90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

adamko05
22. feb 2013

@ivka2903 ako? som zvedavá zajtra na krásne čisielko 😵

ivka2903
22. feb 2013

@adamko05 ahoj 🙂 No ja by som si tie bryndzové halušky určite dala a bolo by mi to jedno.. jeden obed nevadí a večeru by som si dala takú skromnejšiu..možno len zeleninku.. ale haluškám ja teda neodolám 🙂 Tiež sa obávam, že ich raz doma budem musieť urobiť a už teraz viem, že to nezvládnem a zhreším 🙂
Chudnem z 81,9kg.. a moja výška je 176cm. Normálna váha, na ktorú sa aj chcem dostať je 62-65kg (inak, kedysi, ked som ju mala, tak som sa na seba nemohla pozerať, že aká som tlstá.. a teraz, čo by som za tie čísla dala) 😒 , takže... nech sa stane vôľa božia 🙂

Inak dnes som tú vodu zvládla v pohode, nebolo to vôbec také hrozné.. Práve som si uvarila na večer čajík, vypijem ho a pôjdem drichmať 🙂 už sa neviem dočkať rána, ženy moje..

sisab
22. feb 2013

@ivka2903 super, si sikula, tesim sa na rano 😉

sisab
22. feb 2013

@lucky14 no tak teda poradenstvo zdarma 🙂 mam citlivu, pomerne zmiesanu plet, sem tam so sklonmi k tvoreniu uhrov, nato pouzivam tu od garnier tu srandu cistiacu, co ma taku kefku, ale flakam to. makeup pouzivam, ale zmatnujuci mousse, no asi zbehnem do drogerky. inak dakujem, si zlata 🙂
dneska som si na veceru upiekla tie cesnakove rozteky, to bolo mnaam, neviem, kam ich schovam, aby som si ich nedala aj na ranajky. Zajtra vitaminky a my mame akciu, budeme asi grilovat, takze ja si nachystam asi nejaku tekvicu, a ostatnym necham klobasu 😀 a dneska som zhresila s asi 5kolieskami klobasky, domaca, sami sme ju robili, tak uz je zaudena, no neochutnaj 😝

lucky14
22. feb 2013

@ivka2903 ja som ani na chvilku nepochybovala ze to das. Si sa na vodu tesila a bola si pripravena to zvladnut. Takze klobuk dolu a zajtra napis radostnu spravu. 😀

lucky14
22. feb 2013

@sisab prosim Ta kolko mas rokov?

ivka2903
22. feb 2013

@lucky14 Ďakujem za dôveru kočky moje 🙂 Zajtra som tu ako na koni 🙂 Teraz vypínam a pôjdem spať, nech nevyhladnem z toho čaju 🙂 dobrú noc :- 😉
@sisab

sisab
22. feb 2013

@lucky14 33cerstvych

adamko05
22. feb 2013

@ivka2903 juuuj, aj ja chcem byť taká vysokááááááá 😵 .. a si šikulka šikulkovitá.....

adamko05
22. feb 2013

@sisab schovaj do marazničky, a o 4 dni vyberieš, hodíš do mikrovlnky a máš čerstvé 😉

adamko05
22. feb 2013

@sisab sme tu jedna aj váhová aj veková kategoria 😀 😀

adamko05
22. feb 2013

@sisab my mame domácu klobásku, aj pašteku a neuveriš, ešte som nechutnala... 😕 ...a mama včera doniesla udeny hovadzí jazyk... to je iná mnamka... ale na bielkoviny veru s chlebom asi dám... občas aj studený obed môžem mať (aj ked ja jednoducho mám veľmi rada "váru" ako sa hovorí) 😝

lucky14
22. feb 2013

@sisab takze po 1. ta rana z Garnier je pre tinezerov s uhrami. Nasa plet ja mam 34cerstvych potrebuje inu staroslivost. Tym ze pouzivas kartacik si len stimulujes viac tvorbu kozneho mazu. Takze to hned zahod. Jeden krat do tyzdna si urob piling so zrnieckami a to staci. 2. Potom denne nesmies zanedbavat cistenie. Ak mas citlivu plet skus nieco bez parfemov vela ludi ma prave citlivu plet na parfemy ktore su v starostlivosti o plet. Ak mozem odporucit namiesto make-upu pouzivaj Garnier BB krem pre zmiesanu plet. Krasne kryje zmatnuje a neblokuje pory. No a super bude ten Loreal Youth Code co som Ti poslala link ale si kup len ten krem v pumpicke nie v tegliku ten by bol prilis tazky na zmiesanu plet. Hlavne je si davat nieco na okolie oci. To ked sa zanedba tak tazko sa potom napravuje. Neviem ci som Ti to dost zrozumitelne napisala ak nie pytaj sa dalej. 😉

sisab
22. feb 2013

@adamko05 no to ty si ovela disciplinovanejsia a zodpovednejsia, lebo mna to totizto ani velmi nemrzi 😀
@lucky14 no teeda a ja ze aku dobru vec som si kupila, tak ta teda posluchnem a trielim do drogerky, chapem vsetko, co si mi napisala. inak tie ocne partie, to pozorujem, ze sa mi objavili prve vrasky....dakujem 😵

adamko05
22. feb 2013

@lucky14 teba by som potrebovala doma... ja som lenivá si aj ruky natrieť... viem,r az budem banovať... natieram, až už koža praská ... sprostá, sprostá... čo ti poviem....

adamko05
22. feb 2013

@sisab tá zodpovednosť je len dočasná, nebooooj... kríza isto príde....asi už zajtra, pri tých haluškách.. jedine že by som rodinku ukecala na parené buchty, to by som brala ako miernejšie zlo.... a myslím,ž e by sme MM aj prehlasovali, chlapci miluju tento typ (sladké) obedov 😝

lucky14
22. feb 2013

@adamko05 no priznam sa tie ruky aj ja zanedbavam len vecer ked zalahnem do postele si na to spomieniem takze mam krem na ruky na nocnom stoliku. Ale priznam sa u mna je ta starostlivost o plet asi profesionalna deformacia. Ked sa pozriem na vacsinu zien ako maju znicenu plet len tym ze zanedbali starostlivost mi je do placu lebo to je len o zvyku a ked sa sebe venuju o 20-30rokov budu stale vyzerat skvele. Ja som mala zakaznicky co mali aj 80siat rokov a plet vyzerala na 50siat. Takze ked nic ine aspon denny a nocny krem a ocny krem skus pouzivat. Vraj trva tyzden si osvojit novy zvyk. Potom je to automaticke. 😉

sisab
22. feb 2013

@lucky14 jaaaj keby ma mal kto osetrit tak by som drzala jak hluchy dvere,ale presne ako pise
@adamko05 leniva aj ruky nohy natriet

klemberka
23. feb 2013

@sisab ahoj, včera ste sa tu bavili o kozmetike a vravela si, že máš aj citlivú pleť so sklonom k uhrom, ak chceš, môžeš vyskúšať aj kozmetiku značky Lavera, je to biokozmetika, kúpiš ju napr. aj tu http://www.parfums.sk/brands/?f=1-1-5804
je trošku drahšia, ale oplatí sa investovať a ver mi, nájdeš tam všetko, čo pre svoju pleť a pokožku potrebuješ, aj spomínané krémy na očné okolie či tónovací krém, ako ti radila @lucky14 a ako aj ona spomínala, určite to Garnier na čistenie pleti zahoď, tým si len viac roznášaš po tvári ďalšie "pupáky" a nečistoty... 😉

ivka2903
23. feb 2013

Dobré ránko všetkým 😉
Takže, som tu s dobrou naladou a perfektnými výsledkami 😎 Ani som nepočítala, že to tak super dopadne 😀
Moje výsledky za prvý mesiac :
Prsia: -4cm
Pás: -6cm
Brucho: -7cm
Boky: -7cm
Stehno: -8cm
Váha: -9kg

Som nad mieru spokojná a s radosťou valím do ďalšieho kola, aj ked teraz to už tak ľahko určite nepôjde Krásny dník 🙂
Ešte raz všetkým ďakujem za podporu, veľmi mi to pomohlo 😉

lucky14
23. feb 2013

@ivka2903 ahooooooj!!!! Uzasne vysledky!!!! Velikanska pochvala ako si to krasne zvladla. Si sikula. To je asi ten najlepsi hnaci motor v tom vydrzat taketo nadherne vysledky. Este raz velikanska gratulacia!!!! 😀 😀 😀

ivka2903
23. feb 2013

@lucky14 Ďakujem moja 😀 , no dúfam, že to pôjde aj nadalej dobre, aj ked sa teraz obávam, že sa to zastaví, kedže mi naraz odišlo tak vela.. ale nevadí, som sa zaprisahala, že do dalšej vody sa nevážim.. a dnes ráno som bola taká zoslabnutá, že som si dala banán a jablko a za tým tabličku čokolády, aby som dostala trošku energie do seba.. asi to na mňa doľahlo.. ale teraz som už ok. 🙂

zuzu1104
23. feb 2013

@ivka2903 úplne perfektný výsledok, vidíš moja, hovorila som ti 🙂 BLAHOŽELAAAAAAAAAAM

adamko05
23. feb 2013

@ivka2903 supeeeer.. uuužasnééé 😵
ahojte
ranajky banán s kiwi ako koktail, citronova voda, čaj.... a nasypala som oriešky a brusnice do misky, tak som dobla do toho... ale len asi dvakrát 😉 ... aj deti to majú radi miesto sladkostí 😉
a už sa mi miesia parené buchty, tie bryndzové halušky sme zatiaľ odložili
na večeru neviem čo, možno buchta a možno upečiem nejaký koláčik

tak peknú sobotu, ešte vás kuknem 🙂

sisab
23. feb 2013

@ivka2903 waaaaw, super, velmi motivacne cisla 🙂
mna dneska po dlhej dobe prikvacila migrena, z toho pocasia zrejme. ranajkujem jablcka, a na obec bude cvikla, asi upecena
idem pozriet tu kozmetiku, co ste dali dalsi link.dik baby.

ivka2903
23. feb 2013

@zuzu1104
@adamko05
@sisab Ďakujem vám, dievčence 🙂 Ja som si aj myslela, že som schudla, ale až také cm som nečakala.. a tiež nie ubytok až 9kg.. ale ak mám povedať pravdu, to moje brucho je aj tak ako v 7.mesiaci.. stále sa to nezmenilo, tak dúfam, že do leta zmizne 🙂 inak ma picne

lucky14
23. feb 2013

@ivka2903 dobre si urobila ze si si doplnila energiu a teraz mozes ficat znovu na 100%. Tak priznam sa ze vcera vecer som mala neskutocnu krizu. Uz uz som volala nech mi privezu pizzu, ale...... stale som si v hlave hovorila vydrz lebo si to budes znovu vycitat. Tak som po takomto hodinovom vnutornom boji nakoniec odolala. Tiez som sa rozhodla nevazit sa az po vode. Nech ma to zbytocne nevyvadza z rovnovahy. No moja myslim ze sa Ti to chudnutei trosku spomali ale to je predsa normalne. Len treba pokracovat a budes v cieli co nevidiet. Ozaj s kolkymi kilami sa este chces rozlucit? 🙂

ivka2903
23. feb 2013

Inak, ja si dnes robím guláš na obed 🙂 našla som recept na tej stránke, čo som tu dávnejšie dávala a je bez miešania, takže pre mňa jednoduché, všetko zmiešať a dať piecť 🙂 Už sa teším, mäso som dlho nemala a po tej včerajšej vode proste cítim, že ho potrebujem.. Inak sa mi o tom guláši aj snívalo.. 🙂

ivka2903
23. feb 2013

@lucky14 chcem dať dole ešte raz toľko.. takže dietovať budem dovtedy, kým to nedosiahnem.. ešte dlhááááá cesta.. 🙂
Inak s tou pizzou sa ti čudujem, že si odolala.. ja ked mám na niečo chuť, tak odolám možno 2-3-4 hodinky, ale nakoniec pri tom skončím.. nemôžem na to myslieť, lebo už by som to mala v paprči 😀

lucky14
23. feb 2013

@ivka2903 vies mne az do placu od hladu bolo. Viem ako male decko ale dnes rano som na seba bola hrda. Pizzu si urobim zajtra na obed samozrejme bez syra ale mne to navadi az tak velmi. 😉 Ty robis buchty takze mas pred sebou dalsi dodrzany den.....uzasne!!!! Ja som parene buchty este v zivote nerobila. 😒