90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

andrea1516
28. jan 2014

@estachova ahoj a kolko di mas za sebou?a dake lieky neberes?

2momo2
28. jan 2014

baby na vitamíny sa môže šošovica? napríklad polievka z nej ... asi nie, čo? 😒

andrea1516
28. jan 2014

@2momo2 nepotesim ta nie ...daj si brokolicovu polievku alebo karfiolovu 🙂

2momo2
28. jan 2014

@andrea1516 to nie pre mňa, mne stačí aj ovcie 😀 ale priatelovi vždy robím niečo sýtejšie a klasické polievky som už všetky obmenila. Tak asi nejakú grilovanú zeleninku mu spravím

lydka84
28. jan 2014

@mirkapramukova mastne? a dala si ich na papierovu kuchynsku utierku ked si ich dopiekla???

lydka84
28. jan 2014

@dasa0402 vitaj medzi nami a drzime palceky.... 😉

andrea1516
28. jan 2014

@2momo2 ja si zviknem robit ale on to asi nezje uvarim si v bujone brokolicu karfiol mrkvu poriadne rozvarim ..potom zlejem vodu a roztlacim ako zemiakove pyre vznikne my cudna fajnova kasa (dochudcujem podla chuty/ nakrajam k tomu paradajku uhorky mozes aj olivi a papriku (me robi zle paprika ) a ja to velmi lubim ale grilovana zelelnina je mnamka a podlamna jemu mozes aj kukuricu kludne 🙂

lydka84
28. jan 2014

@2momo2
sosovica je skrob 😉

lydka84
28. jan 2014

@misena741 ahoj mame sa dobre ide to pomalinky , dnes posledny den fajneho papkania zajtra ovocie a vo stvrtok voda ...tej sa bojim uz teraz ....... 😒

2momo2
28. jan 2014

@lydka84 ved ja viem , že strukoviny jeme na škroby ... len som to skúšala 😀 žiadna šošovica teda nebude. Tá zeleninová kaša od @andrea1516 znie dobre.

A inak čo sa týka tých zemiakových placiek a papierovej utierky na odsatie oleja, tak ja som v sobotu odsávala o 106 -až som musela porušiť pravidlá diety, lebo mi tam kúsky tej utierky ostali, tak som to zjedla aj s tým 😀 ale chuťovo sa to stratilo

lydka84
28. jan 2014

@2momo2
tak mas nekvalitne utierky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

2momo2
28. jan 2014

asi hej, ale placky boli vysoko kvalitné 😝

andrea1516
28. jan 2014

@2momo2 🙂)) jaj sa smejem 🙂

lydka84
28. jan 2014

@2momo2
ako ja nie som extra na placky ale mne osobne chutili ...pridam este recept na cuketove atie sa mozu napr s kyslou smotanou na bielkovinovy den, alebo ciste na vitaminy 😝 😝 😝 tak mozno ta inspirujem niecim novyyym 😉

2momo2
28. jan 2014

@lydka84 tie cuketové placky sú super, ale teraz moc cuketu nie je dostať, či hej?

lydka84
28. jan 2014

@2momo2 zozenies v kazdom vecsom supermarkete alebo hypermarkete

lydka84
28. jan 2014

no ako ste zvladli dnesny den ??????

lenka1408
28. jan 2014

Ahóóóójte babulky, ja dnes UH bez porušenia - rano pomaranče, obed cestoviny s hubami a pórom a na večeru som sa tešila, že si dám zákusky od maminy, ale zjedla som jeden malý kúsok a prišlo mi zle. Nie od toho že by boli zlé, ale nejako sa mi menia chute. Neviete od čoho asi 🙂 🙂 🙂 ? Zajtra by som mala mať aj ja vitamíny, ale ked vám mám pravdu povedať, tak sa na to necítim, lebo strašne teraz pociťujem hlad a mňa ovocie a zelenina nezasýtia. Tak neviem, či si nedám bielkoviny. Inak po 3 týždňoch som sa dnes vážila a mám dole od začiatku diety 5 kg. Som vďačná aj za to. Ja by som mala mať vodu v pondelok, ale určite si ju nedám. 😒

lydka84
28. jan 2014

@lenka1408
ahoj tak vyhod vitaminy a toc bielkoviny skroby a UH 😉

matamisi
28. jan 2014

Ahojte....tak dnes na obed spenatove cestoviny a vecera nutelove palacinky -a teraz mi je po nich zle.asi uz neznesiem tolko sladkeho 😲 och a zajtra vitaminy a potom vodny den 😝 a konecne v piatok velke vazenie a meranie 😵 tesim sa.... 😵

lydka84
28. jan 2014

@matamisi
no asi znesieme menej sladkeho aj aj mama taky pocit .... a ked zjem nieco co by som nemala potomje mi z toho 3 dni zle ako po kapuste....brrrrrrr
mame za sebou prvy mesiac a ani nevieme ako, strasne to beziiiiiiii ale na yvsledky sa tesim aj ja

lenka1408
28. jan 2014

@lydka84
Asi to tak aj spravím. Inak teraz sa smejem, že vám budem kaziť tabulku, lebo všetky si tam budete zapisovať úbytky, len ja jediná prírastky, budem taká rarita 😀 😀 😀

zuzka2010
28. jan 2014

@lydka84 ja som porusila teraz vecer, ale nevadi, idem dalej a hadam to uz bude lepsie..

lydka84
28. jan 2014

@lenka1408 no nepoviem ti ze som sa postavila dnes na vahu a som mala + 2 kg v porovnani s piatkom tak mozno za dva dni este 2kg priberiem aj ja a budeme dve hviezdy 😉

lydka84
28. jan 2014

@zuzka2010 ahoj a co fajne si si dala?

zuzka2010
28. jan 2014

@lydka84 musli..ale tak sa hanbim a je mi z nich tazko

miskakyska
28. jan 2014

@zuzka2010 ja som tiež porušila..dnes UH....obed (rascovy posuch)
som mala o pol dvanástej...som presne vedela,že do večera to bude sodoma komora 😀 po posuchu pauza tri hodky...potom tanier šišiek...a za tri hodky tanier oškvarkovych pagačov 😅 😅 aspoň pauzy medzi jedlom som dodržala 🙄 😅
zajtra ovocie
pozajtra voda
😵 😵
ovsené vločky sa možu kedy jesť?

lydka84
28. jan 2014

@zuzka2010 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
vies cos a mi paci??? to co som pred chvilkou pisala aj @matamisi
ze zjeme nieco co nesmieme, porusime a este aj zle nam je.... ze to nase svedomie jaku moc máááá 😀 ked este aj bolest zaludka nam privodi za odmenu xixixi
ale si vsimni fakt kada jedna co napise ze úporusila aj napise ze jej je z toho zle 😀 😀 😀 😀

lenka1408
28. jan 2014

@lydka84
Tak to ťa muselo aj poraziť, že? Ale záleží po akom dni sa človek váži a či sa človek pravidelne vyprázdňuje. Ja som to tak mala pri oddelenej diete. Niektorý deň som ako keby pribrala a na druhý deň som zasa mala aj o 1,5 kg menej. Ja som sa vážila aj včera aj dnes a dnes som mala o pol kila menej ako včera a bohvie ako to bude zajtra. Idem ku gynekologovi. Ja pevne verím, že tebe to pôjde dole, uvidíš.

1veroncek1
28. jan 2014

@2momo2 som sa dobre zasmiala ze porusila som dietu zjedla som aj utierky hahaha 🙂 tak si na prvom mieste v prehreskoch tym padom :D este nikto nebol na tom tak zle ze by utierky musel jest 🙂) myslene samozrejme zo srandy 🙂

andrea1516
28. jan 2014

ja dneska ranajky banan obed cestoviny z olivamy a paradajkou potom tanier polievky a vecera kolac co som vcera piekla 🙂 jaj som zvedava na tu vodu