90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lydka84
16. feb 2014

@moje2deti a co v nej je ??? zlozenie ryza a ??

lydka84
16. feb 2014

@moje2deti to s tou vodou sme vsetky dopadli rovnako len vydrzat a ono sa to rozbehne 😉

moje2deti
16. feb 2014

@lydka84 to práve neviem čo je v nej, to sme práve dostali z domácej zabíjačky, tak to nebude daky sajrajt ako z obchodu, tam preto ma to napadlo, či by som si mohla dať...

moje2deti
16. feb 2014

@lydka84 inak k tejto diete.... zatial som dala dole 7kg za 45 dní. na cm nič moc. fakt asi 1,5cm z každej partie, čo mi malo príde, lebo idem z velkej vahy. držala som pred dvomi rokmi dukanovu a tam mi išli cm viacej ako kg... tak rozmyšlam že sa dam po 90DD na dukanovku. len tato mi chutí viacej čo sa jedál týka....

lydka84
16. feb 2014

@moje2deti no niekde sa tych 7 kg ukazat muselo si si ista ze si sa dobre merala ??

lydka84
16. feb 2014

@moje2deti no asi ta nepotesim ale ako tak rozmyslam tak kedze je to zo zabijacky, bude to z nejakeho zvirata co by mali byt bielkoviny a ked je to zmiesane s ryzou, tak to nepasuje k ziadnemu nasmu dnu 😒

bambina18
16. feb 2014

Kocky aj ja by som sa chcela pridat pocas tehotenstva som pribrala 24kg a este mam 17 navyse a to je uz skoro 8 mesiacov. Drzim palce a hlavne pevnu volu prajem kazdej z vas🙂

lydka84
16. feb 2014

@bambina18 tak sa k nam pridaj budeme len radi ze nas je opat viac 😉

andrea1516
16. feb 2014

@lydka84 ahoj kukam ze si robila kura na soli..ako chutilo?ja som dneska mala špizy kuracie prso olivy paradajky cibula hribiky cesnak mnamka a ktomu kapustu ...zajtra mam vela prace tak jem v praci ..dva dni som podvadzala valenitn juj juj a este vcera cely den nebolo casu jest a potom som vecer cokoladu zduzgala..ako sa dari tebbe?vydela som katku teraz a pred dietov poslala my fotku uzasne schudla ..aj ja som sa otfotila ale nic moc zmena..a kramy este stale meskaju

lydka84
16. feb 2014

@andrea1516 ahoj ano robila fajne to bolo ....trosku slane na mna ja malo solim ale pochutila som si a ziadna robota okolo toho.... ja som cvicila a kuriatko sa pieklo 😉 😉
za poslednych 12 dni jeden velky prehresok vedomi z ktoreho si hlavu nerobim ,mala som tu po rokoch znameho tak som si dala pohar vina a teple ovocie + zmzzlina + slahacka .. slahacku som povedala ze nechcem a zmrzlinu som si nevsimla v ponukovom liste ze tam je co uz nezabijem sa ... takze som mala zmrzlinu + ovocie ... bolo to na bielkoviny inak idem ako sa ma..sem tam mini prehresok, ze cokolada v UH den za obedom - poobede a nie vecer a taaaak ale to nie su ziadne tragedie, delim si to na male a velke prehresky a velkym sa mi snazi vyhybat co ma tesiii 🙂 🙂 🙂 nemozes byt tehotna? 😕 😕 😕 😕

andrea1516
16. feb 2014

@lydka84 no prekvapuje ma ze ty to bolo slane ...ja tie skoro ani nesolim a mne vynikajuce ale všetci mame ine chute....no to by bolo velmi zle keby ze som tehotna ..nemama ziadnu ochranu ale velmy by ma to polozilo keby my ho museli zobrat...ale este dufam v dobrom mne kramy chodja opcas na 35dni opcas na 29 a bolo uz aj ze na 40tak uvidime ...ale verim ze nie...no u mna tie prehresky skvor vecer a zase zabudam pit ...musim sa viac ssusutredit a opcas nestiham

lydka84
16. feb 2014

@andrea1516 no sem tam len asi tie casti co sa priamo dotykali soli tam som to citila najvaic.....ale fajne bolo urcite ho este niekedy urobim a tak fajne s aupieklo , najprv zakryte a potom som ho odkryla a dopiekla do hneda ze s ami samo odelovalo masko od kosti fakt ze mnamka.....tak flasu s vodou do prace k sebe a odpijat postupne to zaberaaaa 🙂 🙂

andrea1516
16. feb 2014

@lydka84 mam flasu ale ked mam vela nestiham ani na wc e obdobje po vyplatach...ja som nezakrivala len opieklaz jednej strany a potom som otocila z druhej strany...ja kosku nejem ani tu anyna obicajnom grilovanom ...vraj je tam najviac kalorii este my do dotrka vravela pred rokmy tak som sa naucila aj ked je to mnamka

lydka84
16. feb 2014

@andrea1516 kozu nejem ani ja, normalne stahujem stehna z koze este skor ako ich upeciem ale tu som ho upiekla aj s kozou a potom ju dala prec....

andrea1516
16. feb 2014

@lydka84 co varis zajtra?daj napad co mi maju uvarit v praci lebo sama neviem tie škroby my idu taško ..dneska som si kupila cus cus tak sa tesim na uh

lydka84
16. feb 2014

@andrea1516 ano kus-kus je UH ..... a ja zajtra dojedam rizoto na obed co mi ostalo neodhadla som mnozstvo + cviklovy salat z dnes a na veceru ak mi z neho neostane tak si dam zeleninovu polievku ....a so skrobmi mam problemy aj ja ... este ze existuje rizoto, sosovicovy perlekt a nejake zapekane zemiaky 😀 😀 😀

lydka84
16. feb 2014

@andrea1516 ale dnes som niekde videla cicerove fasirky 😝 😝 tak mozno sa aj k tomu dostanem

andrea1516
16. feb 2014

@lydka84 ja viem ved som pisala ze na uh sa tešim 🙂

lydka84
16. feb 2014

@andrea1516 inak velmi dobra stranka na isnpiraciu co varit, dole su recepty aj s foto
http://martininakuchyne.blogspot.sk/p/90-denni-...

andrea1516
16. feb 2014

@lydka84 mam aj ja vela stranok co my poposielali aj knihu aj jednotku aj dvoju aj odelenu stravu ale sama neviem na co mam chut

lydka84
16. feb 2014

@andrea1516 tak to je ten najhorsi problem ked clovek nevie co by si dal

lenka1408
16. feb 2014

lydka84
andrea1516
Ahojte kočky. Po dlhšej dobe sa opäť ozývam. často sem už nepíšem (už sem moc nepatrím), ale čítam si vás každý deň. Ja som túto dietu na chvíľu úplne prerušila, lebo mi bývalo zle a bola som aj dosť chorá. Ale od zajtra by som to chcela trošku napraviť. Musím ale ráno jedávať, lebo mi je potom zle. Ovocie mi na raňajky teraz nerobí dobre. Zajtra si spravím asi šošovicový prívarok. Budem sa snažiť stravovať aspoň oddelenou dietou. Inak nakoniec čakáme jedno bábo, druhý plod nám zanikol. Už som ale pribrala 1,5 kg, dúfam, že nebudem veľa priberať. Ste super, máte všetky pekné výsledky. Len tak ďalej. 🙂

lydka84
16. feb 2014

@lenka1408 ahoj to mi je luto ale hlavne ze aspon jendo ostalo ..kamoska to iste teraz mala mat dve ale nakoniec jedno ostalo a o mesiac uz ma termin....drzim prsteky .......

andrea1516
16. feb 2014

@lenka1408 ahojky davaj si pozor a papaj casto a malo a podla odelenej stravy a nevadi ak priberes dvolezite aby babo bolo poriadku..🙂tesim sa ze si sa ozvala

mon1001
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lydka84
17. feb 2014

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ahojte babeny, nejako je tu mrtvo, kde ste vsetky??? 😲 😲 😲 😲 Ako sa mate a ako vam ide diatka ??? Drzite ci flakate a podvadzate???? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

matamisi
17. feb 2014

Ahojte...a coze bol dnes konik vypnuty? Ja som dneska zemiaciky mala...zajtra neviem co,lebo ma mm volno tak on bude varit...

misena741
18. feb 2014

ahojte ja drzim stale, snazim sa bez prehreskou. pomaly ide vaha dolu. tesim sa. dnes mam vodny tak sa tešim na zajtra, kuraci masko a zel. salat. akurat ide si haldat nejaku natierku z avokada. uz sa tesim na vase uspechy. ja sa budem normalne vážit az toho 28. mate vtedy ten volný den?nech to nepopletiem. inak minule týž. som nejako nechudla, priam naopak pribrala som asi kilo. teraz sa mi to uz konecne pohlo, dolu aj to kilo plus nieco navyse.tesim sa 🙂 lydka, andrea ako zijete? nase stalice

cutty
18. feb 2014

Ahojte tak ja dnes bielkoviny. Bola som cele doobeda prec a ked som dosla poobede domov tak som bola hladna jak pes a tak som do seba hodila tresku a celozrny rozok. Viem,ze nie velmi zdrave ale tak co uz 😒 Potom som si zacvicila Jillian a na veceru sa chystam,ze si spravim sopsky salat.

lydka84
18. feb 2014

ahojte tak ja dnes buchty na pare a teraz kokosovy kolacik 😀 😀 pre toto milujem tuto dietku 😝 😝 😝