90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

andrea1516
7. mar 2014

@lydka84 a tebe sa dari ako?a vam kocky?

lydka84
7. mar 2014

@andrea1516 sak uvidis ja tvrdim ze kazdy si musi najst to svoje co mu vyhoduje u mna to je jednoznacne delena strava aj co sa tyka chudnutia aj zaludka ....len pecenove testy mam zle ... 😒 tak snad nie z dietovania

lydka84
7. mar 2014

@andrea1516 s malymi prehreskami dari snad po kramoch uz budem pod 80 kil to by bolo viac ako -12 ... co by bolo super ....

andrea1516
7. mar 2014

@lydka84 juj to nie je dobre ked su zle pecenove testy...na to si davaj pozor...mne tato dieta vyhovovala nechape co sa teraz deje ze to stoji ..a ani stroj neukazal zmenu malo vody vela tuku malo svalstva niaka zmena tak sama neviem co je zle ma to stve ...

lydka84
7. mar 2014

@andrea1516 viac posilovat nie kardio ale posilku alebo posilovanie vlastnou vahou tak ziskas svalovinu a viac piiit a potom zacne klesat aj tuk uvidis 😉

andrea1516
7. mar 2014

@lydka84 jaj to nechcem pametam sa ked som sa byciklovala a kilometre všetok tuk sa my zmenil na svastvo a mala som litka ako futbalista tucne a svalnate ...beham na pase a chodim do sauny ked bude teplejsie zacnem plavaren to my staci 🙂ono sa to musi pohnut

lydka84
7. mar 2014

@andrea1516 ale jedine aj naberies svalovinu tak zvysis metabolizmus inak to nefunguje...a litka jak futbalista mam aj ja xixi

1veroncek1
7. mar 2014

mnam ta torta narodeninova bola supeeeer 🙂 este tu pokukavam po bonboniere co som dostala ale nie dam si kusok cokolady a idem spat 🙂 radsej 🙂

andrea1516
7. mar 2014

@lydka84 juj ja som to nenavidela bola som uplne nadcena ked my po transplantacii ochablo svalstvo a zmizlo to nechcem to naspat potrebujem brucho dat prec a to brusaky ale dako so leniva ich zacat cvicit :( ale musim sa uz prinutit

andrea1516
7. mar 2014

@1veroncek1 ja mam narodky 15a to som povedala ze ziadny post ziadna dieta idem piect tortu 🙂

lydka84
7. mar 2014

@andrea1516 tak treba komplexne cvicit brusaky nepomozu ...neexistuje nic take ziadne cvicenie ze pojde tuk dole len z urcitej partie ....

andrea1516
7. mar 2014

@lydka84 no moja kolegina uzasne schudla rano cvicila brusaky a na zadok a par mesiacov uplne uzasna premena : )ono je to asi u kazdeho individualne

lovacka
7. mar 2014

ahojte,
tak ja som dnes prisla domov o pol7 a som este pratala, kedze zajtra mame navstevu a sa mi nechce svicit somzlenivela ci so po dvoch dnoch volna ale idem na orbi nech nekysnem.
som dnes sa supla na vahu a asi -2kg...tak to nic moc nie za dva tyzdne?
na obed som mala to masko a na veceru kapra.
zajtra varim veru aj ja kapustnicu ale bez masa 😀 sa tiez uz tesim len neviem ci mam este huby 😝

matamisi
7. mar 2014

@lydka84 ahoj no nakoniec som si spravila bulgur,quinoia smrkvou a salatom a na veceru maslovy bochnik s nutelou🙂 nie moc podla pravidiel,ale som aj cvicila🙂 a o splne som uz rozmyslala,len prave v tu nedelu bude za maminu omsa a cela rodina sa stretneme tak to asi nezvladnem len na vode byt=-O no este si to musim premysliet😉

lydka84
7. mar 2014

@lovacka jake nic zaklad ze ide doleeeee 😉

lydka84
7. mar 2014

@matamisi co si si spravila? to nepoznam, co to je?

matamisi
7. mar 2014

@lydka84 takto to vyzera kupujem to v bille😉 myslim,ze aj na sk to maju....zboznujem to....robim si to na sposom ryze-osmazim si cibulu ,mrkvu podusim a na 10minut dam bulgur do toho uvarit😉 mnamka

lovacka
7. mar 2014

tak hlasim ze mam docvicene 😀 40 minut orbitrek a 140 brusakov a teda dnes to bolo najtazsie
zajtra hadam to uz bude lepsie 😅

lovacka
7. mar 2014

@matamisi v anglicku robili bulgat wheat....chutilo to ako lasagne ale bez masa...bolo to vegetarianske jedlo

helka107
7. mar 2014

baby dnes som našla na FB jednu zaujímavú stránku, dosť ma zaujala, môže sa v nej pýtať na čokolvek a anonymne,asi len začínajú,ale kuknite https://www.facebook.com/pages/Materstvo-a-rodi...

lydka84
8. mar 2014

@matamisi tk toto som este nevidela ale j pravda ze do Billy moc nechodim ....a ani cseovecne ma taketo zmesi moc nezaujimaju ......a to je skrob ci UH ?????

matamisi
8. mar 2014

@lydka84 ja si myslim,ze je to UH

lydka84
8. mar 2014

@matamisi jasne ze hej .... keby som rano rozmyslala co patri k skrobom tak sa taku blbost neopytam 😀 😀 😀 😀 😀 co dnes varis ??? ja nieco hladam na vitaminy a neviem co ....mam hlaaaad ako vlk potrebujme nieco teple a syte 😖 😖 😖 😖 😖

misena741
8. mar 2014

Ranajky za sebou.banan ,jablko zasypane kokosom.mnam mnam

lydka84
8. mar 2014

@misena741 ja som mala banan posypany skoricou ... 😝 😝 😝
a co planujes na obed?

misena741
8. mar 2014

@lydka84 dam si vyvar a pecene zemiaky zo salatom.chcem zacat aj cvicit,musim sa k tomu dokopat.rotoped uz pomaly zapada prachom.v piatok idem na masaz tak si troska odychnem.nejako nic nestiham.teraz u rodicov,tak lenosim.v utorok do sluzby,takze zase nic.v sredu som ko,to ledva pridem domov.ale cvicit chcem od zajtra naplno.ty cvicis pravidelne?

lydka84
8. mar 2014

@misena741 mas dnes skroby? ... no cvicim tak ze nikdy nemam pauzu dlhsiu ako dva dni (tak mi to raz vysvetlil lekar - obezitolog, ze pauzovat sa ma a moze maximalne dva dni ) .... napr. teraz som cvicila 4 dni ale vcera som nevladala, dala som si pauzu ale dnes je mi uz lepsie takze dnes idem dalej do toho .... + asi nejaka prechadzka ked uz je tak pekne, idem napisat pariatelovi ci niekam nepojdeme na vyletik do prirody ak nie je v praci ..... 🙂
takze snazim sa cvicit tak 5 krat v tyzdni, to je ideal ....

misena741
8. mar 2014

@lydka84 ano mam skroby.to mas super.ja som tiez cvicila 6,7 x tyzdene.teraz stagnujem,aj vaha 0.ale od dnesidem na 100%🙂

lydka84
8. mar 2014

@misena741 supeeeer pridavat sa k tebe s tymi 100% ,... uz ziadna zmrzlina na veceru 😀 😀 😀 😀 musis sa do toho aj ja dostat na 100% ...................... sa mi to nepaci ze nejako ma chytaju chute na kadeco ....do treza to so bez nich musim sa zase nakopnut 😎 😎 😎 😎 no stebou sa mi to urcite podari

lydka84
8. mar 2014

@misena741 a ja vaha a cm to iste o vody viac menej stojim tak som zvedava kedy sa to pohne zas 😉