Súkromný obvodný, ktorý berie pacientov

lindus_esterka
21. máj 2024

Ahojte, hľadám odporúčania na súkr. všeobecného lekára pre dospelých v BA, ktorý berie nových pacientov. Ideálne kde zaplatím ročné členské tak do 100€, nepotrebujem momentálne nič špeci, keďže okrem preventívok som u dr. nebola už pár rokov. Prešla som aj staršie diskusie, ale už sú neaktuálne. Najradšej by som Petržalku, ale tam som našla len "praktická ambulancia" ktorá má zlé recenzie 🙄 Ešte je Rodinný doktor v Dúbravke (v Petržalke neberú nových) a Solem+ v Ružinove - máte prosím niekto s nimi skúsenosť, čo sa týka termínov a komunikácie (či sa tam dá dovolať a či ma v súrnom prípade zoberú v daný deň alebo objednajú o 3), príp. ak viete odporučiť aj iného dr. Ďakujem ❤

pribinak
21. máj 2024

@lindus_esterka rodinný doktor v Dúbravke? Tak to ti neodporúčam. Neustále sa tam striedajú lekári a aj sestričky. V decembri bola cela ambulancia preistotu zatvorená a hotovo.

22abigail22
21. máj 2024

@lindus_esterka
Tiež aktuálne zháňam nového lekára v rámci Petržalky.
Kolega odporúčal sem : https://www.medante.sk/ (nemám osobnú skúsenosť)

lindus_esterka
autor
21. máj 2024

@pribinak ďakujem krásne, presne takéto reálne skúsenosti hľadám. V zime mali na stránke, že neberú nových a ja že sú takí super, že majú plný stav 😅

@22abigail22 ďakujem, aj ja som ich pozerala, ale tam je členské 300€ a ja sa tam okrem preventívok (ktoré aj tak hradí poisťovňa) nechystám chodiť..

22abigail22
21. máj 2024

@lindus_esterka
Ponúkajú za 290€ celoročný balík nadštandardných služieb, ktorý (tuším) nie je povinný inak je všetko (preventívne) hradené poisťovňou. 🤷‍♀️

Vzhľadom k tomu, že momentálne mám lekára v spomínanej praktickej ambulancie (ale na Račianskej) sa mi zdá táto možnosť 1000krát lepšia. 🫣
Tiež okrem prehliadok sa vyhýbam lekárov.

V rámci Petržalky mi bol odporúčané táto lekárka:
Zaporovska, mudr Marcinkova

lindus_esterka
autor
21. máj 2024

@22abigail22 no na stranke maju, ze najzákladnejšia preventivka pre nekapitovanych je 190€ takze tudy cesta asi nevede 😃 a prosim, s tou praktickou amb. mas aj ty zlu skusenost?