90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lydka84
3. mar 2014

😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝
dobre rano dievcata takze mnohe z nas maju v tychto dnoch vodicku, vážime sa a meriame sa,takže pridavam linky kde su tabulky s nasimi kileckami a mierami a samozrejme s úúúbytkami 😉
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
takze tabulka na kg:
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Ar...
🙂 🙂🙂 🙂 🙂
a tabulka na cm :
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Ar...
tak sup sup zapisovat sa
😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

evelin1986
3. mar 2014

@lydka84 Ahoj , tak druhy mesiac ako-tak dobojovany, v tabulke uz zapisana, akurat mi neda, nemali sa do tuho stlpca v tabulke na stratene kg po 2. vazeni zapisovat len kila za druhy mesiac? lebo ako posledny stlpec si tam dala stratene kg celkom. Vsimla som si, ze ste teraz vsetky zapisovali kila dokopy, Ja som si to teda dala cez lomitko, nech viem, ako to presne bolo🙂...pekny den prajem vsetkym a rozhodla som sa, ze uz to teda dokoncim cele, cize este tu budem otravovat🙂..drzte sa.papa

mamami3
3. mar 2014

@lydka84 ahojte. Tak udaje zapisane. Velka bieda. Celymesiac som sa normalne stravovala. Podarilo sa mi odstavit dcerku, tak snad to uz pojde teraz lepsie. Zacinam vlastne od nuly s tym, ze dnes mam nulty den, vitaminovy, potrebujem si zaludok dat do poriadku. Drzim palce poctivkam a aj hriesnicam do dalsieho mesiaca 😉

kaciatkom
3. mar 2014

Ahojte dievcata.

V tabulke som si prepisala moju vahu. Cez vikend som sa vazila u svokrovcov. Tam mi namerala vaha menej. Tak som to prepisala, kedze sa vazim vzdy na mojej. ☹ No nevadi, vahu neoklamem.

petta87
3. mar 2014

ahojte ja som začala dnes prvym dnom.... dufam ze to zvladnem? Kolko sa vam podarilo schudnut a za kolko dni, týždnov?

lovacka
3. mar 2014

ahojte,
tak ja mam dnes bielkovinovy den a uz je to 9 ty den diety 😀 na obed bude kacka s cervenou kapustou a plnka miesto chleba.
Brokolica a karfiol sa moze hocikedy?ako zelenina?

dicaa
3. mar 2014

ahojte, aj ja by som to chcela skúsiť, ale mám z toho trochu chaos. Chápem, že sa stiedajú 4 dni, ale kedy mám jesť? Ráno vocie - každy deň? Potom obed a večeru podľa toho, aký mám deň, tak? Vsvetlite mi to prosím niekto?
Ešte sa chcem spýtaťmôžem kávu s mliekom a sladidlom stevia hocikey, keď je to prírodné sladidlo bez energie?
Ďakujem

lydka84
3. mar 2014

@dicaa ahoj stran a1615 prvy prispevok odomna si precitaj tam je vsetko vysvetlene kedy co mozes v akom case...ak niecomu nebudes chapat pytaj sa odpovieme 😉

lydka84
3. mar 2014

@evelin1986 ahoj rozmyslala som nad tym aj ja co tam dat ale dala som to cele lebo kazdeho zaujimaju vzdy stratena kila dokopy 😀 😀

lydka84
3. mar 2014

@mamami3 ahoj takze ides odznovu na 90 DD ??

lydka84
3. mar 2014

@petta87 ked si kliknes na tie tabulky v prvom prispevku na tejto strane tam to uvidis u kazdej po vodovych dnoch kolko kil alebo kolko cm mame dole 😉

lydka84
3. mar 2014

@lovacka ano brokolica aj karfiol su zelenina cize hocikedy .... take vynimky zo zeleniny su len skroby,,,cize zemiaky, susena zelenina (fazula, sosovica,soja, hrach) a v nalevoch aj cicer a kukurica ostatne je zelenina a mozes hocikedy ....snad som na nic nezabudla 😉
zeleny hrasok a zelene fazulkove struky su tiez zelenina

lydka84
3. mar 2014

@dicaa a co sa tyka kavy, idealne bez mlieka bez cukru, ak musis sladit urcite lepsie stevia ako cukor ... a ak musis do kavy mieko (tak ako aj ja musim 😝 ) tak sojove ... ja pouzivam sojovy napoj v prasku 😉

lydka84
3. mar 2014

@evelin1986 a inak blahozeaaam, cumim na tie tvoje cm ako ti to zislo dole a nechapem 😲 😲 😲 😲 aj cvicis ze tolkoo cm mas dole ????

evelin1986
3. mar 2014

@lydka84 ahoj,dakujem🙂..ano,makam 4x v tyzdni v posilke...povacsine sice kardio,ale zacinam uz aj stroje.inak ja mam taku teoriu,alebo si skratka len myslim,ze pokial sa niekto narychlo vypapka,tym myslim,ze priberie radikalne a rychlo,tak sa aj rychlejsie vrati do povodneho stavu.tie kila sa nestihnu az tak "nalepit".ti,co si nosia tukove batohy dlhe roky,aj dlhsie potom zhadzuju. formuju...ja som sice nikdy nebola stihla,ale nemala som ani extra nadvahu pri vyske 172 som vzdy mala +-70kg...a aj nejaka nadvaha viditelnejsia bola,tak nie dlhsie ako pol roka-rok.teraz som vlastne urobila rekord v dlzke trvania vacsej nadvahy,a to 13 mesiacov- tolko ma moje dieta v +9 mesiacov tehotenstvo,ale to sa nerata🙂

lydka84
3. mar 2014

@evelin1986 no mozno na tom nieco je neviem ,,, ja si svoje kilecka nosi dlhodobo ... ale verim ze o chvilu to bude minulostou aj u mna 😉

moje2deti
3. mar 2014

@lydka84 ahoj, ryžový nákyp chutil, super zasýtil. robila som ho podľa tvojho receptu 😉

lydka84
3. mar 2014

@moje2deti a s vodou ci s ryzovym mliekom ??? ja rozmyslam ze ho urobim na stvrtok na skroby ... a s mandarinkami 😝 😝 😝 😝 😝 a drzalo ti to pokope?

moje2deti
3. mar 2014

@lydka84 robila som ho s vodou, dala som si hrozienka a čerešne. robila som ho v tortovej forme, nedržalo to pokope, ale to mne nevadilo 😉 chutilo a zasýtilo viac než dosť 😉
dokonca si dali aj ostatní členovia rodiny 😉

evelin1986
3. mar 2014

@lydka84 urcite ano, neboj...a pridavam jednu foto - sice rozmazanu z cias, ked som mala tych 70 - 71 kg a jednu z pred par mesiacov, ked som dosiahla uctyhodnych 86 kil. cerstvu foto ( +-74 kg) nemam.Ale aj ta bude casom🙂

lydka84
3. mar 2014

@moje2deti sak vyjedat sa da aj s lyzickou rovno z formy 😀 😀 😀 😀 😀

lydka84
3. mar 2014

@evelin1986 ani na jednej na 86 nevyzeraaas 😉 😉 😉

evelin1986
3. mar 2014

@lydka84 ..tak dik😀...sanozrejme ide o tu osekanu fotku...a je fakt,ze by tie kg "lepsie vyzneli" v nohavciach,ale nenasla som tak narychlo...inak ked si vsimnes,skoro vsetky baby,co dali nejaku foto ci uz sem alebo do skupiny,tak nevyzeraju na tu hmotnost..mozno mame pokazene vahy😀 a este taky zazitok z gynekokogie pred necelym rokom.vo vnutri u sestricky bola so mnou taka holka a sa tam vazila u sestricky.ta holka vyzerala oproti mne teda o dost silnejsie a ked zahlasila vahu,tak mi skoro jazyk vypadol..mala skoro o 10 kg menej ako ja vtedy...nechapem..fakt sme kazda ina u kazdej kila inak vyzneju...

lovacka
3. mar 2014

ahojte,
ja mam zajtra skrobovy den tak som si piekla zemiaky na kyslej kapusticke.vonia mi to tu po celom dome 😀 dnesmi kolegyna vravi ze ty si schudla, tak ma to potesilo aj kedpravda to asi nebude len ma chcela potesit.
zajtra si beriem do rpace aj veceru uz teraz viem ze budem tam nocovat
ach jaj by som sa sla odvazit ale ak aj tak najskor buduci tyzden v nedelu 😉

lovacka
3. mar 2014

a myslim si ze vela robi vyska a typ postavy...ja som napriklad nikdy nemala nohy silne ale stale som viac pribrala v pase tak dufam ze z brucha zhodim najviac

lydka84
3. mar 2014

@evelin1986 ahoj to je fakt ...mne stale tiez tipuju 10 kil menej ako v skutocnosti mam ... nastastie 😉 ..... ono zalezi od hustoty kosti mnozstva svalov a podobne a ked postavis vedla seba dve baby v rovnakej vysky abahy tak vyzeraju ze uplne inak je to normalne.........a to ano ono v sukni vyzerame lepsie a hlavne tensie to aj ja mam taku skusenost 🙂

lydka84
3. mar 2014

@lovacka no tebe sa v tej praci velmi paci 😉

lydka84
3. mar 2014

@lovacka odporcam precitat a vymenit za to pitie vody s octom 😉
http://zena.atlas.sk/voda-s-citronom-nalacno-ah...

lovacka
3. mar 2014

@lydka84 mame obrovsky problem tak skor nemam na vyber ako paci.

lydka84
3. mar 2014

@lovacka chapem takze len vdrzat a bude fajn 😉