MUDr. Lucia Petrincová - stomatológia, čeľustná ortopédia
Dobrý deň ma tu niektoré skúsenosti s pani doktorkou Luciou Petrincovou?
@sylvia36 dobrá večer ďakujem za vašu odpoveď a strojček má ten neviditeľná či klasicky?
@veronika19895 neviditeľný, zatiaľ sme dostali 26x2 dláh (mení sa dlaha každé dva týždne) , je to od nejakej slovenskej firmy a stojí to 3500 eur, môžete si to rozložiť na ten 1,5-2 roky, kým liečba trvá. Samozrejme na splátky, ale už sa nedopláca nič, aj keby liečba trvala dlhšie... zatiaľ je to na 1,5 roka. nie je to vôbec vidieť na zuboch, ani neviem dcére poriadne skontrolovať, či ho má, stále sa jej to musím pýtať 😉😅
@sylvia36 a vďaka strojčeku vidite výsledok?
@veronika19895 začala ho nosiť pred mesiacom, ešte je veľmi skoro na výsledky...
@veronika19895 dobry den, mozem poprosit o kontakt na pani doktorku Petrincovu? Dostala som tiez odporucanie na strojcek k nej ale na nete nachadzam trochu cudne informacie kde vlastne ordinuje. Dakujem vopred
@sylvia36 a tiež najprv bola konzultácia?
@veronika19895 áno, samozrejme, bez toho to nejde, oboznámi vás o možnostiach, ktoré strojčeky existujú a dajú sa u nej aplikovať, vysvetlí ku každému pre a proti a tiež pošle na snímok, aby vedela zhodnotiť či je ktorý strojček vhodný. AK sa pre nejaký rozhodnete, potom pri ďalšej návšteve nasledujú odtlačky a potom o 6 týždňov nasadenie liečby.
@veronika19895 mám pocit, že už sú vidieť výsledky, máme už 4.sadu a predná horná 3., ktorá bola veľmi predsunutá pred ostatné, sa už pomaly zasúva.
@sylvia36 prosím Vás ako dlho sa nasadzoval strojček?
@veronika19895 boli sme tam prvý krát asi 3/4 hodinu, všetko nám vysvetlila, dcéra si musela vyskúšať nasadiť ho a sňať, išlo jej to zo začiatku ťažko, je k tomu aj háčik, ale ten už nepoužíva (už to máme od mája, už získala grif) dostali sme 6 sád, ktoré sa menia každé dva týždne. Takže nasadenie trvá dve minúty, zvyšok času bol cvik a vysvetlenie ako a kedy meniť a termín ďalšej návštevy. Keďže je to robené 3D skenerom, tak strojček presne sedí na zuby a nemusí sa nič riešiť, je to úplne iný komfort ako iné fixné strojčeky na zuby.
@sylvia36 a je to ťažké nasadit? A aj sa lepili tie atachmenty?
@veronika19895 áno, jasne, to som si neuvedomila, nie je to ťažké nasadiť, ani sňať, len to chce cvik
dobry vecer, volala som priamo do eezysmile, nech mi odporucia poslytovatela v BA a okoli. Odporucili mi pani doktorku Petrincovu. vraj sa ale stahovala. neviete na aku adresu a ci telefonne cislo spomenute vyssie je aktualne? Dakujem
@sylvia36 Dobrý deň, prosím Vás to má u pani doktorky ten slovenský, alebo teda čo sa v Európe vyrába eezy smile? Lebo ešte sú invisalign a spark a tie by mali byť americké.
Dobrý deň, my máme ešte ten slovenský easy smile, ale kamarátka bola s dcérou a oni už majú iný aj cenu majú už vyššiu 4 300 eur. My sme začali so strojčekom pred 1,5 rokov, len sa nám to predĺžilo, lebo v lete jej jedna sada nesadla a v septembri sme museli robiť nové odtlačky a nové sady.
Dobry den, prosim vas, kolko stoji iba konzultacia ci vobec strojcek treba? Dakujem.
@sylvia36 dobrý deň, staršia konverzácia, ale vy máte prosím eezy smile - vyrábajú to slováci? Ja mám začať s liečbou a chcela by som sa iba spýtať, nakoľko som držala v ruke invisalign aj spark, ale eezy smile nie, že podľa fotiek vyzerá, že ten plast je o dosť hrubší a aj siaha až k ďasnám.. Nesposobuje to v kuse šušlanie? Či je to iba počiatočné a potom si človek zvykne na rozprávanie 🙂
@gabruska1985 áno, eezy smile sú slováci, dcéra s tým nemá žiadny problém ani nešušle, možno prvých pár dní, kým si zvykla. A iba jedna sada sa jej raz zlomila, ale inak je to v pohode.

@veronika19895 áno, moja dcéra k nej chodí so strojčekom. Doktorka je úžasná, milá, všetko vysvetlí, do ničoho netlačí... maximálna spokojnosť. Strojček je možné splácať aj na splátky...