90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

dzantica
1. mar 2013

@z.k IP už prišla, už som ti to aj poslala.. mala by si to mať už v mailoch.. a aj tebe pekný deň a nemáš mi za čo ďakovať.. keď môžem, pomôžem 🙂

z.k
1. mar 2013

@dzantica v odoslaných mám ešte nič?

z.k
1. mar 2013

@dzantica už mám ďakujem naštudujem 🙂

klemberka
1. mar 2013

@lucky14 hlavne si to musíš v tej hlave usporiadať a keď presvedčíš vnútorne samu seba, že je to tak správne a je to to, čo naozaj chceš, že chceš schudnúť a vyzerať dobre a cítiť sa dobre, tak to zvládneš... horšie je to, keď takto pochybuješ sama o sebe ☹ nevzdávaj to, povedz si, že by to bola škoda zahodiť, toľko si už drela pre to, kde si teraz a hlavne si musíš povedať, že keď to zvládli iní, prečo by si to nemala dokázať aj ty! čože sme my horšie, ako tie pekné a chudé? už len kvôli nim a kvôli sebe by sme to nemali vzdať, aby sme im a sebe dokázali, že na to máme 😉 neboj sa, tu vždy nájdeš podporu, hlavne sa zatni a choď od začiatku a určite to dokážeš!!! vyskúšaj si ešte nejaké veci, čo neoblečieš a budeš mať veľkú motiváciu, uvidíš 🙂 držím ti palce a myslím na teba, budem ti posielať veľa pozitívnej energie, lebo od tej závisí hádam všetko... 😉

klemberka
1. mar 2013

ahojte kočky moje, ja idem od dnes znova naplno, dnes bielkoviny, takže som si aj tak povedala, akoby idem odznova 🙂 na raňajky som mala jedno jabĺčko, zelený čaj a veľa vody, potom jednu kávu, obed som mala trošku neskôr, ale to som mala praženicu s mladou cibuľkou, redvičkou a uhorkou a ešte som si hodila k tomu trochu mozzarelly, trochu pomiešané vajíčko s mliečnym, ale čo už, ako prehrešok to neberiem, šak sú to povolené potraviny v dnešný deň 😉 celé poobedie ma hlava bojí ako koňa, no nevadí, som pozitívne naladená 😀 večer ideme na narodeninovú oslavu mojej neteri, bude torta a iné obžerstvo, čo už, poviem segre, nech mi spraví extra praženicu 😀 aspoň zabalím kúsok torty na UH 😉 Pekný zvyšok dňa vám všetkým 😎

bahnova
1. mar 2013

@nikolka2 -az tri roky ja som si to predstavovala ovela skor😀,som prvorodicka tak asi este neviem co ma caka😀,ale dakujem...

zuzx
1. mar 2013

Tak ahojte dievcata, hlasim sa vam z frankfurtskeho letiska, konecne som na ceste domov, let mam za necelu hodinku, tesim sa 🙂 Misia splnila ucel, dohodli sme vela krokov a snad to dotiahneme do uspesneho konca, lebo ta kriza co vonku zuri vyzera fakt zle a vselico sa povrava, vraj hrozi prepustanie a tak, takze musime makat, aby sme priniesli nove vyrobky a aby ludia nemuseli odist, to by mi bolo velmi luto ak by doslo k tomu.

Takze ja mam dnes prvy den pokracovania a patricne si to uzivam. Mam aj vycitky za tie ranajky, ale tak co uz, aspon viem ze po nicom takom zase dlho tuzit nebudem a vratim sa k mojmu ovociu. Na obed som isla do kantiny a pouzila som svoju chabu nemcinu aby som zistila co za jedlo to je 😀 Doteraz som tam jedavala naslepo a vzdy bolo prekvapko co mam na tanieri 😀 Takze dnes som si na obed vybrala sniclu, neviem ci bola kuracia alebo klasicka, lebo bola velmi chuda a k tomu som si dala kopec zeleniny - cerstve uhorky, mrkvu a hlavkovy salat, takze uplne super. Pitiu som dnes moc nedala, nejak sa nedalo.
A teraz uvidim co budu ponukat v lietadle, ale asi si dam, lebo som uz poriadne hladna. Myslim ze vacsinou byva nejaky sendvic s natierkou a v ramci pokracovacej diety uz su taketo veci povolene, takze bez vycitiek.
A nechcem moc cakat kym pridem domov, lebo po prve pridem az okolo deviatej a po druhe dovtedy umrem hladom 😀

nikolka2
1. mar 2013

@bahnova 😀 😀 😀 no nevadi ...po prvom dietati som vobec dietu drzat nemusela ,,zislo to samo pekne 😉

zuzx
1. mar 2013

A az teraz ma napadlo, ze vcera ako som mala vodny den, tak zase prislo "bolestne" 😀 Ked som mala prvy vodny den, tak si ma zavolal sef a dost znacne mi zvysil plat, som bola megahappy vtedy, necakala som a potesila som sa aspon takto, ked uz potesenie z jedla mi v ten den bolo odoprete 😀
No a vcera, na treti vodny den zas prisla informacia, ze mame schvalene odmeny, ktore su vo vyske 10% z rocneho platu a budu vyplatene uz teraz buduci tyzden, tak zas bolestne od firmy za to jedlo 😀
Normalne rozmyslam ci tie vodne dni nezahajim castejsie kvoli takymto prekvapkam 😀

nikolka2
1. mar 2013

@zuzx 😀 to mas ako odmenu , ze sa tak pekne drzis a , ze si to dotiahla do uspesneho konca 😉

zuzx
1. mar 2013

@nikolka2 no asi tak 😀

A strasne sa tesim, ze uz som skoncila, lebo konecne sa nemusim obmedzovat a doma vysvetlovat preco nechcem na veceru maso a cestoviny, a preco si idem varit zemiaky ked mame kopec jedla. Na toto sa fakt tesim, konecne prestanu zazerat 🙂

klemberka
1. mar 2013

@zuzx no už aby som bola tam, kde ty, aj s tou váhou 😀

nikolka2
1. mar 2013

@zuzx verim ti 🙂 Na mna zas deti zazeraju ..ved mami na co chudnes ???? ved mas len brucho tucne 😀 😀 😀
Moj muz ma tucniak vola 😀 To ty si asi doma nemala ,,,a ja som si povedala a DOST 😠
Ani nie koli nim ,ale koli sebe som sa tak rozhodla ..a urobim preto vsetko ..dufam 😅 😀

ivka2903
1. mar 2013

@lucky14 ahoj moja 🙂 Tak my sme v tom úplne spolu!! Ja mám tiež nejakú krízu.. nedokážem to dať na 100%. Tiež raňajky a obed vydržím a večer sa už nejak prestávam ovládať.. nechápem to.. musíme sa nejako nakopnúť a usporiadať si to v hlavách, lebo takto sa nikam nedostaneme.. ☹

lucky14
1. mar 2013

@ivka2903 ahojky....ved to. Dnes som znovu porusila. Ja to proste nechapem. Co sa so mnou vecer deje ked to stale takto pokaslem. 😒 Takto sa presne nikam nedostaneme. ☹

ivka2903
1. mar 2013

@lucky14 ja som tiež teraz večer porušila.. som z toho už na nervy. neviem sa nijako nakopnúť.. čo ideme robiť? 😔

adamko05
1. mar 2013

ahojte
dnes na večer jemné obžerstvo, ale som s ním rátala... takže vedome 😉 , ale bola som plná už so zmrzlinového pohára a o dve hodky som večeru zjedla len čiastočne... ale nevadí, šak 10. vyročie s MM máme iba raz 😉
zajtra ideme dalej....
o týžden v sobotu vodička... teším sa
dočítam vás neskôr...
@lucky14 čo to o diete, radách, receptoch čítam na FB
@zuzanat ale šak u mna je to preto, že ja musím so sebou čosi robiť, ty chceš... 😉 ... bo ja som sa už pomaly začínala za seba hanbiť (striedalo sa to s obdobím, ked mi to bolo jedno, a ked ma to strašne zralo)... ale ty sa nemáš za čo.. ale viem, že vnútorná nespokojnosť robí svoje... isto sa to pohne, schudneš presne tak, ako chceš... a ja tiež 😀 😀 😀

adamko05
1. mar 2013

@lucky14 po dvoch týždnoch žiadny ubytok?? ale keby nie si na diete (napriek tomu, že nejdeš na 100 perc., tak by bolo čo??? )... ja si myslím, že sa to isto pohne, aj ked občas zhrešíš... skús si na obed daj viac, ozaj sa najesť do syta...
ja som dnes obedovala klasika o 12tej...a o 16.30 som mala problém so zmrzlinovým pohárom... a večera o pol siedmej... to som zjedla syr a iba pár zemiakov.... ja si fakt že doprajem na obed, aj na večeru... neprovnámva, že polovica.. ak som hladná, dám aj toľko, čo na obed... skus... a pi vodu, vodu, čaj,

zuzanat
1. mar 2013

ahojte, ja som dnes tak isto "musela" asi dva krat ochutnat vysmazany syr, ale akosi si z toho tazku hlavu nerobim, podla mna tie vycitky su este horsie. Nedokazem ist na 100% ale asi sa s tym zmierim 😔 bola som aj cvicit, dnes ma to dost bavilo, ale bola som "len" hodinu,viac sa nedalo, lebo muz isiel prec...prisla som domov hladna ako pes, tak som si dala mrkvu a par orieskov, hned mi je lepsie 😀 Zajtra si spravim pizza stangle a k tomu salat, uz sa na to tesim 😝

@adamko05 gratulujem 😉 nebudem sa hadat, ale ja tiez musim, to brucho sa da sice zakryt, ale necitim sa dobre, je stale dost velke ☹

adamko05
1. mar 2013

@zuzanat diky 😉
no je fakt, že treba, aby každá bola spokojná, mne sa páčia aj plnešie baby, niektorým to ozaj neskutočne sekne a neviem si ich predstaviť 50 kilové.... 😉
ja pôjdem cvičiť až v pondelok... cez víkend na totoč TN sa mi teda nechce....
zajtra si urobím na škroby ciketovo zemiakové placky.... už teraz mi teraz cítim vônu 😀 ... a na ranajky jahôdkovy koktaijl 😝 😝

lucky14
1. mar 2013

@ivka2903 veru co??? Prosim daj mi vediet ak na nieco prides. 🙂 Najhorsie je ze ja si to uz ani nevycitam. Len ma to mrzi ze mam slabu volu. Schudnut potrebujem to viem ale akosi stale stroskotavam..... ☹

lucky14
1. mar 2013

@adamko05 dakujem za radu. Moja ja vypijem vela vody aj caju u mna to nie je ani tak o hlade v poslednom case lebo keby som len hlad chcela zahnat dam si zeleninu ci povolene jedlo a je to ale mne strasne vselico mozne aj nemozne chuti. Proste je to silnejesie ako ja. Uz to trva prilis dlho kazdy den zacnem pozitivna a potom neviem preco to stale pokaslem. 😠 A uz si ani nic nevycitam len ma to mrzi ze mam slabu pevnu volu. A to ja vo svojom zivote skoro vzdy dosiahnem co chcem ale akosi sa nedokazem v tomto idetovani ovladat. ☹

lucky14
1. mar 2013

@adamko05 inak poviem Ti ja nepoznam ani jednu tlstu zenu co vyzera lepsie ako chuda. 😒 nehovorim o vychrtlych, ale stihlych. 🙂

ivka2903
1. mar 2013

@lucky14 mám nápad.. čo keby sme si kupili niečo pekné na seba.. napríklad nejaké pekné nohavice menšie o 2 konfekčné veľkosti.. a vždy ked to na nás príde, tak si ich pôjdeme vyskúšať a kým sa do nich nezmestíme, tak nezhrešíme.. a máme motiváciu a aj chuť nás prejde, ked sa uvidíme v zrkadle, ako ich ešte nepretiahneme cez boky 🙂 hahaha

adamko05
1. mar 2013

@lucky14 a ja poznám 😉 ... ked su tie kila naviac správne rozložené a k tomu krásna tvárička 🙂

adamko05
1. mar 2013

@ivka2903 dnes som slintala nad jedným zelenými gatami... a si hovorím, ešte počkám ale dva týždne (snád ich nevypredaju) a pôjdem si ich kupiť 😉

ivka2903
1. mar 2013

@adamko05 noooo, tak to ja slintam nad viacerými vecami, do ktorých sa nezmestím 🙂 ale všetko príde.. ja sa dostanem na tú 36tku zase.. isto!!! a to sa potom bude nakupovať 🙂

adamko05
1. mar 2013

a ešte - na Fb som teraz čítala, že voda (ten celý vodový den) môže niekomu metabolizmus aj spomaliť... preto po tej vode to ide pomalšie.... ako logiku to má... 😕

adamko05
1. mar 2013

@ivka2903 mali ich vo všetkých veľkostich, ale jasné, že by som brala tak 36-38 - neskúšala som, len pozerala... ešte počkám....

zuzx
1. mar 2013

@adamko05 ja som to tiez citala ale podla mna to je cista blbost, jeden den ti nemoze toto spravit, taku sarapatu. Okrem toho takyto post sa z casu na cas odporuca aj bez diety 🙂