90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

2momo2
3. apr 2014

@lydka84 krásne výsledky! gratulujem ti a závidím 😀 ja mám vodu zajtra, ale určite to nebude také dobré - váha sa mi zastavila na cca - 10 kg

kaciatkom
3. apr 2014

@lydka84 GRATULUJEM!!!

matamisi
3. apr 2014

@lydka84 perfektneeee....waaaauuu,super si schudla....dufam,ze das aj foto,lebo podla cm si perfektne schudla 😵 😵 ,este raz velka gratulacia....do leta budes modelka 😉

estachova
3. apr 2014

no tak ja hlásim len 5,7 kg dole, cm sú v tabuľke, ale aspoň niečo, idem ešte pokračovať s vami a až od pondelka cvičiť, lebo som bola chorá a teraz ms, tak hádam pôjde čosi ešte dole do leta aspoň ešte 5 kg a dajaké cm.

nika185
3. apr 2014

@lydka84 ahoj Lydka, určite dáš aj tých 10 ešte, ale aj tak si pekne dala dole, ja normálne žasnem pri fotke od matamisi ako vidno ten rozdiel pri -11kg, ja som dala dole 8kg, ale som sa nefotila, no nohavice, keď si nedám opasok mi padnú dole, tak aj tak ma to teší a včera sme boli na nákupe a ani neviem ako si ma manžel obzeral, ale keď sme vyšli z Tesca mi vraví: " no ale na tebe to dobre vidno, že si schudla takto odzadu" 🙂 tak ma to aj potešilo a ja mu na to, že či si celý čas obzeral moju riťku 🙂 , xi xi, on sa stale zo mna smeje a keď som hladná a mám trebárs vodu a kričím SOM HLADNÁ, s úsmevom mi vždy povie. "daj si vodu" a včera mi takto zalichotil alebo bol z toho prekvapený, ale som rada, že to vidno a vidno to určite, aj fotky od matamisi ma o tom presvedčili, 🙂 tak pa a idem si naštudovať, kde nájdem cviky od Jillien Michels 😀

lovacka
3. apr 2014

@lydka84 super gratulujem krasne vysledky 😉

catherrine
3. apr 2014

No a je cas si ist zacvicil s jiilien 😀 😀 😀 😀

catherrine
3. apr 2014

A uz odcvicene este sprcha a paradicka zatial faaajn 😀 😀 😀

matamisi
3. apr 2014

@nika185 diky....len sa pekne odfot dnes a pekne kazdy den cvicit....neboj rychlo sa ti Jill zapaci a o mesiac nam sem napises ,ako krasne cm s teba ubudaju 😉 len sa na zaciatku nezlakni,lebo kila dole nepojdu ,lebo svaly su tachsie ako slaninka co sa ti bude stapat 😉 takze na vahu ani nestupaj!!! A na fb je sukromna skupina chudneme s jillian michaels tam poziadaj o priatelstvo 😵 su tam strasne zlate baby vo vsetkom vzdy pomozu a poradia 😉 aaaaaaa vela dalsich fotiek s premenami 😵 vela stastia ti prajem nech si coskoro v cieli 😵

catherrine
3. apr 2014

@matamisi Ahoj moze sa opytat ze od zacatia cvicenia si po akom case zacala badat vysledky???

lydka84
3. apr 2014

@2momo2 neboj vaha este cez vodu klesne mne to robi okoo 1,2-1,5 kg..... takze aj u mna tukovy ubytok je nieco cez 12 kil ..... a nie skoro 14 .....

lydka84
3. apr 2014

@estachova ahoj a pokracujesme v 90DD ci udruiavacka ???

lydka84
3. apr 2014

@matamisi modelky sa mi nepacia, medzi ne sa nechystam 😀 😀 😀 😀 😀

lydka84
3. apr 2014

@nika185 to je ten nauzastnejsi pocit ked nas pochvali vlastny chlap 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

lydka84
3. apr 2014

takze prvá foto 24.12.2013, ktoru ked som videla, povedala som DOSŤ musim schudnut a to hned !!!! ... popravde som sa takto nikdy na seba nedivala a neuvedomovala som si, že je to so mnou az tak zle................ a ostatne 3 su 1.4.2014 ... ta ista kosela ako vyzera na mne teraz a ako vyzeram aktualne.....

nika185
3. apr 2014

@lydka84 ty brďo, úžasné Lydka, no to teda vidno peknú zmenu 🙂 a mimochodom si veľmi sympatická 🙂 a peknučká 🙂 , ale neboj niesom na ženské 😀

lydka84
3. apr 2014

@nika185 dakujeeeeeeeem no presne na tej prvej foto vidiet tie dve moje najhorsie zony - mischeliny : nad pasom co slo dole -21 cm a ten spodny sa trosku skryva tam bolo-17cm .... a nebojiiim 😉 😉 😉

jeinabe
3. apr 2014

@lydka84 supeeer blahozelam k zhodenym kg, vyzeras vyborne...ach este mam daleku cestu,ale uz si aj zvykam,uz niesom taka hladnaaa 🙂 ...Jill nemozem cvicit kazdy den kvoli praci,ale ked budem mat cas pocvicim.dnes som mala pohyb pri umyvani okien 😀 ...tak len pokracuj dalej,ze nas potom budes viest. 😉

lydka84
3. apr 2014

@jeinabe dakujem .....no sak ja mam tiez este necelych 80 kil a 160 cm ...takze aj man caka este vela prace a hlavne si to potom udrziat to je mnohokrat tazsie ako samozna dieta ...ja som tiez jill shred tych 30 dni dala asi za 45 takze to pomaly vychadzalo ze dva dni cvicim den pauza ...nevadi ze necvicis denne ale ak mozes , cvic ... ako moja dietologicka vravela ze ak sa hybes 3-5 krat tyzdene aspon po 30 minut ... si za vodou ...

lydka84
3. apr 2014

@jeinabe a kam vas mam viest ????

misena741
3. apr 2014

@lydka84 ahoj super zmena.hovorila som ,ze to dame.ja mam dolu 1,5 kg.prosim ta zapis ma.idem dalej, k svojmu cielu.mala som vela prehreskou, tak som nahnevena, ze som to nezvladla do konca.ale neva,ide sa dalej.ubrala som z jedla,a dufam,ze uz ziadne prehresky. 🙂 lydka super, koselu si odloz 🙂

lydka84
3. apr 2014

@misena741 ahoj si zapisana, vychadza mi to ze mas 59 kil je to ok ?????
kolko este chces dat dole?? no ja tiez idem dalej do velkej noci ale uz som trosku nakombinovala 90DD s udrziavackou som zvedava co to spravi ....... a dakujem 😉

matamisi
3. apr 2014

@catherrine po dvoch tyzdnoch som vymenila rifle za mensie 😉
@lydka84 waaaaauuuuu tak na tvoju premenu ja sa vobec nechytam 😝 esze raz velka gratulacia....parada....nemam slov 🤐

lydka84
3. apr 2014

@misena741 a inak tento treti mesiac som aj ja mala starsne vela prehreskov asi 4 x viac ako prve dva mesiace :( zachranilo ma len cvicenie .....

lydka84
3. apr 2014

@matamisi ale kde .... u teba krasne vidno ako si sla zo stehien, bokov, brucha,.... sak si polovicka zo seba povodnej ...podla mna u teba je to brutal vidiet ovela viac ako u mna ......

misena741
3. apr 2014

@lydka84 ano.chcem mat 54kg. 😀 ja pokracujem v 90 dd.na udrziavacku mozno o mesiac,dva.vyzeras a urcite sa aj citis super 😀 😀

lydka84
3. apr 2014

@misena741 ja do velkej noci 4 dni striedam ale sem tam vecera bude ina ako obed .....inak vaic menej 90-tka a potom pojdem na udrziavacku .... a uvidim ak vaha bude stabilna alebo pojde dole bude to ok, ak by zacala stupat vratim sa k 90-tke ....

misena741
3. apr 2014

@lydka84 ja necvicim.ale od pondellka zacinam cvicit.musim si najst cas.u mn to bol trosku problem,mam dve prace nove a potrebovala som to nejako zosumarizovat.ale verim,ze sa k tomu dokopem.dietu dam a 100%, bez prehreskou 😀 stoji mi to za to

matamisi
3. apr 2014

@lydka84 to len kvoly tomu,ze som v bikinach odfotena,kebyze som oblecena tak mozno ani neni vydiet zmenu,ale tvoje fotky su paradne 😵 🤐

lydka84
3. apr 2014

@misena741 vsetkym nam to stoji za to 😀 😀 😀 😀