90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

walen
28. aug 2013

@lydka84 veď nabudúce necháš viacej šťavičky , podarí sa lepšie uvidíš , aspoň vieš ako to má vyzerať a verím že si to suché nemala ona tá šťava ostáva na spodku ja to mám rada také šťavnatejšie, aj mám taký dojem, že ten fazuľový je viacej hustejší ako šošovicový, aspoň sa mi to zdá neviem prečo.

ninimini
28. aug 2013

@walen ale vyzerá to super mnam:D

walen
28. aug 2013

@ninimini 🙂 neboj vydržíš, keď som to zvládla ja, zvládne to hocikto stačí veľmi chcieť a mať pevnú vôľu, toť vše 😉

walen
28. aug 2013

@ninimini nielen vyzerá, aj chutí 🙂 a buď rada že sa sem vôňa nedá vložiť , len obrázky 😀

ninimini
28. aug 2013

@walen no musím vygooglit tu pevnu volu mna akosi obchádza 😀 😀 😀 😀 ale nie ak tu budete vy tak citím že ma podržíte,podporíte a v prípade prehrešku nedodrbete teda musíte ale viem že to bude s citom 😀

ninimini
28. aug 2013

a svoje fotky si sem nedávate alebo si nerobíte vždy po vode nejaké zhrnutie kolko ktorá dala opat dole? :Dja viem som zvedavá ale chcem vediet ako tu fungujete 😀

walen
28. aug 2013

@ninimini ja som prvý mesiac prísne dodržiavala celú dietu podarilo sa mi schudnúť tých 8,5kg to som sa vážia 29 vodový deň ráno, druhý deň čiže deň po vodovom dni som mala ešte o kilo menej ale počas bielkovinového sa tá váha o to kilo vrátila späť a druhý mesiac sa priznám som to dosť flákala, ale stále som sa snažila sa toho držať. Druhý mesiac som schudla ďalšie 4 kilá no stále som ako na hojdačke s tým držaním sa na uzde, stále sú tu nejaké lákadlá a provokácie na mňa chystané, ale už tento piatok mám ovocný deň v sobotu posledný vodový v tejto diéte a v utorok je 90 deň čo ju držím, takže budúcim utorkom končím. Potom pokračujem ďalších 90 dní po diete, kolko budem mať v sobotu ráno sama uvidím. Posledný týždeň od ovocného dňa som zasa disciplínovaná a dodržiavam všetko ako má byť tak uvidíme koľko toho úbytku bude. Ja som na nejakej stránke čítala že ten kto vie odolávať a nezhreší ani raz, že to už ozaj hraničí s anorexiou ,že taký človek zdravý nejestvuje. Takže je to v poriadku aspoň vieme že sme zdravé 🙂

walen
28. aug 2013

@ninimini ja som bola aj na opekačke a to som išla so zemiakmi m, že do pahreby to môžem, mala som vtedy škrobový deň, ale aj som ostala hladná lebo sa mi zvrchu pripiekli som už nevydržala a dala som ich do pahreby keď ešte ohník horel ale iné som nič nejedla zo spodnej strany boli dobré a to tam všetci rozvoniavali dobrými klobáskami a špekáčikmi to som si sama sebe prísne zakázala a v sobotu mám vodový deň a idem zasa na grilovačku, takže takto si ja cibrím moju pevnú vôľu 🙂

walen
28. aug 2013

@ninimini fotky si nedávam, na začiatku diety som sa zabudla odfotiť tak už teraz sa nebudem. To až pred začiatkom ďalšej, ale na net si fotky veľmi nechcem dávať, lebo vraj tie firmy čo sa zaoberajú produktami na chudnutie kradnú z internetu fotky vo svoj prospech a dajú si to na svoju stránku, že tá konkrétna osoba schudla s ich produktom.

walen
28. aug 2013

@lydka84 ty kedy odchádzaš na dovolenku?

ninimini
28. aug 2013

@walen tak to si velmi dobrá gratulujem ti 😀

walen
28. aug 2013

@ninimini ďakujem 🙂 , vravím dá sa, ale ty si musíš uvedomiť , robíš to len pre seba. 🙂
nikto iný ti s tým pomôcť nevie, ty si v tom tá najdôležitejšia osoba ktorá rozhoduje o sebe , a ja teraz sama na sebe vidím , že musím byť na seba prísna, lebo ak začnem poľavovať tak stále skúšam kam až môžem zájsť a to už nie je dobré .

ninimini
28. aug 2013

wow našla som babu čo schudla vyše 20kg ale držala ju asi 2x90dni a neviem či prestala no ona sa chce dostat na váhu 56 tuším a to by dala dole 30kg tak to už hej klobuk dole:D

kattulienka
28. aug 2013

Ahojte baby.poradte co varit na skrobovy den

walen
28. aug 2013

@ninimini mne ak sa teraz podarí tých 15 kíl zhodiť od začiatku tak budem šťastná , prešťastná 😅 a chýba mi už len krôčik k tomu. A ešte aj tak potrebujem schudnúť ďalších 40 kíl takže ja si túto dietu tiež ešte aspoň dva krát zopakujem. 🙂

walen
28. aug 2013

@kattulienka je tu recept na dobrý fazuľový alebo šošovicový perkelt na strane 1452 aj s foto , alebo môžeš si spraviť zeleninové rizoto alebo hubové rizoto, zemiaky môžeš hocičo zeleninové môžeš , máš veľký výber

kattulienka
28. aug 2013

@walen dakujem, vobec som si tu ten recept nesimla.idem skusit.dakujem

lydka84
28. aug 2013

@walen prave veceriam druhu polovicu a je to take akurat vobec nie suche aj ked na foto to tak nevyzeralo ...myslim ze aj nabuduce to urobim tak isto 🙂

lydka84
28. aug 2013

@walen v piatok naobed letime, takze som doma uz len zajtra ...

lydka84
28. aug 2013

@kattulienka fazulovy alebo sosovicovy perkelt, walen dala recept a obe sme pridali fotky, je to skvele, prave som to dopapala

walen
28. aug 2013

@lydka84 aj ja sa veru idem už navečerať, akurát som dokončila lečo 😝 , ešte ma čaká upratovanie 😒 a potom konečne oddych 😔

walen
28. aug 2013

@lydka84 aha takže už v piatok poobede, tak si dobre oddýchni a naber sily 🙂 aby si potom mohla pokračovať či pojdeš na to odznova?

lydka84
28. aug 2013

@walen ano , v piatok o 10 mame byt na letisku .... na ten oddych sa tesim

walen
28. aug 2013

@lydka84 čo si dáš zajtra na obed?

lydka84
28. aug 2013

@walen netusim ....najskor cestoviny s niecim mozno spravim pizzu uvidim co udem stihat a co nie

walen
28. aug 2013

@lydka84 ja si asi pizzu upečiem so zeleninkou , veru idem aj ja stíhať ešte dnes, nech mám zajtra na iné čas 🙂

lydka84
28. aug 2013

mnetreba zehlit, balit, este k babke sa chystam no blazinec ale sak dajak boloa dajak bude nie ? 🙂

walen
28. aug 2013

@lydka84 neboj zvládneš to nejako, ja som teraz skončila, konečne mám upratané, zajtra už nemusím 😝

lydka84
29. aug 2013

@walen no a ja prave zacinam 🙂

walen
29. aug 2013

@lydka84 to som ja ešte búvala ale už nie dlho, niečo pred 8. 00 som bola zobudená . Ja som bola na nákupoch, teraz sa chystám variť konečne, ale tarhoňa a pečienka je raz dva a potom sebe pizzu zeleninovú spravím a hotovo, oddych. Idem si kávičku a čaj žihlavový uvariť, nejako ma hlava začína bolieť 😖