Urológia Kramáre

zuz1177
28. nov 2023

Ahojte, kto chodite do abmlunacie s detmi na urologiu Kramare (urologicka ambulancia c.1), neviete nahodou ci sa a ako sa tam lekari striedaju? My sme boli dnes a natrafili sme na uzasnu lekarku - Mudr. Slebodnikova. Vyborny odbornik a aj clovek 🙂 Len teda neviem ci sa da konkretne k nej dostat aj pri dalsej kontrole. Ci tam byva niektore konretne dni v tyzdni alebo je to o nahode?

zoe_2
28. nov 2023

Uplne nahodne, vacsinou mladi su tam

kika3111111
28. nov 2023

@zuz1177 neviem ako sa tam striedajú ale čítala som vždy len super recenzie na cely tím lekárov na detskej urológii . My sme boli u staršej pani doktorky a bola uuuuzasnaaaa tiež 🙂

simsalabim
28. nov 2023

@zuz1177 je to nahodne. Striedaju sa, vacsinou mladi, ale natrafila som uz aj na primarku a prednostu. Takmer vsetci su naozaj prijemni.

veklipo
28. nov 2023

Chodíme 4 roky a nikdy tam nebol nikto nepríjemný.

lulu2014
2. dec 2023

Striedaju. Ale da sa dostat ku konkretnej Dr. Povedz sestricke.

w_ee_wee
7. mar 2024

dobry den, nas tam tiez poslali. Nahodou neviete aky tam maju nazor s pretahovanim predkozky?

kika3111111
12. mar 2024

@w_ee_wee keď sme boli my u pani doktorky tak podľa mňa ten správny - ziadne násilne sťahovanie , len jemnucko koľko to ide , očistiť , poučili nás presne ako , kedy , čo si sledovať. Uplne super za mňa . Vzdelaná mila láskavá pani doktorka . A to tam môj drahy synček kričal cez celú budovu asi ale aj tak sa ku nám správali milo a bolo to pre nich ok . Ja som bola velmi spokojná