90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

ninimini
29. aug 2013

@lydka84 peknu dovolenku :D

lydka84
29. aug 2013

@ninimini dakujem

kattulienka
29. aug 2013

Dneska som mala skrobovy den.vsetko som pekne dodrzala, ziaden prehresok.akurat nato ze som nevypila 2 l vody.neda sa mi v praci tolko.potom by som len na zachode bola 😉

lydka84
29. aug 2013

@kattulienka skus postupne na to ist a vypijes ani nebudes vediet jak 🙂 je to potrebne ta voda kvoli paleniu tuku

zujka2
30. aug 2013

tak dnes ovocníčkov deň 🙂

kattulienka
30. aug 2013

@lydka84 no to viem.ked som doma, tak sa snazim.ale ked som v praci zacinam o 7.00 potom mam prestavku o 10.00, potom o 14.00 a koncim o 17.30. takze ked si dam cez prestavku vela vody, musim ist aj cez pracu na WC a nato vobec nemam cas.a robit s plnym mechurom sa mi neda.ale cez vikendy si dam aj 3l. ale som tiez stalke na WC.ja mam nejaky mali mechur 🙂

peggulka
30. aug 2013

baby, tak ja som od vcera zacala dietu... bielkoviny, dala som si grilovane kuracie kusky na salatik a mlskala...bolo to dobre, taketo mozem...dnes mam ryzu s paradajkou...no ale poviem vam je mi normalne mdlobo..nemam energiu, kruti sa mi hlava...moze to byt len tym ze som zrazu vysadila sladke, a nepapam ako doteraz?? upravi sa to??

walen
30. aug 2013

ja mám dnes ovocný vitamínový deň , zajtra vodový a v utorok 90ty posledný dietový 🙂

walen
30. aug 2013

@peggulka vývar, zeleninku a chlebík si si dala? Ja to dosť možné že máš hypoglykémiu (nízku hladinu cukru v krvi ) krajec chleba by to mal napraviť, obsahuje pomalé sacharidy. ak si ho teda nemala.

walen
30. aug 2013

@kattulienka ja zvládam dva litre vody denne v pohode ale tiež behám na wc a ak si dám 3 litre tak to sa ani nepýtaj vtedy som na wc ako doma 🙂 , ešteže nemám takú prácu čo by ma v tom nejako obmedzovala, je to normálne že ak piješ aj chodíš na wc. ja som od rána momentálne vypila 1l a 250 ml vody a to je do večera ďaleko. Do večera vypijem viacej ako 2 l .

peggulka
30. aug 2013

@walen noo nedala..varim akurat vyvar, a namiesto chlebika si dam toast ( hrianku ), som robila bryndzovu pomazanku ale tu asi nemozem...hmm...tak s cim ten chlebik?? ci len cisty??

peggulka
30. aug 2013

@walen fiiiha, tak ty si to vydrzala 3 mesiace, teraz cez leto?? to sa dalo??? a kolko si dala dole kg? Gratulujem...a v tichosti zavidim, v dobrom...

walen
30. aug 2013

@peggulka ved si daj ten chlebík s tým vývarom kľudne aj zeleninku do toho vývaru môžeš uvarenú a keď, tak si sprav z toho chlebíka krutóny a tie si tiež môžeš do vývaru dať.
Vydržala som tri mesiace, ale tiež sa stalo, že som to nezvládla a pomaškrtila si, ale nič sa nestalo, na druhý deň som išla ďalej pokračovala som a snažila som sa dodržiavať diétku. Niekedy to bolo ťažšie, inokedy sa dalo ,ale dôležité je že to pomaly a iste dotiahnem do konca a po 90 dňoch ďalších 90 dní 🙂

walen
30. aug 2013

@peggulka bielkoviny kombinovať by si nemala ak si mala mäso nemôžeš si dať mliečnu stravu ku ktorej patrí bryndza takže tú nátierku nie.
Vážim sa zajtra tak uvidím, dopredu nehovorím radšej nič.
Cez leto je to jednoduchšie, je všade kopec ovocia a zeleniny a to je super.

walen
30. aug 2013

Takže od stredy sa musím držať zasa tohoto, ale to už bude dobré, budem spokojná 🙂
http://www.svetdiet.sk/dalsich-90-dni/

aduss
30. aug 2013

ahojte, tak aj ja som vcera zacala s vahou 83,9 kg..ale uz skoro tri tyzdne cvicim, takze mi slo na obvodoch dolu uz skoro po pat cm

peggulka
30. aug 2013

@walen no pre mna neni v lete lahke drzat dietu, zmrzlina, grilovacky, maskrtenie...mnaaam, takze ja skor takto pomaly na jesen..aaa ten link je super, si to vytlacim, od zaciatku az po koniec 🙂)) tak som zvedava kolko si schudla..sa vazis kazdy tyzden?? ja by som chcela tak 12kg dat dole

walen
30. aug 2013

@aduss šikovná 🙂 . Tak ti držím palce, aby si vydržala do konca 🙂

walen
30. aug 2013

@peggulka aj ja som zvedavá koľko sa mi presne podarí schudnúť, mňa nejako velmi zmrzlina netrápi, ked tak kupujem len z obchodu a aj tú môžeš 3 deň na večeru ja som včera mala na večeru zmrzlinu napríklad.
Zajtra mám vodový deň a idem večer na grilovačku , mňamky budú ale nie pre mňa, ja môžem maximálne akurát tak čistú vodu ale zvládnem to nejdem tam jesť ale zabaviť sa a oddýchnuť si . minule som bola na opekačke a tiež som nejedla a dalo sa, sice to rozvoniavalo provokovalo ale zvládla som to , keď poviem nie znamená to nie 🙂 hej zvyknem sa odvážiť každý týždeň. Tých 12 kg za 3 mesiace schudneš aj keby si nechcela. 🙂

aduss
30. aug 2013

@walen dakujem ti velmi pekne za povzbudenie..ako citam, tak ty ukoncujes uz tri mesiace..bodaj by sa to aj mne podarilo, chcela by som schudnut celkovo na 65 kg, ale pocas diety by mi stacilo na tych 68-70

walen
30. aug 2013

@aduss a ja mám pred sebou ešte asi dobrých 40 kíl, aby som dosiahla svoju primeranú váhu, takže 3 mesiace ešte dodržiavať ďalších 90 dní po diete a asi po novom roku začnem znova, asi ešte 2 krát si ju zopakujem aby som došla k svojej ideálnej váhe k tým 67 kilám a potom už budem ako tak spokojná.
Tak želám veľa pevnej vôle, aby sa to aj tebe podarilo dotiahnuť tých 90 dní až do konca, ak aj porušíš diétu nezačínaj od znova, treba pokračovať ďalej tým dňom ktorý nasleduje.

aduss
30. aug 2013

@walen ved budeme sa tu spolu podporovat a nejak to zvladneme 🙂 ale aj tak mas super pevnu volu, takze budem ti drzat palce, aby si tiez dosiahla svoj ciel

angell2611
30. aug 2013

ahojte kočky.tak ja budem musiet zacat odznova. mam velky problem dodrzat dietu ked je moj priatel doma.kedze on si rad zamaskrti,no a odolaj ked donesie z obchodu same dobroty. zajtra uz ide do prace tak zacnem znovu.mam hovädzinku so salatikom.
ako to zvladate ked varite rodine nieco ine??? 😕 ja sa vobec neviem ovladat a pri malej ani nestiham varit dvojmo.

peggulka
30. aug 2013

@walen no ja mam zajtra sacharidy, chcela by som cestoviny s nejakou omackou..daj tip na nejaku dobru, ak budes taka zlata..ja som tuto dietu uz raz drzala pred rokom, ale len mesiac a pol, schudla som celkom pekne..no potom som sa na to uz vykaslala a nabrala spat kg, ale nie tolko kolko som schudla takze stale som este celkom dobre na tom...no ja sa praveze neviem ovladnut, ked citim grilovacku, same oslavy, torty, zakusky..boli sme na dovolenke, tak clovek si uziva leto, a neriesi postavu, aspon ja nie..uzivam si vsetkeho plnymi duskami ked uz som na dovci a mam sa fajn...tak som aj dopadla, dieta ide znova odteraz, ale nevadi... a dakujem za povzbudenie...no musim dat tych 12 kg, ale nemyslim ze to vydrzim cele 3 mesiace...hm....ja som na zaciatku diety vzdy taka poslusna..no postupne zacinam povolovat, nechcem ale neda sa inak..neznasam to na sebe, a uz neviem prestat..ha, asi ten jojo efekt..ach jaaaj

zujka2
30. aug 2013

@aduss ahoj a čo cvičíš?

kattulienka
30. aug 2013

baby caute.ja mam zajtra vitaminy.poradte ako si zapekate ovocie lebo ja som vzdy jedla len cersteve ale to mi uz ide hore krkom.dakujem

walen
30. aug 2013

@angell2611 to čo tu píšeš mi vôbec nieje cudzie, je to veľmi ťažké mať doma maškrtky a nemôcť si z nich dať ani kúsok, je to všetko o pevnej vôli . Ja keď som v júni začínala hovorila som si na všetky tie dobroty a maškrty fuj to je ale hnus . nezdravé atď. 🙂 Ale mala som tak trochu aj šťastie, lebo presne v tej dobe môj syn začal chodiť do posilky a začal sa tiež zdravo stravovať, tak som asi ani nič také nezdravé nemala doma, takže ma v podstate v tom aj môj syn nepriamo podporil 🙂

walen
30. aug 2013

@angell2611 momentálne mám chladničku plnú maškrt a lákadiel, ale posledný týždeň som disciplínovaná a prísne som si sama sebe zakázala maškrtiť, aj ked som mala dnes vitamínový deň ani nevieš aká som momentálne hladná asi tak že by som vyžrala chladničku 😒 ale to si nemôžem dovoliť, lebo by som zmarila všetko to svoje úsilie čo som do teraz vynaložila .

walen
30. aug 2013

@peggulka ja som si cestoviny dávala len s kečupom ale tie som tiež mala len asi 3 krát počas celej diéty, neviem nejako mi cestoviny nejdú, radšej som si kúpila vždy nejaké pečivo , alebo pizzu som si zeleninovú upiekla a jednu omáčku paradajkovú som si raz uvarila, osmažila som si cibulku na oleji pridala som malý pretlak trocha soli, oregána, bazalky, a trochu trstinového cukru podla chuti . troška nechať zovrieť a hotovo. Bol tu niekde recept na nejakú paradajkovú omáčku na cestoviny ak ju nájdem tak ju sem vložím .

walen
30. aug 2013

@peggulka ja keď som túto diétu držala prvý krát tiež som len mesiac vydržala, a teraz ma asi tie moje nedmerné kilá prinútili a vydržala som .