90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

2momo2
1. apr 2014

@lydka84 nestraš - dúfam, že ja tak zajtra nedopadnem 😀 ja som mala ale pauzu včera - lebo som fakt nestíhala. takže možno sa u mňa tá mega svalovica objaví až vo štvrtok po zajtrajšom cvičení.

lydka84
1. apr 2014

@2momo2 nestrasim 😀 😀 😀 😀 😀 😀 uvidis treba dufat ze nepride vobec ta mega velkaaaaa

lovacka
1. apr 2014

@lydka84 ahojte...aj ja mam veru svalovicu po Jill 😝 ale mam odcvicene a dokonca som dala este 10 minut orbitrek hned po a 110 brusakov...viac sa dnes isto nedalo 😅
uz mam aj obedik na zajtra 😀 zemiaciky pecene v janskom skle s cuketkou cervenou cibulkou a karfiolom a mala som zvysne leco z dnesneho obeda tak aj to somtam supla 🙂 vyzera a hlavne vonia to mnamky

lydka84
1. apr 2014

@lovacka ona prejde len pekne cvic ak vladzes ......a na receptik v kucharskej knihe na tuto mnamku sa tesiiiiim 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

lydka84
1. apr 2014

@misena741 ahoj no ako zajtra? vodickujeme???? ci?

lovacka
1. apr 2014

@lydka84 uz som to tam pridavala tusim minule len som doplnila dnes to leco 😀
cvicim cvicim len dnes som to zase nedala na 100% musela som predychavat kua ale makacka to je 😀

lydka84
1. apr 2014

@lovacka ale prijemna makacka,ze? 😀 😀 😀 😀

lovacka
1. apr 2014

@lydka84 hej hej prijemna...len nech idu kg a cm dole 😝
dnes som si kupila topanockyza odmenu na takom veeelkom opatku vybijane su

lydka84
1. apr 2014

@lovacka tak kila sa mozu zastavit teda u mna sa cvicenim zastavili ale cm krasne klesajuuuuu od kedy cvicim

jeinabe
2. apr 2014

Ahojte....tak dnes po vitamínoch si upečiem kuracie stehienka na zeleninke, potom pridám foto ak sa podarí 😀 .....musím už zase mäso, lebo minule som mala syrový bielkovinový deň..... 🙂

cutty
2. apr 2014

Ahojte tak po dlhsej dobe sa hlasim 🙂 Stale som na 90 dnovej, teda snazim sa, sem tam aj prehresky su ale tak co uz 😅 Cvicim stale Jillian, momentalne som na druhom tyzdni z Ripped in 30. Je to zaberak ale uciny 😀

petta87
2. apr 2014

ahojte babbule tak ja som musela pred niekolkymi tyzdnami s tym seknut nakolko ma zastihli zdravotne problemy ☹
ale od dnes idem na to mam bielkovinovy den a ja si dam mozarellu s paradajkami 🙂
pozeram ze väčšinou tu baby cvicia Jillian môzte mi niekto poslat povedat o čo tam ide ? 😀
je tu niekto kto tiez teraz začal? Potrebujem baby vazne podporu ☹

2momo2
2. apr 2014

@petta87 ja som s Jillian začala v pondelok (v utorok som mala pauzu), takže zatiaľ odcvičené dva krát a až na svalovicu po prvom cvičení sa cítim super. Pozeri Skupinu Cvičíme podľa Jilian https://www.modrykonik.sk/group/2077/?h=pre_zac... - tam máš všetky potrebné info

lovacka
2. apr 2014

ahojte,
tak ja uz hlusim moje pecene zemiaciky 😀 juj ale ze milujem zemiaky na vsetky sposoby 😀 😀
dala som si aj chilli no ale ze auuuu palive 😅
na zajtra netusim co si urobim uvazujem aj ze pizzu ale cestoviny neviem sa rozhodnut 😝

petta87
2. apr 2014

@2momo2 dakujem velmi pekne 🙂

lovacka
2. apr 2014

a ja mam taku svalovicu po druhom cviceni s Jill 😝 ale ze taku....ze neviem veru ako vecer budem cvicit 😕

petta87
2. apr 2014

@lovacka to az tak? Skôr ma to odradza ako laka ked vas tu tak čítam 😖

2momo2
2. apr 2014

@lovacka ja som si dala večer po cvičení acylpyrin a dnes je to ok. Ty si neskúšala?

lovacka
2. apr 2014

@petta87 moja ale vysledok ta musi lakat a svalovica trva den dva potombude hadam dobre 😀

lydka84
2. apr 2014

ahojte no ako to ide s dnesnou vodou ????? 😀 😀 😀 😀 😀

lovacka
2. apr 2014

tak ja mam na zajtra obed urobeny...budu tekvicove placky...len by mi trebalo nejaku omacku k tomu nejaky sauce a netusim aky najlepsia by bola kysla smotana 😕

lydka84
2. apr 2014

@lovacka a co tak naplnit ich zeleninou ??? a potriet kecupom alebo paradajkovou omackou alebo taky mix z horcice ???

lovacka
2. apr 2014

@lydka84 upecene su tak plnit ich uz nebudem ale take su mokre z vnutra 😅 od tej tekvice...no dufam ze mi nepolepi brucho
ale asi si urobim karfiolovu polievku k tomu

lydka84
2. apr 2014

@lovacka a co to mas zajtra za den ????

jeinabe
2. apr 2014

Prvý deň s Jillien mám za sebou 😉 ...ale nieje to ľahké.....normálne nevládzem a už cítim, že z toho bude svalovica...no nič musím sa postupne rozhýbať..... 😀 😀 😀

lovacka
2. apr 2014

@lydka84 uhlohydraty 😕

lydka84
2. apr 2014

@lovacka najzaujimavejsi den zo vsetkych 😝

lovacka
2. apr 2014

@lydka84 isto ze nikdy neviem co si uvarit v tento den....cestovina ma veru uz nelaka akosi...asi urobim tu polivku a ked nezjem placky bude aspon ta polievka.
ale sami nezdaju tie placky teda....tym ze je to len tekvica su z vnutra mokre a lepkave,,,,,ani moje dieta, ktore miluje placky ich nezjedlo vraj kentus 😅

lydka84
2. apr 2014

@lovacka ja som robila tiez cuketove placky a boli super velmi si pochutila aj mamina a k tomu zeleninovy salat ...https://www.modrykonik.sk/group/5470/uhlohydrat...

matamisi
2. apr 2014

ahojte...tak dnes z vodoveho dna sa stal miesany 😝 kedze mal mm volno tak sme sa spravily vyletik do madarska 😀 ranajky v mc.donalde obed v restike svedcky bufet-vsetko mozne aj nemozne som zjedla 😲 a vecera mozarela s rajcinou 😵 a zajtra pokracujem s bielkovinami 😵 a vodu si teraz budem vzdy davat na nov a spln mesiaca 😝 😎
@lydka84 a ty ako dnes dala si si vodicku... 🙂