Gynekologička v Bratislave

tinka2233
7. feb 2024

Ahojte, viem, že táto téma tu je častá avšak mám prečitané fóra snaď od roku 2009. Mením si gynekológa a rada by som našla vhodnú gynekologičku, ženu v BA. Preto znova otváram túto diskusiu pretože zväčša sa odporučaju muži (čomu rozumiem, kľudne môžete aj mužov ale naozaj len tip top s ktorými ste spokojné a hlavne ako poslednú možnosť). Žien gynekologičkek je zjavne málo. A za tých pár rokov sa recenzie môžu meniť. Čítala som recenzie na pani doktorku Tazberíkovú - tam sú recenzie vac zle ako dobré ale hľadam aktuálne. Ďalej kľudne to môže byť aj sukromnik. Našla som emimed a pani doktorka aj sestrička ma užasne recenzie ale neodpisali mi na mail a 3 dni sa tam neviem dovolať. Ďakujem za každé rady. Prijemný deň prajem! 🙂

tinka2233
autor
7. feb 2024

@tinka2233 plus ešte dodám našla som v Boroch v nemocnici pani doktorku Emiliu Šovčikovu a Galinu Fedanchuk ale nikde som nevidela žiadne recenzie

gejb
7. feb 2024

@tinka2233 mudr. Lucia Blaškova, som u nej a spokojná. Mužov som mala dvoch (tiež som dala na odporúčania ze sú citlivejší a bla bla bla) a jeden bol horší ako druhý.

tinka2233
autor
7. feb 2024

@gejb ďakujem pekne na pani doktorku som už čitala dobre recenzie ale v staršich forach bolo že prijima len pacienty z jej okruhu, ja sice v dubravke žijem 5 rokov no TB mam na záhori tak neviem skusim tam zavolať

gejb
7. feb 2024

@tinka2233 ja mam trvalý pobyt úplne inde, nemala problém.

tinka2233
autor
7. feb 2024

@gejb tak to je super, skusim tam zavolať ďakujem veľmi pekne!

nataly228
7. feb 2024

Ahoj, sice si chcela primarne zeny, s tymi nemam v BA skusenost, ale ak ak by si predsa len bola otvorena aj muzovi, tak odporucam MUDr. Matus Chuda. Pekna nova ambulancia v Karlovke, prijima nove pacientky aj mimo obvod, mila a prijemna sestricka a hlavne je to nesmierne ludsky, empaticky, prijemny lekar, mily, vtipny a velky profesional. Vzdy dobre naladeny, jediny raz sa nestalo ze by bol nejaky nevrly alebo neprijemny, vzdy vsetko vysvetli, odpovie na otazky. Tiez som chcela povodne zenu gynekologicku, ale ist k nemu bolo moje najlepsie rozhodnutie. Cele tehotenstvo som tam chodila doslova s radostou, ako na navstevu k znamym. 😂Vopred ale hovorim, ze si uplatnuje vyhradu vo svedomi cize antikoncepciu, UPT a podobne veci unho neporiesis.

tinka2233
autor
7. feb 2024

@nataly228 ďakujem! Preto som písala, že kľudne napište aj mužov, lebo viem že su aj dobrí gynekologovia, a s mojimi požiadavkami to tak vyzera že žien gynekologičiek veľa nie je 😀 ďakujem pozriem ho 🙂

tinka2233
autor
7. feb 2024

@nataly228 vyslovene hľadam novu gynekologičku/gynekologa lebo chcem svoje telo pripraviť na tehotenstvo a celkovo aby bolo hormonalne zdravé, lebo doteraz sa na cysty predpisovali len HAK, čiže vyslovene to mi nevadi 🙂

jaaty
7. feb 2024

@tinka2233 ja som veľmi spokojná s Mudr. Sladicekovou Radmilou.

lubkovaandrejka
8. feb 2024

@tinka2233 Ahoj 🙂 aj ja chodim ku pani dr. Blaskovej, je super, naposledy mali oznam,ze prijimaju nove pacientky.

lubkovaandrejka
8. feb 2024

@nataly228 Suhlasim s tebou,ze aj pan dr.Chuda je super, empaticky a vyborny lekar. 🙂

nataly228
8. feb 2024

@tinka2233 tak v tom prípade ti ho naozaj odporúčam. 👍 Ja som išla k nemu, keď som otehotnela (dovtedy som nemala gynekológa v BA) a fakt tá starostlivosť je tam super. Myslím, že by sa ti povenoval v tomto a snažil by sa určite nájsť iné riešenia ako HAK. Ešte mi napadlo, že výhoda uňho je aj cenník. Sú veci, ktoré si platíš, lebo sú nad rámec poistenia (napr. foto z ultrazvuku a pod.), ale nie je ich veľa a on má tie ceny také normálne si myslím. Aj mi to hovoril raz, že on nesúhlasí s tým, aby pacientky platili horibilné sumy za úkony. Jasné, zarobiť potrebuje aj on, ale tak niekde ti naúčtujú poplatok už aj zato, že vkročíš do ambulancie a dýchaš ich drahocenný vzduch. 🤷‍♀️😂