Riziková poradňa + pôrod v Bratislave

13. jan 2024

Ahojte, aku nemocnicu v BA by ste si vybrali ba navstevovabie rizikovej poradne a zaroven by ste tam rodili? Zatial sa rozhodujem medzi Bory a Ruzinovom, ale rada si precitam vase skusenosti z posledneho casu kde ste boli na rizikovej poradni?

lelelienka
13. jan 2024

Kramare bez vahania ak by som este raz rodila

mamina7070
13. jan 2024

Bory zavisi ci mas zaplatenehonlelara co tam rodi inak je mala sanca sa tam registrovat

rizikove porody (nepises preco rizikovy ) tak kramare alebo antolska

miriam11
13. jan 2024

Kramáre

autor
13. jan 2024

@mamina7070 mam dost velky myom v porofnych cestach - cize potrebujem sledovat asi krcok a riesit bliziacim sa porodom, ci to pojde prirodzene alebo len cisarskym. Musim sa tento tyzden niekde na rizikovu zaregistrovat a neviem kam ist 😒 z ruzinova dobri lekari odisli do Borov, co som pocula.

veklipo
13. jan 2024

Ja som mala rizikové v Ružinove. Bolo to paradoxne lepšie ako bezne tehotenstvo. Veľmi sa o mňa starali.

autor
13. jan 2024

@veklipo a rodila si prirodzene alebo cisarskym? Vies ku ktoremu dr si na rizikovu chodila?

veklipo
13. jan 2024

Rodila som prirodzene. Meno si žiaľ už nepamätám. Tam sa v poradni dosť striedali.
5 dni pred termínom som potom ležala na gynekologickom oddelení.

autor
13. jan 2024

@veklipo a kedy to bolo?

veklipo
13. jan 2024

2019

mamina7070
13. jan 2024

a kedy mas termin porodu ? lebo bez registracie sa do borov ist neda a to s arovi popredu tusim do konca aprila uz je obsadene

autor
13. jan 2024

@mamina7070 v maji koncomm

mamina7070
13. jan 2024

ak mas odporicanie od svojho gynekologa na vyssie pracovisko tak sa tam objednaj a uvidis co povedia myslim na boroch

autor
13. jan 2024

@mamina7070 skusim

lubkovaandrejka
13. jan 2024

Ja som sice na rizikovom nebola, ale skoncila som na ARE na gynek.oddeleni - Ruzinov, takze som tam aj rodila, akutny cisarsky rez. Dr. Kozelkova. Rez mi uz ani nevidno a zotavila som sa velmi skoro. Za mna super a dalsi raz pojdem tiez tam. 🙂este dodam,ze to bolo v 2022

autor
13. jan 2024

@lubkovaandrejka dakujem za zdielanie tvojej skusenosti

lubkovaandrejka
13. jan 2024

Rado sa stalo 🙂

majlo1234
14. jan 2024

@lubkovaandrejka mna tiez rezala pani doktorka, stylom komunikacie mi velmi vyhovovala, myslim ze je super odbornik, akurat ten rez paradoxne velmi skaredy, z druhej strany ho ani nevidno, kde ma sil sekundant

lubkovaandrejka
14. jan 2024

@majlo1234 ja som z nej mala tiez pocit,ze je vyborna odbornicka,hoci sme prehodili asi 2 vety 😅. Sla som do celkovej anestezy. Len z nej nieco sebavedome vyzarovalo. Ze vie co robi. Jooj, no to ma mrzi,ze ti dokafrala rez, mozno nemala svoj den a je to velmi cidiet? Ci aspon to tak zbledlo,ze to nebije do oci?

majlo1234
14. jan 2024

@lubkovaandrejka bije to extremne do oci, mam to cez desat cm hnusne cervene. Ale akoze neriesim, sak je to pod gatkami, jediny ktovto vidi som ja a muz😂 urcite vie co robi, ved ma sto rokov skusenosti, ale estetiku asi nerieisla u mna

lubkovaandrejka
14. jan 2024

@majlo1234 neviem, kedy si tam bola, ale tak mi teraz napadlo,ze ja som to mala este 9.m po porode dost cervene ,tak mi moja gynekologicka povedala,nech si kupim cicaplast baume od la roche, vraj to cervenanie prejde :D prislo mi to ako somarina po takej dobe, ale tak teda skusila som, a ozaj to velmi pomohlo. Mozno pomoze aj tebe? Ale zas, ked to vidite len vy dvaja, tak mozno aj skoda penazi, sice ja to tiez nikomu dalsiemu neukazujem.😅Veru, sto rokov skusenosti. Ona ked za mnou vysla z miestnosti , mala v ruke nejaku tyc, neviem, co to bolo, tak som si myslela,ze je upratovacka a divila som sa,co za divne otazky sa ma pyta.😅

hencsiii
17. jan 2024

Ahojz nakoniec kam si sa objednala ? Ja zajtra idem na prvu rizikovu poradnu do Boroch v 15tt,dufam ze to bude OK pozerala som a celkom fajn lekari su tam 🙂

427008973
18. jan 2024

@lelelienka a prečo Kramáre ?

lelelienka
18. jan 2024

@427008973 lebo mi tam uz raz zachranili na gynekologii zivot (nie v suvislosti s tehu) po tom, ako to v Ruzinove totalne spackali a teraz som tam chodila do rizikovej poradne a vyborny, zodpovedny pristup a cely porod tiez.
O sukromnych som vobec neuvazovala, pretoze keby bolo treba nedajboze nieco s babatkom, prevazaju aj tak na Kramare…