90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

adamko05
27. mar 2013

zajtra bude škúška nervov... ale kedže mám UH, tak možno... ideme robiť šuhajdy, je to možno vianočné (šak počasie aj je vianočné), ale malí chcú.... a zakúsok asi až v piatok, možno až v sobotu.. aby ma nelákal 😀 ... len ešte som mala doma požiadavku aj na pudingoš... tak to bude asi "veselé"

dzantica
27. mar 2013

@adamko05 Ja som to zbadala približne tak začiatkom decembra,že mi začali nejak podozrivo viac padať vlasy..Tabletky som začala brať až začiatkom januára..Ja som si dnes tiež bola hodinku odcvičiť na trenažéri, ale ja neviem či sa to nejak ešte vyratáva, alebo čo..ale na tom displeji mi to takto vypisuje: time : 60:00, km : 29,00, calories : 661 a keď cvičievam 90 minút tak : time : 90:00, km : 42,55 km, calories : 970..ale nejak sa mi nechce veriť, že ja by som odbehla 42,55 km, už som veľakrát nad tým rozmýšľala, že či sa to nejak ešte nevyratáva..

adamko05
27. mar 2013

@dzantica ja na páse prebehnem za cca 30 min. 4,5 km ... takže za hodinu by som teoreticky mohla 9... no nech 8... 40 asi ee.... neviem.... ale možno dáka odborníčka poradí
idem ja smer sedačka... uvažovala som, že sa povrtím na rotane, ale dnes nie... zajtra
tak papa... stále uvažujem, či tie halušky áno, či nie... teda mužovi ich už konečne urobím... deti chcú zemiakovu kašu a fašírku a čo ja... som čítala recept že jablkové gulky - iba jablká a muka, vyvariť.. tak že by som to??? šak už by som to mohla doklepnúť tých pár dní aj bez halušiek 😀
ale tak zajtra to potom vidím na väčšinu doobedia v kuchyni... ale tak, dvaja pomocníci sú doma, pôjde mi to od ruky

tak pa, zajtra sa ozvem 😉

dzantica
27. mar 2013

@adamko05 Mne sa to tiež od začiatku strašne veľa vidí, ale vypisuje mi to tak tam..Tak preto som rozmýšľala, že či sa to ešte nejak nevyratáva..Lebo je to moc..To by som bola inak zničená, keby to bolo reálne tak..Ja som tiež už uvažovala, že si niekedy spravím ako sú slivkové, alebo čerešnové gule, tak že ja by som si spravila jahodové..Podľa mňa sa to kľudne môže cez UH..Doma robievame väčšinou čerešnové..ale ja mám radšej jahodové (jahody z kompótu)..Ok tak pekný zvyšok večera ti prajem..pa

aknavij
27. mar 2013

@klemberka az teraz som sadla k pocitacu, neviem, ci si si uz vytahovala ten prievan, ale neboj sa toho, hlavne to nerob sama, ale popros mm, a ten popol v uchu, to je normalne, ja ho tam mam uz asi na kila 🙂))ale nie, potom ho vyutieraj namocenou vatovou tycinkou velakrat a este ju namoc aj do alpy a daj do ucha vatu aby ta hrialo. No a ja praveze nikdy nemam zalahnute ked mam prievan, ale presne ma vsetko boli a picha. A nema to pukat, ale jednoducho vyjde silno akoby vzduch z ucha az to tak buhne, nie silno samozrejme a dolezite je naklonit hlavu aby si ju mala vodorovne so zemou-teda uklon sa na jednu stranu ked sedis a ten kornut musi byt kolmo v uchu, aby mal co najlepsi tah.

klemberka
28. mar 2013

@dzantica tak aj jablčný ocot nie je zlý, ale chlorellu máš na viac vecí a je skôr na to trávenie a podobné veci a vitamíny a to, že pomáha odbúravať tuk a cholesterol z krvi a tela je len také menšie plus 🙂 vyskúšaj, uvidíš 😉 ale najskôr si ju pozri nieke na nete a prečítaj si niečo o tom, že čo je to vlastne zač, aby si potom náhodou na mňa nenadávala, že sa ti to nepáči a vyhodila si za to peniaze 😀

klemberka
28. mar 2013

@aknavij včera som už nebola večer na nete, ale podvečer sme to teda s mm skúšali s tými kornútami a nič ☹ skúšala som ich 5, ku koncu som už cítila taký tlak v uchu, aj sa mi ucho zahrialo, ale fakt vôbec nič nevyšlo :( boli by sme potiahli možno aj ďalších 5, ale nemohli sme, všade sme mali štipľavý dym z novín, my sme to robili v kuchyni nad umývadlom, lebo nemáme ani balkón ani dvor, bývame na bytovke a tu by po nás čumeli, ešte by hádam aj sanitku a policajtov zavolali, že ma mm chce upáliť 😀 lebo oni nič také nepoznajú, oni sú zvyknutí... ešte som premýšľala, že by som poprosila švagra či by mi nekúpil na SVK tie voskové sviečky v lekárni, čo predávajú, sú tam 2 v balení, tak nech mi ich kúpi aj 5, mne je to jedno, má prísť k nám na víkend, ale až o 2 týždne a neviem či dovtedy vydržím ☹ to skôr poprosím niekoho z domu, nech mi to pošle 1. triedou... ale verím tomu, že by mi to pomohlo, lebo neviem, čo iné na prievan, včera som bola v lekárni a tam mi dali len nejaký sprej do nosa a že to si môžem dať aj do ucha, no som zvedavá... a tiež mi dali nejakú špeciálnu "kyselinu" na vyplachovanie úst, že to je proti infekcii a zápalom v ústach, že aj to mi pomôže na opuch toho zubu, tak uvidíme, no nie som si tým moc istá 😖 a najhoršie je, že celé to tam mám také poprepájané, že z jedného blbého prievanu ma bolí ucho, zub a ešte mám stále na tej strane upchatý nos ☹ už som fakt zúfalá, šak už je to týždeň...

adamko05
28. mar 2013

pekné ránko
práve baštím jablkovú kašu s kokosom, kávičku som už vypila... aj časť šuhájd som už stihla... ešte idem urobiť do nich plnku... chlebík sa mi miesi... no radosť byť doma... chlapci si kreslia 😵 😵 😵 ... pohoda ako za starých krásnych čias na MD 😵
na obed teda nakoniec bude rajčinová polievka pre všetkých, tým pádom aj pre mna.... a sebe neviem, kedže každý chce čosi iné... asi na tie halušky "kašlem"... už to vydržím
a MM sa ma včera večer, ako jedli tousty pýtal " a ty sa už kedy s nami normálne naješ" 😀 ... tak hovorím, že už o chvíľku... mne mne akurát doma občas robí problém ráno... sobota, všetci tlačia niečo a ja - nič, alebo banán... niekedy mi to neva, niekedy hej... dnes mali krpatí puding, tak som urobila presne dve misky, nech nemám pokušenie 😀

no nič, dojem a idem pracovať, mám toho dnes v pláne dosť... aj troška prach si chcem utrieť a ešte aj na poštu by sme mali skočiť.. ale to sa mi nechceeee... von isť ... asi pošlem MM, ked príde z práce 😝

adamko05
28. mar 2013

@klemberka nečítam uplne do podrobna všetko, sa priznám.... ale prečo nejdeš na ušné? 😕

aknavij
28. mar 2013

@klemberka no 5 to je malo, my davame aj 30 do kazdeho ucha, ono sa najprv len nahreje a potom to ide, no ale tak to verim co ste tam mali, my to robime v pivnici, alebo vonku-tam je najlepsi tah a hlavne mat hlavu-ucho vodorovne so zemou a kornut kolmo. urcite to je ono, len to treba spravne robit, moja sesternica tiez tym trpela a ze jej to doma aj vytahovali a nic neislo a ked boli u nas, moj mm jej to isiel vytiahnut a neskutocne vela prievanu jej vyslo a hned sa jej ulavilo. A presne- nevies ani poriadne co ta boli.

zoginka
28. mar 2013

Juuuj zienky ako sa Vam dari ??? Ja mam dnes druhu vodu, drzim sa ,ale hlava mi ide prasknut, prezivam to tazsie ako prvu 😒 ale ludia uz badaju na mne zmenu takze super, aj ked musim povedat ,ze behom druhej vody, nejak kilecka pomalsie idu dole, snad ten treti mesiac dam este 5 kg a samozrejme, ze hned po nich pokracujem zasa v 90 dnovke, je to super dietka 🙂

mariana242
28. mar 2013

Ahojte spolubojovnicky🙂 dlho som nic nepisala lebo som to trosku podrvila cela dieta padla ale opat som sa nakopla 🙂 dnes mam 28den cize zajtra voda a priblizne 10kg dole tak sa tesiiim velmi cely cas som na 100% dodrziavala dufam ze mi to pojde dalej takto

sisab
28. mar 2013

@mariana242 waw super,gratulujem k ubytku
@zoginka mne to po druhu vodu slo celkomfajn,teraz je to poslabsie,drzim palce nech este vydrzis,kym pojdes spat.
@adamko05 ty mas dneska krasny den,ja som este dnes bola v praci ale uz vikendujem,jupiii.dneska mam vitaminy,zatial v pohode,akurat dumam co a ako varit cez vikend.aj piect sa chystam...

zoginka
28. mar 2013

@sisab dakujeeeem 🙂 uz nech sa den skonciiii 🙂

sisab
29. mar 2013

Ahojte, dobre ranko, idem sa vam vyzalovat, mam za sebou dalsi vitaminovi den-bez prehreskov, rano hupnem na vahu a ona nic. Som 2tyzdne od druhej vody a vaha kolise stale rovnako +/- kilo. Je pravda, ze flakam cvicenie, ale aj tak 😠 Nezmenila som nic a vsetko som robila tak, ako doteraz, tak nechapem, preco stoji 😒

sisab
29. mar 2013

tak som sa hecla a zacvicila som si hned zrana, 1level Jillian, spotila som sa, ale je mi lepsie na dusi 😀 zelam vam pekny zasnezeny dnik

klemberka
29. mar 2013

@adamko05 lebo to mám zo zubu, to viem isto, len sa snažím nájsť alternatívu, ako vyfúknuť ten prievan, teda teraz už si nie som istá či to je len prievan... a podstata veci - doteraz som vlastne vybavovala zubára a až včera som tam konečne bola, takže tak... 😒
@aknavij tak to som nevedela, že tých kornútov treba až toľko, ale už mi je to aj tak na dve veci, včera som bola konečne u zubára, ten našiel príčinu - v tom mŕtvom zube som mala zle utesnenú plombu a pomedzi medzery, ktoré som tam mala mi nejak vošiel prievan spolu aj s nejakými zvyškami jedla dovnútra, spravil infekciu, zápal a už to bolo... takže mi starú, zlú plombu vyvŕtal, dal novú, nasadil antibiotiká, lebo mám zapálené celé horné ďasno, že ledva ústa otvorím, takže teraz som na penicilíne ☹ a čo som čítala príbalový leták k tým antibiotikám, tak mi to pomôže aj na ten zub, aj ucho aj tie dutiny, tak som rada, teda v rámci možností... ☹ inak som si pekne za to celé zacvakala, ale aj tak dobre, snáď mi to pomôže... lebo teraz sa ledva plazím, už aby bol mm doma z práce a bol aspoň s malým, lebo to nejak nezvládam... ☹

klemberka
29. mar 2013

a prepáčte, že som sa dlho nevyjadrila k "diéte" a jedlám, tak aby som nezabudla, posledný týždeň som každý deň išla tak na 90-95 %, čo ma moc neteší, ale aspoň niečo... až včerajšie UH som dala na 100%, obed boli cestoviny so špenátom a cesnakom a na večeru som zjedla uši čokoládovému zajacovi 🙂 dnes teda vitamíny - zatiaľ mám v sebe polovicu jabĺčka, viac nevládzem, uvidím, čo bude neskôr, možno nastrúhaná mrkva na obed a večera zelerové hranolky, ak sa teda k tomu dokopem 🙄

lu1130
29. mar 2013

Ahojte,tak aj ja sa pripajam do tejto skupinky ak mozem.Zacala som s touto dietkou len tento tyzden,dnes mam 5den.Vcera som po tom vitaminovom dni bola taka hladna,ze strach.Mam ciel dat dole 10kg.tak dufam,ze to dokazem.dnes sa uz tesim na syrcek so salatikom.mnaaaam.

zoginka
29. mar 2013

Ahojte chudulky, tak po 2 mesiacoch mam dole 10 kg. som milo prekvapena a stastnaaa 🙂 , kolko ste schudli behom tretieho mesiaca 90DD ? pekny dnik , doschudnutia... 🙂

lu1130
29. mar 2013

Tak to gratuluje zoginka,tak keby sa mne toto podarilo som stastna ako blcha.ak mozem vediet z akej si isla vychodzej vahy a pri akej vyske?

sisab
29. mar 2013

@zoginka super, gratulujem 😉 no ja som sa prave rano zalovala, ze v 3.mesiaci mi to moc nejde, ale ine baby prave v 3. schudli najviac, takze to bude urcite tvoj pripad 😉

adamko05
29. mar 2013

ahojte
a ja som si nejak zvolila dva voľné dni... som sa tak rozhodla... včera som dala aj halušky a dnes by mali byť vitamíny.. zatiaľ som nemala nič, čo by som nemohla... ale normálne si asi dam syr na obed 😝 ... a od zajtra pôjdem dalej... cítim nejak, že potrebujem dostať šok 😀
@mariana242 super
@zoginka paráda
@sisab ja v tretí mes. bieda tiež... dole kilo... kilo a kusok 😝

adamko05
29. mar 2013

a robím toto http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=10048... a ešte aj pudingoš... no dnes to bude o ničom 😀

dzantica
29. mar 2013

Ahojte.. Takže ja sa ani nemám moc čím chváliť... Včera celé zle, mala som pažravku 😝 Mala som škrobový deň, tak som si spravila na obed zapekané zemiaky so zeleninou v trúbe, tak som kopcom taniera zjedla na obed, potom má zlákali dru tyčinky, potom na mňa žmurkala horalka, tak aj tú som upratala a na večeru opäť zemiaky od obeda.. a aby toho nebolo málo, drahý si vyžiadal o ôsmej večer krupičnú kašu a ani tej som neodolala.. Tak som si dala s ním.. Máme u nás malú sesternicu na prázdninách, a dnes si doma všetci vyžiadali muffinky, tak dnes budú večer muffiny.. Ešte že mám dnes UH a môžem si s čistým svedomím dať s nimi aj ja a ani štvať ma to nebude 😀 Akurát som u otcovej sestry a idem si odcvičiť aspoň 60 minút na trenažéri.. Keď sa mi bude chcieť, tak dám aj 90 minút dnes.. Uvidím ešte 🙂 Ale najneskôr o štvrtej by som chcela byť doma, behnem do sprchy a pôjdem robiť tie muffiny potom...

@zoginka krásny výsledok 10 kg za dva mesiace, gratulujem 🙂 ... Ja som v 3.mesiaci schudla 3 kg (prvá voda = 7 kg, druhá voda = 4 kg a tretia voda = 3 kg, atď atdˇ 🙂 )

dzantica
29. mar 2013

@adamko05 Ahoj.. Skoro som ti aj zabudla napísať.. Vtedy, keď sme sa tu bavili o tých km ako sa rátajú na tomto trenažéri, čo ja na ňom cvičievam.. Tak ešte večer som sa o tom rozprávala s mojím chlapom, či náhodou nevie a že on si myslí, že to sa ráta tak, ako keby to toľko prejdem na bicykli.. Aj keď to namá sedačku, ale je to na taký spôsob... Tak ja neviem.. Ale myslím si, že by aj mohol mať pravbu, bo keď idem, tak idem rýchlosťou v priemere tak 28-30 km/hod, 1 km prejdem za cca 2 minúty aj 20 sekúnd... Tak asi to bude tak, ako Miňo vraví... Skúšala som aj googliť, ale nič som sa o tom nedočítala...Mám v hlave veľkého chrobáka, tak keď budem niekedy v najbližšej dobe v meste, zbehnem do predajne s takýmito strojmi na cvičenie a spýtam sa na to.. Musím to nejako vypátrať 😀

sisab
29. mar 2013

@adamko05 a ja dnes bielkoviny a k veceri jedna kokoska a opity izidor;0))
@dzantica sa mi nechce verit ze si porusila,ty poctivka jedna;0))

dzantica
29. mar 2013

@sisab no vidíš to 😀 nie každý deň je ružový 🙂 ale od zajtra mám veľké plány, ktoré plánujem aj dodržať 🙂 ovocný deň bez jediného prehrešku + 90 minút na trenažéri a v nedeľu bielkoviny (obed: 4 varené vajcia so zeleninovým šalátom a vývar a na večeru 2 varené vajcia so zeleninovým šalátom) to bude moje celonedeľné jedlo a ešte si pôjdem aj zacvičiť na 90 minút na trenažér 🙂 Tak dúfam že mi v pondelok ráno ukáže váha minimálne toľko, koľko minulý pondelok ráno ( 61 kg)..Len nech to nie je viac.. menej samozrejme poteší 😀 Ale o tom nemám odvahu teraz ani len snívať 😀

lu1130
30. mar 2013

Babenky kolko ste schudli v prvom tyzdni?Je mozne ze len kilo?

z.k
30. mar 2013

Ahojte hlásim sa po dlhšej dobe.Ja som minulý víkend porušila všetko čo sa dalo moje baby mali oslavu tak som si dala aj obed aj tortu,ale od pondelka som už išla na 100% aj viac nastúpila som do práce po 6 rokoch na rodičovskej a nestíhala som ani obedovať a večer keď som prišla domov som si niečo zobla samozrejme povolené 🙂 .Pridal sa ku mne aj manžel začal od včera mali sme ovocie dali sme na 100% akurát bol nervózny a hladný,ale vydržal.Dnes máme bielkoviny a som nejaká hladná čo sa nestáva,ale už vydržím.Obdivujem Vás dievčence,ktoré cvičíte ja neviem ako sa k tomu dokopať?
@lu1130 myslím že to môže byť ja som schudla 3 kg,a moja mamina tiež kilo.Len ja potrebujem dať dole 20 kg a ona nejakých 7kg tak asi to záleží aj od stavby tela a aj od toho koľko potrebuješ schudnúť.