90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

montinka
28. aug 2013

@lydka84 vsak presno si planujem uvarit.🙂 aj ja milujem spagety so spenatom,moj muz ked to vidi,tak mi vzdy povie: Dnes mi radsej ani pusu nedavaj.😀 On je antispenatovy milovnik.:-P

montinka
28. aug 2013

len dufam ze teraz vydrzim do konca,uz som ju drzala asi pred vyse dvomi rokmi ale iba mesiac aj cosi....Ale aj tak som schudla 12 kil za tu dobu tak dufam ze teraz tych 20 kil dole dam.:-P

lydka84
28. aug 2013

@montinka ja milujem spenat ale tiez asi len 5-6 rokov predtym by som ho nezjedla 🙂

walen
28. aug 2013

@lydka84 ja len teraz idem obedovať, ešte návštevu som mala tak sa takto neskoro k tomu obedu dostávam ale nevadí o to viecej mi bude chutiť 🙂

walen
28. aug 2013

@montinka ani ja niesom špenátový prívrženec ako malú ma ho nútili jesť ale zato moje obe deti ho milujú.

lydka84
28. aug 2013

@walen fakt je to nieco fantastickeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😝 len to na mna bolo vela nabuduce mi bude stacit 200g ...lebo tak som sa objedla ze sa mi az ckat zacalo od prejedenia 🙂 ale skvela mnamka 🙂

walen
28. aug 2013

@lydka84 to som rada že ti chutilo. 🙂 ja mám taký istý len fazuľový

peggulka
28. aug 2013

baby, pridavam sa k vam...potrebujem schudnut 12kg...musiiim. od novembra idem do roboty, a takato buchta sa tam nechcem ukazat...takze od zajtra idem na to..dnes uz nestiham...

lydka84
28. aug 2013

@peggulka tesime sa ze sa chces k nam pridat 🙂 a drzime palceky nech sa to podari...12 kil za dva mesiace urcite das 🙂

walen
28. aug 2013

@peggulka vitaj medzi nami

walen
28. aug 2013

@lydka84 aj hustota sa ti podarila?

lydka84
28. aug 2013

@walen ano super to bolo samo to zhustlo potom ked som to vypla

walen
28. aug 2013

@lydka84 to som rada že sa to tak podarilo, aj ja dávam liter vody aj na fazuľu som dala a bolo to dosť husté. Ja som si svoju porciu navážila a syn si zobral ostatok.
Neviem ako je to so strukovinami ,či sa uvarené dajú zamraziť takéto hotové jedlo, to som ešte neskúšala dať do mrazničky akú by to malo potom chuť po rozmrazení ,ale raz vyskúšam až nebudem mať doma jedáka, čo za mnou všetko dobré doje 🙂

walen
28. aug 2013

@lydka84 ináč zvyknem to asi tak hodinku variť, aj ak to varím zo šošovice aj keď z fazule.

zujka2
28. aug 2013

@perla200 áno, super 🙂

lydka84
28. aug 2013

@walen no mne sa to asi varilo dve...asi moc kvalitne hrnce tak som to radsej potom odkryla a zacalo sa to odparovat

peggulka
28. aug 2013

BABY, akurat si tu citam net...natrafila som nahodou na nejaku zelenu kavu - kapsuly..mali ste to, co na to hovorite??? odporuca to aj Dr. Oz http://www.europehealthwatch.com/sk0/

walen
28. aug 2013

@lydka84 ty si to varila celkom zakryté? lebo ja si dávam medzi hrniec a pokrievku varechu tak je to také len polo prikryté tak preto sa mi to tak pekne vždy odparí tak na budúce budeš vedieť 🙂

lydka84
28. aug 2013

@peggulka moj nazor, fotoshop dokaze vela 🙂 zabera len uprava stravy a cvicenie

lydka84
28. aug 2013

@walen hej zakryte asi to bude tym 🙂 budem bvediet

walen
28. aug 2013

@lydka84 keď som držala túto dietu prvý krát pár rokov do zadu tak som si to zvykla variť a k tomu ako prílohu som si zvykla dať ryžu ale dajú sa aj zemiaky je to dobré . Dnes som si dala len celozrnnú kaiserku.

walen
28. aug 2013

FAZUĽOVÝ ALEBO ŠOŠOVICOVÝ PERKELT.
Potrebujeme prepláchnutú šošovicu 250 g, alebo deň vopred namočenú fazuľu 250 g ,ja dávam farebnú. Nakrájame si cibuľku na drobno , dáme troška oleja, osmažíme a dáme buď deň vopred namočenú fazuľu alebo prepláchnutú šošovicu , zalejeme litrom vody, osolíme ( dávam malú lyžičku čajovú soli), ovegetíme (malú čajovú lyžičku vegety) , necháme zovrieť a potom pomaly varíme ,poloprikryté (na hrniec položím varechu a na to dám pokrievku) , voda sa odparí a strukovina zmäkne tak je tam ozaj málo vody . Tak trochu to aj zhustne a potom to už len vypnem dochutím čiernym mletým korením ( trošku ) a sladkou červenou paprikou (1 čajovú lyžičku) . Je to niečo ako na spôsob čo je v konzerve ten trenčiansky párok s fazuľou , ale v tom je tuším aj pretlak alebo kečup, to ja nedávam. Ja som zvykla do toho dať ešte vyvariť aj kožu zo slaninky a dať do toho na záver párky, a k tomu ešte za čajovú lyžičku kyslej pochúťkovej smotanky mňam , ale to bolo ešte keď som nediétovala, je to celkom dobré aj bez tej slaninkovej chuti , párkov a smotanky. Ako prílohu si k tomu môžete dať ryžu aj zemiaky alebo len pečivo.

lydka84
28. aug 2013

@walen ja som mala tu sosovicu tiez s kaizerkou cerealnou 🙂

walen
28. aug 2013

@lydka84 jeej to sme sa telepaticky na tom asi dohodli 🙂

lydka84
28. aug 2013

a šošovička 🙂

lydka84
28. aug 2013

@walen len pozeram ze ty mas stavu ja nie....asi som veľa nakoniec odvarila z nej 🙂 nevadi aj tak je skvelaaa a hoc vyzera byt suchsia na foto no v skutocnosti nie je 🙂

walen
28. aug 2013

@lydka84 moje deti to celkom mali radi aj s cestovinami ako prílohou

ninimini
28. aug 2013

@walen tak to potom zvlalím na teba :D ak to nevydržím :DDDDD 😀 😀 😀 😀 😀 😀

walen
28. aug 2013

@ninimini 😀 😀 😀 ak ti to nejako pomôže tak kludne 😀 😀 😀 😀

ninimini
28. aug 2013

@walen pomože ak mi napíšeš vidíš ty zbabelec.... nevydržíš nemáš ...ja som vydržala a xy kg je dole 😝 tak to ma nasere 😠 ver 😀 😀 😀 😀