Kočíky Cybex v Bratislave

6. mar 2024

ahojte, chcela by som kupit kocik Cybex priam pre nase babatko. Avsak vsade kde pridem na predajnu maju len 2-3ks kocikov a zrovna tie ktore sa mi nepacia.
Kde je podla vas najlepsia predajna na kociky kde si ich viem pozriet nazivo?
Lebo teda objednat len z katalogu a nazivo tie farby vyzeraju inak mi pride take..no neviem
Viem ze v Prahe je original predajna Cybex kde by som si ich vedela vsetky pozret...no neviete o nejakej predajni v BA kde by mali viac modelov vystavených?

dakujeem 🙂

simciatko1
6. mar 2024

Pripnem sa. tiež hľadám nejakú predajňu kočíkov - zatiaľ všehochuť - neviem si vybrať.

lienka.7
6. mar 2024

Brendon mal kedysi. Taktiez na Vajnorskej pri Istocheme co je predajňa mali (názov fakt neviem).
A inak čakať ze dôjdem do predajne a budú tam mat všetky modely/farby kocika je proste nerealne pri akomkoľvek modely kočíka.

autor
6. mar 2024

@lienka.7 ved to mi je jasne...ale paci sa mi asi 5 modelov z ktorych si chcem jeden kupit a nemaju ani jeden....

luckajozko21
6. mar 2024

BA neporadim. Mozno tak Babymarket na Jarabinkovej, ale tam sa mi zda, ze tiez bol 1-2ks. V Hlohovci v Aladdine maju obchod rozdeleny na 2 'vchody'. Cybex ma samostatnu miestnost. Maju tam aj niektore limitky. Ja som pozerala sice coyu, ale videla som, ze tych cybexov tam mali fakt dost.

lamonita
6. mar 2024

Vanda store v centre BA na žilinskej ulici. Tam sú cybex. Potom Brendon, kočíky sk, pre deti v OC Korzo.

bluemoon24
6. mar 2024

Vanda store, baby market.

lucina19
16. mar 2024

ja ked som kupovala cybex, pochodila som viacero obchodov aj mimo ba, kedze som chcela tiez jeden konkretny vidiet nazivo. ale v tom case mali najviac v trnave v jednom obchode s kocikmi a nakoniec som ten konkretny zohnala v ziline, vystaveny a so zlavou

michaela4242
16. mar 2024

Brandon pri Ikei, poradia veľmi super. Nám ukázali aj zo skladu farbu vajíčka, ktorú sme chceli.

nops
16. mar 2024

V Nitre je priamy dovozca Cybex, nepamätám si už presný názov obchodu.Z Ba nie až tak ďaleko

autor
16. mar 2024

dakujem vam, uz netreba bola som si kociky pozret v predajni Cybex v Prahe, tam mali vsetky😎