze som mohla byt na izbe aj sama mala som vlastnu kupelnu a wc co som po cisarskom ocenila

ns994
15. apr 2024

Za mňa Antolská. Rodila som tam koncom roka 2022 a bola som spokojná. Mala som pekný porod, doktorka a PA uplne super(rodila som vacsie dieta ako prvorodicka). 600n a novorodenecke tiež ok.. lezala som na nadstandarte este s jednou mamickou, mali sme vlastne wc s kupelnou a boli sme spokojne.

ysseba
15. apr 2024

@rrrr_7 Ahoj. Aj Antolská, aj Kramáre majú tu na MK vlastnú skupinu. Skús popozerať aj tam. Inak myslím, že relevantne to vedia porovnať len ženy, ktoré rodili aj tam, aj tam. Lebo ak žena rodila len na Kramároch a všetko dobre dopadlo, bude Ti odporúčať Kramáre. Ak iba na Antolskej, tak Antolskú 🙂 Ja som rodila len na Kramároch a za mňa maximálna spokojnosť 🙂 Ale vo všeobecnosti si myslím, že obe pôrodnice sú výborné (myslím si to podľa toho čo mi hovorili aj kamošky a aj keď som si študovala keď som sa rozhodovala ja kam pôjdem), majú dobré vybavenie aj v prípade komplikácií. Myslím, že ani jedna nebude krok vedľa. Držím palce 🙂

nikanita
16. apr 2024

@rrrr_7 mam starsiu skusenost, ak by ta zaujimalo nieco konkretne, rada odpoviem.
Kramare 2019, Antolska 2022.
Za mňa bolo na Antolskej všetko lepšie.

rrrr_7
autor
17. apr 2024

@nikanita ahoj, skôr ma zaujímajú také nedávne skúsenosti, nakoľko staršie skúsenosti som si už pozrela v iných diskusiách 🙂

ns994
17. apr 2024

@rrrr_7 na FB je skupina Dieťatko z Kramárov (Pôrodnica Kramáre) píšu tam mamičky aj personál z Kramárov a sú tam recenzie aj z pred pár dni . Tak ked tak skus aj tam pozriet. Co som citala tak zbezne tak su maminky spokojne s porodnicou.