Detský imunológ v Bratislave

alex2019
28. dec 2023

Ahojte, nemate nejaky tip na dobru imunologicku ambulanciu v Bratislave? Idealne niekde kde sa da objednat a necaka sa tam pol roka na termin 🙂
Syn 2,5 roka ma neustale sople, proste prakticky od septembra mu neustale tecie z nosa, raz je to lepsie raz horsie, ale stale je taky ze aj ked mu vyslovene netecie tak ma obsusene okolo nosa. Minuly rok tiez to iste, musela som mu aj vsetky kruzky az na jeden zrusit lebo to bolo neunosne, kedze napriek tomu, ze inak je vesely, nema ziadne dalsie problemy, tak proste so soplom sa medzi deti neda chodit :(
Teraz sme boli konecne na ORL, a tam mu lekarka dala Uniflox s tym, ze Pamycon obcas nezabera (ten mal pred par tyzdnami) a ze mame zase ist na ORL ked sa mu to prelieci ale ze tam je podozrenie aj na. alergiu (co moze byt, lebo priatel je alergik) tj ze ho mam objednat aj na imunologiu a subezne to riesit.
Dakujem za rady.

becyn97
28. dec 2023

@alex2019 My chodime na kramare, cakali sme na termin iba 3 tyzdne, inde aj pol roka😳 skus zavolat tam, bo neviem ci este beru novych…vola sa Mudr.Melicharova

alex2019
autor
3. jan 2024

@becyn97 dakujem skusim

bera123
28. apr 2024

@alex2019 ahoj chcem sa spytat, zhanam tiez imunologa pre dceru ze ako ste dopadlo? Resp komu chodite? Dakujem

alex2019
autor
29. apr 2024

nenasli sme ziadneho, nakolko na ORL mu predpisala Uniflox vtedy lebo ze je chory a jemu to celem uuuplne preslo.. zial samozrejme zase sme tam kde boli lebo starsi stale nieco donenie zo skolky, tj zase sople vkuse.. takze prave rozmyslam, zeh to zase zacnem riesit.. tj zase ORl ... potom sn ad imunolog.. v kazdom priopade ked som vtedy nejakeho hladala tak to nevyzeralo ako nieco kde sa da objednat zo dna n a den

bera123
29. apr 2024

@alex2019 aha rozumiem. No lebo dcera 1 rok , od marca ma uz asi 4 atb kazdy tyzden pomaly teplotu hned vysoke crp a uz mi to lezie na nervy ze stale volaco. A to syna som mala doma zo skolky 🤯
Budem musiet poriest a hladat a riesit hlavne s detskou lebo nejak ona neriesi🙄