90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

2momo2
7. feb 2014

Nejak to tu v posledných dňoch nežije 😒 ako pokračujete? ako sa vám darí? 🙂

majkapetrisova
7. feb 2014

nooo tak budúci týždeň v piatok napíšem, aký je stav u mňa, aj keď som to za dva dni pokazila :D

2momo2
7. feb 2014

@majkapetrisova ako pokazila? boli prehrešky? 🙂

matamisi
7. feb 2014

Ahojte....ja dnes vitaminy a mm tu robi pre dceru vyprazane rezne:-X tie som uz sto rokov nemala a teraz to tu vyvoniava=-O musim poriadne vyvetrat nech to tu necitim a rezne budem ignorovat🙂

ketrinn
7. feb 2014

@matamisi schovaj si na zajtra do chladničky xiix

ketrinn
7. feb 2014

dnes vodenka voda :(ble už mi tečie aj ušami od rana ok uvidime ako to pojde do večera,dnes mi dojde mužiček takže sa ozvem až v pondelok zajtra zapišem vysledok do tabulky papa

matamisi
7. feb 2014

@ketrinn ja mam rada len cerstve,ale uz su v chladnicke tak ma neprovokuju🙂
@ketrinn drzim palce nech vydrzis na vode byt...😉

ketrinn
7. feb 2014

no priznam sa nezvladla som 😠 musela som uvarit porovo-mrkvovu polievku len tak na pitie lebo som mala strašne krče v zaludku takže voda nezvladnuta no čo už 😒

lydka84
7. feb 2014

@2momo2 @andrea1516 @zuzka2010 @majkapetrisova @matamisi @ketrinn @123monulik @aduss @estechova @nika185 @kaciatkom @evelin1986 @mirkapramukova @1veroncek1
ahojte babenky, konecne je tu víkend, za mnou strasny tyzden v praci nevladala som poriadne nic donutila som sa len cvicit, pisat som nevladala moc ale aspon som si vas citala 😉 😉 😉
ja mam za sebou 4 dni porusovania cokoladou s slanymmi sneckami a dni strasneho hladu .... 😖 😖 😖 , dnes vitaminy zatial 100% snad mi to uz vydrziiiiiiiiiiii a vam sa ako dari ????

evelin1986
7. feb 2014

@lydka84 Lydus, tento druhy mesiac je veru daky zakliaty...clovek sice je namotivovany, ale prhresky zacinaju byt na dennom poriadku..u mna tiez...predvcerom som zhltla jeden rozok s mastou a cibulou, vcera tretinu klobasy a dnes sice cisty stit, ale den este nekonci a bohvie, co skonci v mojej papuli dnes...:-/....pocas dna sa clovek este zabavi pracou, dietatom, cvicenim, upratovanim atd, ale vecer...ach...to je kriz...zaklad je nepolavit aspon z hlavnych bodov diety a snad sa sem-tam nejaky ten pamlsok prepecie...hlavu hore 🙂

lydka84
7. feb 2014

@evelin1986 ja len strasny hlad som mala cely tyzden a jedla 2x vacsie porcie ako inokedy ale den som drzala no doobedu cokolada a slane tycinky a rybycky a ine kraviny ...praveze ja vecere zvvladam v pohode .. 🙂

lydka84
7. feb 2014

@evelin1986 ale konecne sa mi vaha pohla dole ..mam menej ako po vodovom dni takze super motivacia od dnes je opat ohodne vacsia 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nika185
7. feb 2014

@lydka84 ahoj moja, tak ja som mala včera nejaké vybavovačky v Nitre 😠 a mala som vitamínový deň, ráno som zjedla dva pomaranče posypané škoricou 🙂 -aspoň mne to tak chutí a išla som do Nitry, tam som si dala v čínskej reštaurácii šalát a ten tak pálil, že som myslela, že zhorím, keby som nemala minerálku, tak chrlím oheň, pila som málo a večer som dcére, prepáčte za výraz-priam zožrala kukuričné chrumky, celý pakel 😀 bola som taká hladná a s tej pálivej feferónky v čínskom šaláte som mala aj menšie krče v bruchu a moja dcéra sa mi smiala, že to sa mi odlepuje vnútri tuk 😕 ,pa

lydka84
7. feb 2014

@nika185 juuuj pomarance so skoricou su ina mnamka..ja som ich mala dnes na ranajkyyyyyyy

lydka84
7. feb 2014

@nika185 a tak isto mandarinky posypane skoricou su skvele .....a samozrejme jablcka....tie som so skoricou papala ako prveeeee

evelin1986
7. feb 2014

@lydka84 a nemas dostat kramy alebo co? ale s tym hladom aj u mna tak trochu,lebo inokedy vpohode obedujem okolo 13:30 a vcera som ani do 12:00 nevydrzala...bolo 11:45 a ja uz mala hlavu v tanieri...alebo zeby nejake cudne posobenie mesica?😀

evelin1986
7. feb 2014

@lydka84 tak aspon ze to🙂..mne to furt kolise medzi 77 a 76,5. po vode mala 76,9.

lydka84
7. feb 2014

@evelin1986 hej mam v pondelok dostat .... takze asi aj preto tie desivi hlad bol a kedze som vzdy schrumala pre co som videla dopadlo to tak ako to dopadlo .... tak ja vzdy o 12:00 obedujem ...tym ze vstavam okolo 6 tak obed o 12 je mi akurat ......

lydka84
7. feb 2014

@evelin1986 tak ja som po vode mala 84,5 ...do troch dni som mala spat 86 ako rano v den vody ale vyzera ze by som mohla konecne byt pod tych 84,5 .... no uvidim rano aj ked ja po vode vo vacsine mam vzdy najviac ...mozno pomohlo cvicenie trosku 😉

evelin1986
7. feb 2014

@lydka84 tak to ano..ja sladky zivot na materskej,cize vyteperim sa z postele az pred 9tou🙂

lydka84
7. feb 2014

@evelin1986 tak ja pridem okolo 6:30 do prace dam si kavu okolo 8 - 8:30 ranajkujem , okolo 10 si bud dam kavu alebo nejkay kus ovocia , o 12 obed okolo 15:30-16 ovocie a veceriem zvycajne medzi 18-19 kedy sa ako podariiiii 😀 😀 😀 😀

nika185
7. feb 2014

@lydka84 no, však je to dobré, ja si dávam aj na jablká aj mandarínky a pomaranče, minule som si robila ovocnú misu, dala som tam banán, pomaranč, mandarínku, jablko a kiwi a posypala som to škoricou 🙂 a mám rada aj kokos, takže nabudúce idú banány s kokosom, čo sú v receptoch 🙂 , moja mamina minule robila jablčka naplnené kokosom a upečené v rúre, bolo to výborné 😵

lydka84
7. feb 2014

@nika185 tie banany su skvele aj mamine strasne chutili co ona sa dost divne diva na to moje papanicko ....a inak kokos milujem aj jaaaaaaaaaaaaaa 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

lydka84
7. feb 2014

@nika185 a vcera som robila ovocne fasirky s kokosoma orechami ..... kolegyne boli z nich nadseneeee.. ... prihodim recept potom 😉

nika185
7. feb 2014

aj moja mamina sa divne divala, kým som jej na váhe neukázala, kolko som šla dole z váhou, tak dnes sme boli na nákupoch a kupovala si šalátiky a zeleninku aaaaaaaaaaaaa 7kg br.bôčika, že na klobásy 🙂 🙂 🙂 🙂

andrea1516
7. feb 2014

@lydka84 ahojky tak ja vcera domaca kalcoka s celozrnej muky a rano zase naduvanie pecen pichala takze pojdem si dat spravit testy ci som poriadku a ci nezacinam mat celikaii ci co....dneska cely den ovocie a viziva teraz vecer cestoviny a salat ...ja viem co uz ....ale dalsi problem malo vodi dneska :( zajtrajsok narocni idem do divadla do budapesti cize mam pocit ze daky kolacik bude urcite....

lydka84
7. feb 2014

@nika185 jak keby si o mojej mamine pisala xixi

nika185
7. feb 2014

@lydka84 prihoď-vyskúšame, ja si robievam cestoviny z orechami, trolinku cukru a je to fajn 🙂 ,mám rada aj orechy, no o ovocných fašírkach som nepočula 😨 , robím zeleninové

lydka84
7. feb 2014

@andrea1516 ahhoj a coze malo vody ??? nejde ti pitie ?? ci ??? sak si sa tak pekne rozbehla v pitnom rezime uz

lydka84
7. feb 2014

@nika185 no zeleninove su riez mnamka