90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

cessy
10. sep 2013

@peggulka presne tak, asi aj ja to spravim a bude pokoj 😅

peggulka
10. sep 2013

@cessy no parada, aj tak sme ho uz dlho nemali, a mm uz par krat pytal ze kedy spravim 🙂) tak este nejaky uhorkovy salatik k tomu urobim a bastaa.... takze zajtra uz vieme co papame...a inak co je to ze zavarane maso 😕

cessy
10. sep 2013

@peggulka presne aj ja som rozmyslala, ze by sa mi k tomu hodil uhorkovy salat 😕

zavarane maso je toto
http://tana-catering.blogspot.sk/2012/04/zavara...

ja to robievam, len tak do zasoby....nie vzdy sa mi chce varit a toto ako by som nasla.

cessy
10. sep 2013

@peggulka poznas to??? moja babicka to tiez robievala a ked otvorila pohar, tak sme maly malu nedelu 😀 😀 😀
len tak s cerstvym chlebikom, na teplo aj studene 😝 😝 😝 mnaaaam

peggulka
10. sep 2013

@cessy no tak toto vidim fakt prvy krat...som netusila ze aj maso sa da zavarat 🙂 no ked budem mat viacej casu, kuknem si to poriadne, neni to zla vec..to fakt , ked sa ti nechce varit, akoby si nasla..a chuti to dobre, ako cerstve ?? ja som este v zivote nic nezavarla..neviem to..tam pisu ze daju do rury sterilizovat..musi tam byt na rure taka funkcia ze sterilizovanie??

cessy
10. sep 2013

@peggulka 😀 😀 😀 ja som tento rok prvy krat v zivote zavarala, jahody, slivky......a toto mi doteraz robievala mamina, ale tento rok som to skusila sama . ja to milujem, podla mna je to take iste ako pecene cerstve maso. a ked ideme niekam na turu a viem ze tam nebudeme mat kde opekat, zoberieme jeden pohar otvorime a hodujeme 😵 alebo aj pre navstevu som to raz dala, lebo sunka nikde, syr tiez, nebolo z coho chlebiky robit a toto im pochutilo

cessy
10. sep 2013

@peggulka no a vtrube sa sterilizuje ako tam je pisane, nastavis na 150, nastavis hodinky a hotovo

lydka84
10. sep 2013

ahojte kočky, no ako sa vám dari ???? aký deň máte a ktorý v poradí ?? A čo výsledky ??? som zvedavá čo sa tu za tých 12 dní udialo 😝

walen
10. sep 2013

@lydka84 ahoj ty si už doma z dovolenky ?

peggulka
10. sep 2013

@cessy ahaaa, no super, tak to mozno aj ja vyskusam..kedze netreba ziadnu funkciu na to..teda co zapnem na rure?? ja mam tam nejake funkcie ako pecenie, grilovanie..tak dam co?? asi klasika pecenie, na 150 ...

peggulka
10. sep 2013

@cessy aa inak, chyta ma prva riadna kriza...mam v bare plno sladkosti...mam strasnu chut na taku dobru kokosovu fidorku ☹ ☹ ☹

walen
10. sep 2013

@lydka84 vitaj ja som už 7 dní po diéte schudla som 15 kíl, dnes mám 6ty deň a každý 6 deň je vitamínový tak dnes mám po 90 DD prvý 6ty deň ale držím sa jem jabĺčka, pomarančovú šťavu pijem, nemám zatiaľ problém z hladom a pozerám sa na to optimisticky. Keď som to vydržala 3 mesiace každý štvrtý deň, tak teraz je to už pohoda 🙂
Ale ja len o sebe a čo ty ako si sa mala na dovolenke dúfam že si is dostatočne oddýchla a ideš na to 🙂

lydka84
10. sep 2013

@walen ahoj, no dnes o 11 - stej sme uz prileteli 🙂

lydka84
10. sep 2013

@walen blahoželám k 15 kilám a kej kope cm čo ťa určite tešia ešte viac ...dosiahla si nádherné výsledky blahoželám ,,,,dovolenka bola skvelááá slniečko svietilo more teple, kopa mušlí .... no Bulharsko...a ešte istota počasia a som super oddychnutá .... nemám pocit žeby som nejako extra pribrala, možno trošku viac nafúknutá z mixovania stravy ale papala som veľa ovocia - hrozno a melón sme kupovali na kilá 🙂 nakoľko každý deň sme nachodila 8-12 km ... proste môj chlap je zvedavý a chce všetko vidieť a ideálne pešo 🙂 .... no ja ešte do nedele nejako extra nezačínam nakoľko idem na krstiny ako krstná mama takže by som to určite porušila takže ešte trošku veget osláviť s kamoškami aj rodinou narodeniny a potom hurá do toho ....chcem si to vyrátať tak, aby som 90 deň mala 23 decembra 🙂

lucysl
10. sep 2013

Kočky, my máme hrozne radi krúpy....do ktorého dňa ich môžem zahrnúť?

cessy
10. sep 2013

@lucysl ako ich pripravujes??????

cessy
10. sep 2013

@peggulka no urcite mi neuveris,alle ked som sa balila domov z roboty nahodou som nasla v kabelke zelenu orieskovu fidorku, 😀 odbalila som ju a isla som ju dat nasmu straznemu psikovi.lebo keby si ju tam necham,tak by som ju urcite doslova zozrala.a teraz mam taky fain pocit,ze som odolala 😵

walen
10. sep 2013

@lydka84 Ďakujem 🙂 jooj ako tak čítam tak by som aj ja veru išla niekam dovolenkovať, len u mňa to neprichádza ani len do úvahy. Kamarátka tiež bola v júli v Bulharsku tiež si velmi pochvalovali.. Vidíš aspoň si mala aj na dovolenke nejakú oporu ked ste tolko chodili pešo. 🙂 A to ovocie k tomu akurát pasovalo 🙂 . Tak do nedele už neni ďaleko tak sa pomaly aj na to psychicky pripravíš aj to je dôležité.

cessy
10. sep 2013

@peggulka k tomu sterilizovaniu........ja davam na klasicke pecenie,zhora aj zdola

walen
10. sep 2013

@lucysl niesom si istá ale myslím že krúpy sa radia do 3tieho uhlohydrátového dňa až zistím naisto tak ešte napíšem

lydka84
10. sep 2013

@lucysl , @walen už hodinu rozmýšlam čo s krúpami .... a tiež som na pochybách či to nebude UH tak isto ako pohánka .....ale teoreticky ak ako sacharid šak je to podobné ako ryža ...... no osm zvedavá k čomu sa dopracujeme 😉

lucysl
10. sep 2013

@cessy zboznujeme ich v polievkach, krupoto zeleninkove robievam

lucysl
10. sep 2013

@walen dakujem, ja totiz vazne neviem

lucysl
10. sep 2013

@lydka84 uplne najviac mam chut ich dat do fazulovej polievky, ale asi oblizem akurat tak prsty 😉 😉

petronela16
10. sep 2013

@evamar ahoj, moj email: mlpsenkyovci@gmail.com, DAKUJEM

aduss
10. sep 2013

@lydka84 no ahooj, to si uz aj doma? 🙂 som si myslela, ze idete na cele dva tyzdne..isto bolo super vsak? 🙂

lydka84
10. sep 2013

@aduss na 12 dni sme boli .... to je tak akurat podla mna 🙂 ... dobre bolo oddychla som si a bola som dokonca v Azii 🙂

peggulka
10. sep 2013

@cessy no parada, tak si odolala...sikula, som na nas hrda...ale psikovia by nemali cokoladku 🙂)) radsej si ju mala dat malemu...inak ja som tiez odolala, radsej som isla s malou von, a zobrala jej namiesto keksikov do batohu hrusku a melon pokrajane.. 🙂 tak ked som si aj troska mlskla do toho, vedela som ze je to zdrave.. inak teraz som dovarila to rizoto..zajtra rano ideme do BA, a mam sa s kamoskou stretnut v jednom nakupaku, tak ked prideme by som nestihala varit..zajtra len ten uhorkovy salat spravim, no dufam ze nezabudnem kupit uhorku 😀DD a napapame sa 🙂)) tesiiiim

peggulka
10. sep 2013

@cessy no a s tym masom urcite vyskusam...dam potom vediet ako to dopadlo 😀

cessy
10. sep 2013

@peggulka ahoooj,nas psik je ma dobrotku obcas zvyknuty 😉 a moj maly orieskove nemusi.takze som to radsej tak poriezila