90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lovacka
8. apr 2014

@lovacka ale dala som este 20 minut na orbitreku 😵

lydka84
8. apr 2014

@lovacka vydržať a bojovať ďalej 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

lovacka
8. apr 2014

@lydka84 sak toto toto...len neviemzda sa mi ze vaha uplne stoji a ja nebude schopna dat dole za tri mesiace ani 10 kg 😅
najhorsie je to ze v lete chodime naozaj neskoro vecer domov a to cvicenie budem mat skor nocne ako vecerne 😝

lydka84
8. apr 2014

@lovacka neboj ono sa to pohne tak aby to bolo telu prospesne radsej menej a na trvalo ako vela a s jojo efektom .... treba ist na to rozumne,,,, 😉

catherrine
8. apr 2014

@lydka84 veru tak velmi rozumne radsej pomalicky a natrvalo jojo efekt je svinucha 😉

lovacka
8. apr 2014

@lydka84 ved tak ako hovoris...mam pred sebou dlhu cestu do leta chcem tad tole este 15kg ak dam aspon 10 este tak budem rada ak 15 budem prestastna to by som mala 65kg a skakala po plafon

catherrine
9. apr 2014

Kuk tak pre dnesok odcvicene s Jill vecer este zopar brusakov a spokojnost 😀 😀 😀 😀

jeinabe
9. apr 2014

Caute...tak dievcata mne sa nedari akosi cvicit, ale okna mam uz poumyvane 😀 ...na zajtra som si prave dovarila obedik hovadzinku so zeleninkou, mnaaam...... 😝

zebatox
9. apr 2014

@jeinabe 🙂 no ja som este ani jeden den necvicila nevladzem pri detoch a ked som aj isla tak zacali okolo mna skakat tak som to musela zrusit isla som na orbitrek revali ze oni chcu... tak len drzim stravu

lovacka
9. apr 2014

ahojte....tak na veceru som si spravila salatik s cottage cheesomjuj ale aka fajnotka to bola
a na zajtra mam pecene zemiaciky s kyslou kapustou. a kupila som si celozrnu muku tak bude pizza 🙂
utekam este vonku s malym chce ist na kolobezku a potom cvicit

zebatox
9. apr 2014

Zajtra mam vodu uz vidim aka budem nervozna :/ po kazdom budem kricat:/

lydka84
9. apr 2014

ahojte ako sa dari ??????? 😉 😉 😉 😉 😉

lydka84
9. apr 2014

@catherrine @lovacka ja by som do leta chcela 10 ale j keby to bolo "len" 5 budem happy....poamly dalej zajdes ....

lydka84
9. apr 2014

@zebatox ale neboj nerzvozna nebudes, ja som pila v kuse vodu s citronom a bolo to v pohode, dala som vsetky 3 vody na 99,9% a to som neverila ze vydrzim dlhsie ako do 10-tej nejest ......... budem drzat palceky 😉 😉 😉 😉

catherrine
9. apr 2014

Mna caka buduci tyzden voda tak som zvedava ako to dam😁😁😁

lovacka
9. apr 2014

no co cicusky akosi je tu ticho 😕 ja uz mam odcvicene a rozmyslam kedy som zacala cvicit Jill. a neviem si za svateho spomenut.ale do soboty budem cvicit level 1 potom nedela pondelok som v Prahe a od utorka asi zacnem uz level 2

matamisi
9. apr 2014

Ahojte.... ja dnes bez prehresku...naobed cestoviny s pestom a vecera palacinky-muka s vodou a nutela 😵 a doobeda banish a teraz vecer 2hodiny zehlenia a killer abs odcviceny 😵 zajtra vitaminy ach jaj a mne nic nechuti ani ovocie ani zelenina 😕 😅 co ja budem jest ....a to sa chystam na nakupy...

jeinabe
10. apr 2014

@zebatox drzim dnes palce, ja ked som hladna, tak tiez som nervna...a este horsie je to, ze nemozem sladke, toto ma vzdy ukludnilo.Ja tiez nevladzem cvicit, casto ani nemam cas. Mna caka voda po Velkej Noci. 🙄

antonia008
10. apr 2014

@adamko05 ahoj, ako si na tom s dietou? Pamätam si ta z minuleho roka, ked som sa dala na dietu hociaku, aj tuto som vyskusala, no potom som otehotnela, tak som s dietami prestala. Teraz by som chcela zacat znovu, ale pri tolkych detoch je to dost tazke, ale chcela by som uz nieco so sebou robit, lebo ide leto a ja zas velke brucho po tehotenstve, inak by mi tie kila ani nevadili, len to brusisko....
Kolko sa ti podarilo odvtedy dat dole? Este dietujes? Si ma velmi vtedy inspirovala, kila ti isli dole jedna radost aj dobre receptiky si davala, len teraz nestiham vsetko citat co bolo odvtedy..

petta87
10. apr 2014

ahojte babeny ja mam otazku robite si jedla z knihy alebo sami si to robíte? Lebo ja napríklad som si prestudovala kde čo jak patri do akych skupin a tak si robim ale mam pocit ze prd chudnem 😀 ale mozno aj preto ze mam len 5 den a ja čakam zazraky 😝 po akej dobe ste videli nejakú zmenu?

lydka84
10. apr 2014

@petta87 ahoj ja som z knihy urobila asi 5 jedal inak bezne varenie a drzim sa hesiel: cez tyzden : jednoduchosti je krasa ...a cez vikendy si to kuchyni vychutnavam a experimentujem 😉 😉 a po 5 dvoch mozes fakt len cakat zazraky ....... asi tak po 2 tyzdnoch sa to zacalo pomaly ukazovat aj na obleceni a vaha prve + - 2 kg je voda ..... len pekne vydrzzzzz a pojde do dole 😉

zebatox
10. apr 2014

@lydka84 no... davam vodu zatial v pohode ale deti ma od rana tak zlostili ze ci pana jak besna som bola z nich 😒 este aj mm na zlostil ze na co to robim ze aj tak neschunem...

lydka84
10. apr 2014

@matamisi ze ty pri dvoch detoch a domacnosti stihas cvicit 2x denne 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

lydka84
10. apr 2014

@zebatox mm bez v tomto jednym uchom dnu a druhym von ... chlapi tomu nerozumenju anechapu tak nech sa do toho nemiesaju ....

zebatox
10. apr 2014

@jeinabe pre mna bude najtazsie po velkej noci pokracovat lebo asi si pecene veci nenecham ujst🙂 ale silna som dnes som piekla kokosove cookies a som neochutnala🙂 davam si 100bodov za to 😝

zebatox
10. apr 2014

@lydka84 mne sa da povedat to aj pomaha lebo ja mu ukazem ze to zvladnem!!! Aj keby so bolo aspon na 80-75 musim ist menej som ani neviem kedy mala... ma to stve ako ma ponizuje a odradza normalne mu to robi radost

lydka84
10. apr 2014

@zebatox na kolkych si zacinala??

zebatox
10. apr 2014

@petta87 vydrz a budu zazraky kamoska nikdy neverila tej diete a teraz vyzera jak skolacka 🙂 taku chudu si ju ani zo zs nepamatam 🙂

zebatox
10. apr 2014

@matamisi skus oriesky 🙂

zebatox
10. apr 2014

@catherrine a kedy si davas vodu na piatok? Ja si jj asi v piatok zopakujem len uz teraz sa bojim co bude ked zjem velkonocne jedla :/