90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lovacka
7. apr 2014

@lydka84 ja som celych 6 tyzdnov jedla len alen ovocie raz somtusim mala opecenu tekvicu.
ale polievka ma zasyti takze sa tesim

lydka84
7. apr 2014

@lovacka to ti veriiiim 😝 😝 😝 😝 😝 😝

catherrine
7. apr 2014

@lydka84 dakujem uz mam po a veru ze bplp fajn je to ako droga xi 😀 😀 😀 😀 😀

lydka84
7. apr 2014

@catherrine veru je, ked raz zacnes nechces skoncit 😀 😀 😀 😀

catherrine
7. apr 2014

@lydka84 No veru tak musim suhlasit paradicka 😀 😀 😀 😀 😀

matamisi
8. apr 2014

Ahojte.ta po troch dnoch jedenia piate cez deviate som mala dnes rano plus 1,5kg 😅 😲 a dnes pekne skroby zatial na 100percent uz aj odcvicene,ale vecer si mozno este trochu zahopsam 😵 inac obidve baby mam chore na antibiotikach 😅 takze mam veselo doma 😝

zebatox
8. apr 2014

@lydka84 no zatial 7-8kg dole ale mam dostat kramy takze sa citim naliata

lydka84
8. apr 2014

@matamisi ahoj vratila sa nam voda ja to iste .... takze to neries a pekne dalej papaj podla dietky 😀 😀 😀 😀 😀 snad sa kocky rychlo vyzdraveju drzim prsteky

lydka84
8. apr 2014

@zebatox tak to mas pekneeeeeee

matamisi
8. apr 2014

@lydka84 ach,a naco sa vratila,ja som nevolala naspet 😀 ale nie uz vazne...dnes zatial bez prehreskov 😝 aleeee do vecera este dalekoooooo 😀

lydka84
8. apr 2014

@matamisi sak ani ja som ju nevolala a stale sa vratila potvora.... ja uz peciem zemiacky ....

lydka84
8. apr 2014

zaujimavy clanok na precitanie : 😉 😉
http://www.aktuality.sk/clanok/250407/brucho/

lydka84
8. apr 2014

ked chlebik, tak odporucam tento 😝 😝 😝 😝 😝
http://www.fitnesstreneri.sk/fitness-mucniky/92...
- hlavne ho odporucam pri udrziavacke, ked si chlieb doprajeme aj na veceru, nie len na obed......

matamisi
8. apr 2014

@lydka84 a co si jedla na obed ked az teraz pecies? ja mam uz dve porcie za mnou a este jedna ma caka 😵
Pekny clanok a pravdivy 😉

lydka84
8. apr 2014

@matamisi na obed som mala hrstkovu polievku ..... sice pokracujem do velkej noci v cykle 4 dni ale uz sa nedrzim toho ze vecera je 1/2 obeda ... to som si uz vzala z udrziavacky ...

zebatox
8. apr 2014

@lydka84 no dnes som to trosku s vecerou prehnala tolko sladkosti :/ ale tak na zajtra mam len jeden ananas a potom vodu 🙂

lydka84
8. apr 2014

@zebatox a co fajne si mala ??? 😝 😝 😝

staza71
8. apr 2014

@lydka84 snažím sa o udržiavačku, len sa mi nedarí, často porušujem, aj dnes som zjedla jednu celú čokoládu

staza71
8. apr 2014

@lydka84 od 1.12.2013 som schudla 14 kg, ešte by som chcela 5 kg, nejak sa mi nedarí

lydka84
8. apr 2014

@staza71 ja som celu cokoladu zjedla minuyl tyzden 😖 😖 😖 😖 😖 hovor mi nieco ach jaj ja zatial striedam 4 dni a drzim dni ale po velkej noci idem na udrziavacku aj ja potrebujem volnejsi rezim...... a waaau ze 14 kil blahozelam ...ja som tiez mala skoro 14, teda 13,8 ale uz sa 1,5 kila vratilo, klasika po vode....

jeinabe
8. apr 2014

@zebatox pozerám, že my máme toho veľa spoločného 😀 ...máme rovnaký cyklus dní, dnes som to tiež prehnala s koláčikom, na ktorý som mala chuť už od včerajšieho pečenia 😝 ...a takisto sa cítim naliata, ale mne to už dnes prišlo.... 😀 😀 😀 ...tak hádam sa o týždeň už budem cítiť konečne ľahšie....no ale po vode už nebudeme mať rovnaký cyklus.....veľa šťastia vo vodnom dni.... 😉

zebatox
8. apr 2014

@jeinabe no hej mame rovnako dni🙂 dnes som vlastne prvykrat porusila akoby som sa bala vodného dna tak som sa prejedla všetkého co sa dalo🙂 ale aj tak som spokojna ze je vidno na veciach ze som schudla rifle co som ledva zapla tak v pohode vytiahnem🙂
Som zvedava na vahu po vode a po kramoch 😀

zebatox
8. apr 2014

@lydka84 joj vsetko som mala 🙂 asi 4skoricovniky a piskoty :/ hanba mi ale zle mi je lepsie som sa citila ked som sa neprezierala

lydka84
8. apr 2014

@zebatox 😀 😀 😀 😀 snad ta potesim ale kazda jedna ked tu napsiala ze sa prejedla nejakych dobrotu nezabudla k tomu dopisat ze jej je strasne zle z toho a boli ju brucho 😀 😀 😀 😀 😀

lovacka
8. apr 2014

ahojte,
tak obed na zajtra uvareny...bude grilovana rybka a brokolica s karfiolom k tomu 😝 mnamky sa tesim a na veceru si dam asi salat s tuniakom alebo mozno s kuracim maskom uvidim este ci budem mat chut aj vecer na rybacinu....
idem ja cvicit vcera som necvicila tak nech nemam vycitky. 😔

lovacka
8. apr 2014

tak docvicene 😵

lydka84
8. apr 2014

@lovacka sikovnaaaa

lovacka
8. apr 2014

@lydka84 jaj len keby sa mi este chcelo na orbitreku ale asi idemaspon na 20 minut nech to maporiadny ucinok

lydka84
8. apr 2014

@lovacka obdivujem ta ze mas vecer takto chut a silu cvicit...

lovacka
8. apr 2014

@lydka84 ja cez den nestiham...rano vstavamo 6 o pol 7 budim maleho o 7 odchod z domu...o 4 koncim utekam pre maleho domov prchadzame ak neideme na nakup o pol 5 ...to ostavame hned vonku...bud ide maly na bike alebo k susedovcom...prichadzame o 7 domov vecera,sprcha spanok cca o pol9 a vtedy ja mam cas cvicit...velakrat sa mi veru uz nechce ale co mam robit?