90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

misena741
28. nov 2013

@lydka84 90 drzim asi 5 tyzdnou,pred tim som mala atkinsovu a este taku zmenu jedalnicka.inak drzim asi 4 mesiace

stefanka28
28. nov 2013

ja začínam od zajtra tak držte mi palce.dufam že to vydržím až do konca
😖

sisa1971
29. nov 2013

ahojte,aj ju držím túto dietu,ale neviem či sa môže na vitamínový deň jesť polievka,napr.zeleninová, alebo kapustnica ale iba taká falošná bez mäsa len s hríbami. Sojové mlieko sa môže kedy ? a ovsené vločky?
Nemôžete mi niekto poslať pár receptov,neviem čo stále variť aby to nebole rovnaké. ďakujem pekne : 😉

lydka84
29. nov 2013

@misena741 super ja by som chcela dat dole tak 25-30 kil .... takze si mi velkou inspiraciou ze za 4 mesiace sa to da da da 🙂

lydka84
29. nov 2013

@stefanka28 drziiime palceppsolu to urcite dame 🙂

lydka84
29. nov 2013

@sisa1971 ahoj posielam link kde je cela kniha na lavej strane mas prikaldy dnov vsetko co je v knihe
http://www.nova-90-dnova-rozlisovacia-dieta.php...
vo vitaminovy den sa polievka jest mozes samozrejme bez bielkovin a bez zaprasky ale ked uvaris zeleninu a zjes tak alebo ju rozmixujes na husto kludne mozes 🙂
sojove mlieko - jaoosm sa docitala v knihe ze ak pijete kavu s mliekom dajte si sojove ... ja pijem kavu so sojovym mliekom kazdy den ...... inak teoreticky by to malo ist k bielkovine ....ale ja osobne si tym zalievam aj pohanokove vlocky v uhlohydratovy den ....... z casu na cas samozrejme
a ovsene vlocky su obilnina takze je to UH 🙂

ja inak varim to co mam rada a tak sa mi to dari drzat bez vacsej namahy :D

stefanka28
29. nov 2013

@lydka84 ahoj Lydka aj ty si začala chudnúť?

lydka84
29. nov 2013

@stefanka28 zacala som opat teraz v utorok ...vyratala som to presne do vianoc.....

sisa1971
30. nov 2013

@lydka84 ďakujem pekne

misena741
1. dec 2013

Ako to vyzera?pokracujete v diete?su uz nejake ubytky na vahe?ja sa idem vazit v pondelko,tak dufam,ze bude kilecko dole 🙂

lydka84
1. dec 2013

@misena741 ahoj pokracovat sa pokracuje , zatial to ide super bez prehreskov a bez chuti co je u mna zazrak ..... a po kolkych dnoch sa ides vazit ?

misena741
1. dec 2013

@lydka84 ja sa vazim raz za tyzden-v pondelok.zatial som mala vzdy -kilo,len nech to ide takto dalej. 🙂

lydka84
1. dec 2013

@misena741 a kedy si zacala dietovat ? myslim datum 🙂

lydka84
1. dec 2013

@misena741 a za tych 5 tyzdnom co drzis 90 DD si dala dole kolko?

misena741
1. dec 2013

@lydka84 zacala som asi v auguste,ale najprv to bola len zmena stravy,potom atkinson,a teraz 90 dnova.pri tej som schudla 8kg.asi.

lydka84
1. dec 2013

@misena741 trakze za 5 tydznv, 8 kil ...pekneeeeee.... aj mne to tak enjako + - vychadza okolo 8 ....skveleeeee len tak dalej 🙂

misena741
1. dec 2013

@lydka84 tak aj ty mas skvely vysledok.veru nech to ide takto dalej.ja by som chcela este 17kg,mam to aj na 3mesiace.no co uz,musim vydrzat. 🙂

lydka84
1. dec 2013

@misena741 no ja by som chcela minimalen 23 kil a nepribrat takze idealne okolo 25-27 a mat toleranciu na zavodnenie ....... no ja to mam teraz tak vyratane ze na stedry vecer amma vodu a po novom roku zacnem zas..... ty chces tahat aj cez vianoce a silvester?

misena741
1. dec 2013

@lydka84 j budem tahat aj cez vianoce,kaslem na to.vies porusis a 5 kg mas navyse.a mozes zacat odznova 😉

lydka84
1. dec 2013

@misena741 ale nieeeeeee ja som drzala v juli , za mesiac som dala dole 7 kil potom sla na dovolenku jasne jedlo vsetko potom sme mali krstiny v rodine potom inventury v praci a nejako su od konca 30 dni 3 mesiace za mnou a pribrala som do 3 kil za tri mesiace....preto si nemyslim ze za vianoce priberiem 5 kil .... podla mna 1,5 kila a aj to bude o zavodneniiiii viac menej .....ale klobuk dole pred tebou ked si vies povedat ze to das aj cez vianoce, mas moj obdiv :D

lydka84
1. dec 2013

@misena741 a vlastne ako tak pozeram do mojho mudreho zositu kde mam vahu a miery tak v utorok ked som zacala zas dietovat som vlastne mala na chlp rovnaku vahu ako po 30 dnoch dietky ...sice zisla som potom este 3 kila (za tie 3 emsiace) a tie sa mi vratili aj spat ale ako pozeram tak pozeram vaha pred troma mesiacmi a utorkova je rovnaka napriek tomu ze som jedla vsetko nedelila kopu sladkeho .....nevratila som sa k povodnej ale vratila som sa na tu kde som skoncila s dietkou .,......proste skveleeeeeeeeee

liliana0000000000000
2. dec 2013

@misena741 waw tak to je neskutocny uspech blahozelam 🙂

liliana0000000000000
2. dec 2013

ahojte trosku som bola mimo a ked tu teraz citam vase uspechy tak sa hambim, cez vikend som mala stretavku zo skoly a jedla som uplne vsetko cely vikend :- (☹☹
dnes som sa postavila na vahu a mam naspät 2 kila skoda skoda, ale zacinam opäť dnes bielkoviny tak drzte palce nech to zvladnem 🙂

liliana0000000000000
2. dec 2013

@stefanka28 ahoj tak ako sa ti dari? pochval sa nam🙂

misena741
4. dec 2013

ako sa dari?chudnete?

sisa1971
8. dec 2013

Ahojte . chcem sa spýtať kam patrí kukurica,šampiony ? Je to zelenina alebo ?? a musím sa aj pochváliť že má dole 4kg...nie je to moc 😖 ( lebo raz -dva si dám aj to čo by som nemala). Dcera ju drží poctivo a má dole 6kg, 😝 . V škrobový deň sa môže uvariť aj polievka zo strukovín spolu so zemiakmj? Aké mlieko používate, ryžové alebo sojové. Ja by som si strašne dala fazuľový prívarok :( a ked sa nemôže kombinovať fazula s mliekom...tak neviem ako by som to oklamala.....poradíte mi .?? mooooc ďakujem

lydka84
8. dec 2013

@sisa1971 ahoj .... k tym 4 kg blahozelam a ako dlho ju uz drzis?
kukurica a sampiony su zelenina mozu sa kazdy den, pozor len na to ze kukurica je velmi sladka a netreba to s nou prehanat 🙂
ano ta polievka so strukovin a zemiakov sa moze varin na škroby v pohode 🙂
no ja pouzivam sojove ale mam kupene uz aj ryzove a co sa tyka privarku ,,,, jedna kocka tu dala super receptik na perkelt zo sosovice alebo fazule ....chuti to skvelo , ja si to idem zajtra urobit zo sosovice tak skus to , je to bez mlieka, receptik poslem.....a ak nie tak asi radsej so sojovym ale viem ja ci to bude tak chutit ako ma ?? :D

lydka84
8. dec 2013

fazulovy/sosovicovy perkelt

dám cibuľku, troška oleja, osmažím a dám buď deň vopred namočenú fazuľu alebo šošovicu 200 g a zalejem litrom vody, osolím, ovegetím, nechám zovrieť a potom pomaly varím , voda sa vyparí vyvarí a strukovina zmäkne tak je tam ozaj málo vody v tom, samé to tak trochu aj zhustne a potom to už len vypnem dochutím čiernym mletým korením a sladkou červenou paprikou,
je to mnamka 🙂 😝

lydka84
8. dec 2013

@sisa1971 este pozor kukurica samotna sa berie ako zelenina ale napriklad tie kukuricne lupienky alebo kukuricne chlebiky - polystyreny toto je uz na UH deň 🙂

merinka1960
8. dec 2013

Ahojte,

baby koľko ste už schudli a za aký čas? Ozaj a držíte 90 dňovú prvýkrát, alebo ste ju už držali?
Vďaka za informácie. ♥