90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lydka84
16. feb 2014

@kaciatkom tak ja by som chcela mat 70 a tam aj ostat ..... ja som 50 mala na prvom stupni na zakladke ..... zakladku som koncila som 70 kg ... do roka 80 a casom sa to vysplhalo na 98 .....desiveeeeee takze tych 83 je pre mna krasne motivacne teraz ale na 70 by som chcela zist natrvalo .....

lydka84
16. feb 2014

@boldy na index kaslem aj ja ... chcel aby som mat tak 70-75 tvar presypacich hodin a budem spokojna...... mne sa total stihle baby nepacia a priatelovi tiez nie...jemu sa uz teraz to moje chudnutie moc nepozdava lebo stracam prsia pomaly co uz ..... 😒 😒 😒 😒 😒 😒

boldy
16. feb 2014

@lydka84 ja chcem 72kg, a prsia odchadzaju aj mne... sice mne po 2 detoch a 2x2 roky kojenia vela ku krasnym uz nepomoze 🙂

lydka84
16. feb 2014

@boldy a na kolkych si zacinala a kolko si mala kg po prvej vode ????
no ja nastastie idem z kosikov E ale uz je to D skusala som dnes plavky a uz si mi kosiky na nich velke .... ale nevadiii radsej D a 70 kil ako E a 95 kil 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kaciatkom
16. feb 2014

@lydka84 nádherný ubytok. Musíš to poriadne cítiť, keď si dala tak veľa dole. Predpokladám, že sa ťa ľudia vypytuju, ako to robíš. Ja dole k dnešnému dnu celkovo 6,5 kg. Som rada, že aspoň toľko. Lepšie ako nic

lydka84
16. feb 2014

@kaciatkom no prave som na seba natiahla saty z venceku ked som mala 15 rokov a zapla ich a este jedny co mi mamina sila na vysvecko v 9 triede .... po 15 rokoch som ich konecne zase na seba natiahla a zapla dokonca v pohode sa v nich da ist medzi ludiiii takze som nadsena 😝 😝 😝 😝 😝 .... a moc nevypytuju zatial mensie veci nenakupujem nosim velke a tym padom to tak nevidiet az ..sice je mi vsetko volne ale nevidiet ze mi chyba v urcitych partiach po 10 cm .......... potom po 90 pojdem na nakupy ukazem sa v obtiahnutejsich a vsetkym padnu sanky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kaciatkom
16. feb 2014

@lydka84 keď som sa vydávala, mala som 52 kg. Keď som otehotnela 60kg, išla som rodiť 94 kg a to som o mesiac skôr rodila. Potom som schudla na 64 kg a vyzerala som sa. S touto dietou som schudla na 66 kg a potom sa zas vyzrala. Teraz to už neodpustím!!!!!!!

lydka84
16. feb 2014

@kaciatkom tak to nedopustim uz ani ja preto chcem tak ze 70-75 aby sa to malo kam kyvat ale nad 75 to uz nepustim ...jedine tehotenstvom ale jedenim urcite nieeeeeeeeeee...vsetky veci rozdam a vyhadzem a nebudem sa moc vyzrat lebo budem chodit holaaaa potom 😀 😀 😀 😀

marinka58
16. feb 2014

ahojte dievčatka po dlhšej dobe čo som tu nebola, teda musim sa priznat, že aj ked som zacala 1.2. velmi rychlo prisla kriza a vlastne som vydržala len tyzden sa tak stravovať potom som ladoval všetko 😠 hamba mi preto som sem ani nepisala aby som nedemotivovala nikoho
jedine čo som rada je že som nic nepribrala aj ked som zožrala doslova asi 2 kg čokolády to nie je nadnesene
😀 manžel nakupil morske plody boli v akcii kupil 8 ks a hadajte kolko ich ostalo 😠 😠 😠 hamba mi nekonecna ale hlavne je ze som nepribrala a dnes idem znova bojovať
kočeny ma neuveritelne motivujte
@lydka84 a dalsie ake ste silne bojovnicky takze nevzdavam aj ked to tak vypadalo a idem na to znovu
dnes mam bielkoviny masko zo zelerovymi hranolkami a potom 3 hodinova prechadzka, vyveziem sa vlakom o 3 dediny dalej a potom pesi domov 😅 😅 😅

marinka58
16. feb 2014

inak mne ta vaha ide omnoho pomalšie dole ako vam lebo nezhadzujem z velkej vahy a preto som asi zlyhala 😒 ale už sa nedam budem štastna aj za 3 kila za prvy mesiac

lydka84
16. feb 2014

@marinka58 som rada ze si sa opat rozhodla zacat ...vlasne mi mame dnes zaciatok 2 polovice dietky 46 -den bielkoviny...tak pojdes s dnami spolu s nami 🙂 a nemysli si aj ja som mala prehresky a hlavne cokoladove moja droga sladkeeeee ale proste netreba to riesit a dalsi den ist zase dalej a uvidis pojde to ..... ja mam zosit kde si kazdy den napisem co jem perom, maly prehresok zeleno fixou a velky prehresok cervenou fixou ako hrozbu !!! minuly mesiac 3 cervene 4 zelene....tento mesiac 3 cervene 3 zelene.... ale idem dalej tie kila, cm a velke oblecenie su super motivujuce 😉 😉 😉 😉

lydka84
16. feb 2014

@marinka58 a inak obedik podobny, kura pecene na soli, zelerove hranolky a cviklovo uhrorkovy salat 😝 😝 😝 😝

lydka84
16. feb 2014

@marinka58 a co sa tyka vahy zaklad ze ideee a est elepsie ked ide vela cm doleeee 😉 😉 😉

marinka58
16. feb 2014

@lydka84 však vravím, že ma riadne ťahaáš vpred 😀 😀 😀

lydka84
16. feb 2014

@marinka58 to ma tesiii ja tu mama tiez baby co ma tahajuuuuuuuu 😀 😀 😀 😀 😀 😀

matamisi
16. feb 2014

Ahojte...dnes polka za nami 😵 a ja som o 7,5kg lahsia 😉 este 3kg a budem v ciely 😵
Dnes budem mat salatik s mozzarelou 😵 a vy co dnes varite?

lydka84
16. feb 2014

@matamisi no ako si zvladla vcerajsiu vodu ?????? 😎 😎 😎 😎

lydka84
16. feb 2014

@matamisi ja peciem kura na soli, k tomu zelerove hranolky a cviklovo - uhorkovy salatik 😝 😝 😝 😝 😝

matamisi
16. feb 2014

@lydka84 to mas super ubytok😉 aj mne po vode stala vaha,ale teraz sa urcite nadol pohne ,lebo aj mesiac chudne tak budeme aj my😉

lydka84
16. feb 2014

@matamisi ja som velmi spokojna, nic mi nechyba mozem vsetko len niekedy si na to musim den - dva pockat a potom si to vychutnam o to viac 😝 😝 😝

matamisi
16. feb 2014

@lydka84 ja som mala pred 4rokmi 55kg to bol moj rekord a potom prisly dve tehotenstva kde sa mi vzdy podarilo 25kg pribrat 😲 ,ale nevadi hlavne je,ze mam zdrave a krasne babiky doma a do leta aj ja budem krasna 😵 fakt som velmi rada ,ze som v tejto skupine a navzajom sa povzbudzujeme,pebo sama by som to tazko dala 😉 a ked tu tak prsia rozoberate tak momentalne mam pekne,ale ked dokojim tak budu jak vechte,nevadi pushapka to isti 😀 alebo dopomoze pan doktor 😀 🤐
@lydka84 aj ja pojdem na jar na velke nakupy 😵
@kaciatkom ja som sa tiez tak pekne pri tehotenstve vyzrala na 85kg 😝

@lydka84 a vodu som dala 100percent,len dcera mladsia chcela celu noc na ciciku byt tak okolko 4.00 som si dala dve susene slivky od nervov do ust 😀

lydka84
16. feb 2014

@matamisi ale o 4 rano uz bol dalsi den ...a zacat papat ovocie sa moze prave od 4:00 takze si to aj tak dala na 100 % si skvelaaaaaaaaaa

matamisi
16. feb 2014

@lydka84 ved aj to tak berem🙂 inokedy som sa po nociach cokoladou napchavala a teraz si dam susene slivky a idem spokojne dalej spat🙂

lydka84
16. feb 2014

@matamisi supeeeeeer jaka zmena ja tiez uz nemusim coko ale pomoze aj ovocieeeeee

lydka84
16. feb 2014

moj dnesny obedik 😝 😝 😝 😝

majkapetrisova
16. feb 2014

@boldy nevadííí dáme doleee...ja musím ešte min. 8 kg 🙂 ale verím, že sa podarí, keď bez pohybu toľko šlo dole, a s pohybom bude musieť!

ddanuskaa
16. feb 2014

Ahojte, môžem sa k vám pridať? Včera som začala s 90 dňovou dietou. Počas tehotenstva som dosť pribrala a nie a nie schudnúť. :(

lydka84
16. feb 2014

@ddanuskaa jasne ze mozes vitaj medzi nami 😎 😎 😎 😎 😎 😎 .... na strane 1600 prvy prispevok odomna je taky dlhy su tam linky na knihy a www stranky + nase tabulky v jednej mame vahu a v druhej miery, ak sa zapises budeme len radi 😉 😉 😉 a neboj s nami to das

moje2deti
16. feb 2014

baby otázka, nezožerte ma za živa 😉 môžem si dať zajtra na škrobový deň ryžovú zabíjačkovú kašu? či to nie je vhodné...?

moje2deti
16. feb 2014

inak aj ja od vody som išla hore prípadne stojím, dnes ráno som sa vážila a bola som na váhe ako po vodnom dni 😉