90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

zuzu1104
28. feb 2013

Ahojte kočky, tak ja dnes fičím ako keby som bola na práškoch :D. To bude asi tým slniečkom 🙂 Dnes som už upratala v dome a aj okná poumývala 🙂 Mám dnes vitamínky, cítim sa trošku hladná, ale určite to zvládnem. Včera som to tiež krásne zvládla a to som mala doma aj návštevu a pred sebou čerstvo upečené osie hniezda🙂, ktoré som si dala až na večeru. Som si večer aj zacvičila a dnes sa chystám tiež. Mám veľmi veľa energie a dobrej nálady. Aj vám prajem, aby ste mali veeeľa pozitívnej nálady a chuti pokračovať v správnom papaní 🙂
@zuzx Zuzi, držím palce, určite to zvládneš 🙂

slnecnica2
28. feb 2013

dakujem.no pribrala som naspet tych 9kg ,ale to bola moja vina lebo som sa odtrhla z retaze,ale uz od zajtra idem na to zas,tie zaciatky su najtahsie ale ked si clovek zvykne potom je to pohodicka,len teraz chcem mat vodny den castejsie lebo niekde jedna baba pisala ze tak schudla viac tak to skusim.predtym som schudla za prvy mesiac 10kg.takze som mala vybornu motivaciu aby som vydrzala.samozrejme potom sa to spomalilo,ale aj tak som bola spokojna

nikolka2
28. feb 2013

@dnika2 No ahoj 🙂 jak vodicka 😀 ,,,,ja dnes pohodka rano grepy a teraz ta ryza s hraskom a salat 😀 behala som a cvicila citim sa vyborne ...ty ako dneska ?

dnika2
28. feb 2013

@nikolka2 ja zatial pohodka 1vodu som zvladla zvladnem aj tuto vari 😀 ale musel asom si aspon pomarancovy dzus kupit 😀 😀 😀 😀

nikolka2
28. feb 2013

@dnika2 Ja uz mam strach z toho ovocneho dna ,,,neviem jak na vode vytrimem 😀 Klobuk dole ,,, 😉

dzantica
28. feb 2013

Tortička na dnešnú večeru sa už pečie..Dnešný deň zvládam zatiaľ v pohode bez prehreškov 🙂 a okolo šiestej si pôjdem zacvičiť na trenažér aspoň 45 minút ako aj včera..a zajtra potiahnem normálne už 90 minút..

klemberka
28. feb 2013

baby poraďte, posledný týždeň to ide so mnou dolu vodou, zas som mala mať dnes vitamíny a už som porušila toľkokrát, že ma ide z toho poraziť ☹ som naštvaná sama na seba, bojím sa aj postaviť na váhu, že tam bude viac, než po prvej vode ☹ ale mám asi týždeň pred svojimi dňami, tak sa zas neviem dožrať, sakra 😠 akosi mám pocit, že po prvej vode ťažko zvládam tie ovocné dni, vždy v tieto dni poruším... neviem či sa mám na to vykašľať úplne, alebo točiť len tie tri dni alebo zabojovať a potiahnuť to do konca ☹ či ma to prejde o týždeň, to netuším, no momentálne neviem čo so sebou 😖 😔

zuzx
28. feb 2013

Ahojte dievcata, dakujem, no ja sama nechapem ze som to vydrzala cele tri mesiace 🙂 A som maximalne spokojna so sebou, lebo koncom novembra som bola uz taka rozkysnuta, ze som radsej cielene nosila saty a sukne, uplne som sa citila jak jaternica v rifliach, vsade ma to tlacilo, a teraz mam tie iste rifle a budem si musiet zadovazit opasok, aby mi nespadli niekde po ceste 😀 Strasne super pocit je to. Takze to naozaj poriadne citim aj na obleceni, este uvidim co tie bluzky povedia - tam som mala problem s uzkymi rukavmi, tak snad som schudla pekne rovnomerne.

Co sa tyka dnesneho dna, tak sa drzim, ved preto som si aj tu sluzobku vybavila 😀 V lietadlo ponukali rano taky krasny cokoladovy mafin, v lete som ho chutnala a odvtedy lubim taketo kolaciky, tak si viete predstavit tu chut...ale dnes som si pekne vypytala len kavu a vodu 🙂 Vo firme som pila dost malo cez den, nejak nebol cas, pracovali sme, takze som dala mozno necely liter vody a dalsiu kavu. No a teraz som sa isla vysantit do drogerie a nakupit veci domov (je to tu o polovicu lacnejsie vsetko) a kupila som si flasu vody, ktoru vypijem kym pojdem spat a este raz ju naplnim vodou a vypijem tiez. To by znamenalo ze vypijem vyse troch litrov dnes, aj ked teda vravim, nie je to moc rovnomerne rozlozene, ale aspon nieco.
Hladna ani nie som, len som s lutostou pozerala na svoju oblubenu kebabaren tu v meste, robia tu fantasticke kebaby. Ale to som mala skor chut ako hlad a isla som rychlo prec 😀

Rano uvidim co tu budu mat, ale asi si dam s mierou normalne ranajky, zasluzim si 🙂

zuzx
28. feb 2013

@klemberka ja by som na tvojom mieste sa stale snazila tocit vsetky 4 dnim ked porusis, porusis, co uz, pojdes dalej 🙂 Ale musis to sama citit ze to tak chces 🙂 Ak si myslis ze budes lepsie zvladat tie tri dni len, tak chod do toho 🙂

klemberka
28. feb 2013

@zuzx ja osobne by som chcela stále točiť tie 4 dni, nechcem to vzdať, len niekedy je to ťažké, takúto veľkú krízu mám po prvýkrát, asi sa musím s tým len vyrovnať a znova sa nejak nakopnúť a ísť ďalej, neviem, kde sa stratila tá motivácia, čo som mala na začiatku, asi sa budem musieť prefackať, aby som sa zobudila 😀

zuzx
28. feb 2013

@klemberka a mozno to prejde hned ako dostanes tu vec 🙂

nikolka2
28. feb 2013

@zuzx Ahoj mozem sa opytat kolko si schudla ? Ja som teraz s tou dietkou zacala ..ide mi to dobre no zatial ..este som nemala ovocny den 😀 az v sobotu ma to caka ,,ale moja pevna vola je dufam silnejsia ,,,dodrzujem vsetko a aj beham ...myslis , ze kriza ma len este caka ? napriklad pri vode ? Dakujem pekne za odpoved 🙂

nikolka2
28. feb 2013

@klemberka Ja ti drzim palce 😉 Tak to nevzdaj a zabojuj urcite na to mas ako kazda jedna zienka z nas 🙂

klemberka
28. feb 2013

@zuzx ja si tiež myslím, že ma to prejde ochvíľku, len teraz mám svoje obdobie, ktoré bohužiaľ mávam každý mesiac 😀 len zatiaľ som sa s tým nevedela nejak vysporiadať... 🙄 naštvalo by ma, keby teraz skončím, som presne v polovici, nechcem to len tak zahodiť... navyše, tento spôsob stravovania mi aj vyhovuje, asi mám len nejaké skratové obdobie 😠

klemberka
28. feb 2013

@nikolka2 ďakujem za podporu, toto som asi potrebovala, prečítať si zopár utešujúcich slov, keďže nablízku nie je nikto, kto by ma pohnal znova dopredu, akurát len to sprosté zrkadlo, do ktorého sa radšej zatiaľ nepozerám 😀 😀

zuzx
28. feb 2013

@nikolka2 pisem vyssie - schudla som ku dnesnemu dnu 11 kg a dnes mam poslednu vodu, takze ratam 12-13 kg dokopy, bbohuzial nebudem mat zajtra rano moznost sa odvazit po vode, takze to je len odhad.

Ovocny den je fakt nic, len si musis na to zvyknut. Mne ovocne dni dokonca vyhovovali, lebo to moze clovek jest kazde dve hodiny, takze to som furt mala nieco v ustach 😀
Voda je kapitola sama o sebe, ja som prvu vodu mala tak, ze vecer som isla s byvalymi kolegami na vianocny vecierok kde sa normalne jedlo, klasicka restauracna strava, no mala som co robit aby som odolala, ale odolala som. Ja som vlastne vsetky tri vody zvladla bez prehreskov - ratam aj tu dnesnu, nemam tu ziadne jedlo v hoteli, tak musim 😀

nikolka2
28. feb 2013

@klemberka Neni zac moja 🙂 U mna to vies jak funguje ...si proste poviem tak ja na to nemam ?? ked som vedela byt predtym chuda tak preco nie teraz po 2 detoch ,,,nechcem a nebudem sa lutovat ,,,chem ist dopredu ..chcem sama sebe dokazat , ze si tie 36 nohavky 38 proste obleciem 😠 Konecne som sa dokopala k tomu tak teraz to nevzdam proste ..a male prehresky , to nevadí , ved tiez si len clovek 😉

dnika2
28. feb 2013

@nikolka2 ja sa drzim pekne dnes 😀
@zuzx ja mam dnes tiez tu vodu 2 a tiez sa drzim joj ale ked mi tu nuka ocino cokoladu no nedala som si chvbalabohu zajtra sa tesim na obedik mnam bude hamandeggs 😀 😀

klemberka
28. feb 2013

@nikolka2 no, máš pravdu, niečo na tom bude 🙂 keď to dokázali iní, tak my tak isto 😉 akosi som sa prestala vidieť v tých krásnych veciach, čo mi doma ležia v skrini, neviem, čo ma tak spomalilo... ale už som pevne rozhodnutá ísť znova naplno ďalej 🙂 to ma asi tá čokoládka ukľudnila, že som sa takto rozhodla 😀

nikolka2
28. feb 2013

@zuzx Inac to je super jak si to zvladla fakt ...ja nepoľavím tiez , dúfam 😅 Chcela by som sa inac teba ako skusenej opytat ,,,uz predsa mas to v podstate odkrutene ,,,vcera som mala ten bielkovinovy den ...to mam celkom dobre popísane veci co mam jest ..ale dnes ten strukovinový den ..som jedla ryzu s hraskom a cerstvy salat ,,,a zajtra mam ten sacharidový a tam mam napisane , pecivo slane alebo pizzu s paradajkami ,,alebo spagety s paradajkami ..to fakt mozem toto ? 😀 By mi pomohlo keby si mi aspon v skratke ak mozes napisala ,,na ten strukovinový a sacharidový den co ty napriklad papas ,,bola by som ti velmi vdacna 🙂 🙂

nikolka2
28. feb 2013

@klemberka Veru veru aj ja mam take krasne veci ,,,co som nosila predtým ked som so synom otehotnela ,,a sestre ich nedam , lebo je tehotna 😀 A som si povedala ,,chcem a budem nosit este tie nohavky ,,aj keby neviem co bolo 😝
Cokoladku hej 😅 Robis chutky 😀 😀 😀

zujka2
28. feb 2013

@zuzu1104 zuzu, nakoniec to celkom oki vyšlo. len som dala veľa cukru 😀

zuzx
28. feb 2013

Tak tak dievcata, ked to ini zvladli, vy to tiez zvladnete, nie ste predsa ziadne becka 🙂

@dnika2 viem, myslim na eba 🙂 A vydrz 🙂 Drzim palce aj tebe, ja to mam dnes ulahcene ked som prec z domu a nikde ziadne jedlo, len flasa vdy na stole 🙂
@nikolka2 skrobovy den bol moj najoblubenejsi a tocila som len par jedal ktore som milovala. Najprv to boli pecene zemiaky s cibulou, normalne som dala na plech uvarene zemiaky a pokrajala som do toho kopec cibule a cele som to ponatierala s olejom s grilovacim a inym korenim. A nechala som to v trube piect az kym to nebolo take pekne, no skratka poriadne prepecene. Ta cibula bola na tom najsamsuper. K tomu som si otvorila konzervu kukurice a zeleninu, pripadne kecup.
No a druhe boli zemiaky zasa varene, tie som tiez s kukuricou jedavala a so zeleninovym salatom. Ryzu som jedla nie viac ako 3-4x za celu dietu.

nikolka2
28. feb 2013

@zuzx Ten skrobový den je ten strukovinový 😀 😀 sorry , ale ja to tam mam napisane na Chladnicke ,co som vycitala z netu ,,inac Dakujem pekne za recepty ,,urcite vyskusam 🙂

zuzx
28. feb 2013

@nikolka2 no tak asi moc nepomohli, ale ja som okrem ineho este drzala dietu "na tajnasa", teda nikto nevie doteraz o tom ako som sa stravovala, teda podla akej diety a akych zasad...Takze som to mala este o to viac stazene 🙂 Preto moje jedla boli velmi jednoduche.

zuzka3
28. feb 2013

Caute zeny 😉 som tu par dni nebola a veru neviem, kedy docitam vsetko co ste popisali. Ja dnes skroby pekne na 100% tak dufam, ze ma uz ziadna nastraha neskoli kym pojdem spat 😀

zuzka3
28. feb 2013

@klemberka Zuziii, pod pekne aj s ovocnym dnom. Nepomaha ti ked si napr spravis polievku zeleninovu? Ze nejes len take nijake jedlo cely den? Ved ty si sa tak pekne drzala cely cas, si jeden z mojich vzorov 😉 a mas skvele ubytky po vode. Tak pod pekne dalej a hlavne aj ked porusis, tal z toho 5kg nepriberies. Tak zas si z toho nerob take vycitky.

klemberka
28. feb 2013

@zuzka3 jooj moja, ďakujem za povzbudenie, musím sa znova nakopnúť, ja neviem, čo sa so mnou stalo, mám možno teraz trošku doma stresy a tak, možno je to aj kvôli psychickej únave a podobne, musím sa čím skôr z toho dostať a konečne začať myslieť aj na seba... môj problém bol asi v tom, že som v tie ovocné dni jedla len ovocie, zeleninu vôbec a už to ovocie mi ide tak strašne hore krkom, keď ho jem každý deň na raňajky... 😖 budem točiť stále tie 4 dni, ale tie moje "ovocné" prerobím na "vitamínové", teda doobeda stále len to ovocie, ale na obed nejaká len zeleninová polievka a na večeru to isté, inak to nevidím... 🙂 tak určite sa nevzdám, keď tu mám také super spolubojovníčky 😎 od zajtra idem zas naplno 😀 a ty si inak ako na tom? koľko dní už máš za sebou???

adamko05
28. feb 2013

ahojte
ja mám dnes najaký super pocit zo seba 😀 ... som si parádne zacvičila... uplne super... ráno som mala banán, jablko, na obed presnidávku... medzi tým čaj, vodu, cvičenie a teraz kareláb a dve redkvičky.... nejak mi dnes nebralo jest...
váha ráno neukázala nič nové 😠 ... už sa odvážim až po vode... lebo dala som si gate, čo som mala pred dvoma týždňami, boli mi voľné, ale dnes mi totál padali... ja som taká koza, ked sa nemeriam... lebo tie čísla na váhe ma akurát vytáčaju 😠 😠 😠 ...a le asi to všetko má "centimetrový" efekt... budem domu veriť 😉

zajtra bielkoviny, neviem čo....???? asi si zoberiem iba tak na studeno syr, papriku, redkvičku a kupim si k tomu rožtek... večer asi poruším, ideme s MM do mesta, uvidím, či vyberiem niečo bielkovinové v reštike, alebo nie....

idem vás troška dočítať a potom hor sa ešte prádlo zavesiť, sprcha a hurááá piatooook 😵

adamko05
28. feb 2013

@zuzx tak to si super kosť teraz, pri takej výške, váha pod 6O... super 😉