Psychiatria Mickiewiczova Bratislava

nika11103
6. apr 2024

Dobrý deň , prosím , ako to funguje na psychiatrickom oddelení ? V prípade dobrovoľnej hospitalizácie ? Moze si pacient zobrať cigariety ? Moze mať telefón ci závisí od diagnózy ? Cítim, že už nezvladam depresívne stavy , mám malú dcérku , nechcem ublížiť sebe alebo nebodaj jej . Píšem pod svojim nickom , prosím akékoľvek skúsenosti, aj s inými psychiatriami, kľudne do správy . Moc ďakujem vopred

ninazemna
6. apr 2024

@nika11103 V Ružinove s depresiou cigarety áno, zapaľovač nie, telefón nie. ZS

zmrzlinka2021
6. apr 2024

@nika11103 telefón áno, keďže som si písala so známou, ktorá tam bola akurát hospitalizovana

aeruginosa
6. apr 2024

Ahoj, na dospelackej psychiatrii je dovolene pacientom fajcit, takze cigarety si vziat mozes. Co sa tyka telefonu, to neviem.

marianarem
8. apr 2024

@nika11103 Ja som bola 7r dozadu v Pezinku na psychosomatickom, tam prave boli aj ludia s depresiami. Tam to bolo velmi malo obmedzene, cigarety v pohode, telefon tiez, navstevy mohli prist hocikedy. Okrem toho tam bolo vselico ine v ramci.nemocnice - dielne, joga a ine cvicenia, masaze, rehabilitacie, byval aj kulturny program, na oddeleni tiez stale nejake aktivity. Samozrejme rozne typy psychoterapie. Plus pekbe prostredie nemocnice, na Mickiewiczke nie je taka moznost poprechadzat sa po parku Ja odporucam ist tam.

patricia_b
10. apr 2024

Tiež odporúčam Pezinok, bola som tam pred rokom a ak by som nebodaj mala ísť znovu, tak do Pezinku, na mickiewiczovej som bola tri krát a nikdy viac