90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lydka84
2. jún 2014

@lovacka zajtra napisem ci to aj chutilo mnamky 😝 😝 😝 😝 😝

lovacka
2. jún 2014

dievcata co sa deje?kde ste vsetky? 😕

lovacka
2. jún 2014

@lydka84 ani to inac ako dobre nemoze chutit to pozriem a vidim 😀

lydka84
2. jún 2014

@lovacka tiez si mylsim ze si zajtra poriadne pochutnam 😝 😝 😝

lovacka
2. jún 2014

@lydka84 ja som si ten kelovy privarok robila tak dufam ze to bude jedle 😀

jeinabe
3. jún 2014

@lydka84 mňaaam..

zebatox
3. jún 2014

Ahojte ja dnes som mala kuracie prsia plnene zmesou zo syra brokolice karfiolu a zeleru viem ze syr a maso sa nema ale tak je to v ramci skupiny a mala som to so zelerovymi hranolkami

lydka84
3. jún 2014

@jeinabe @lovacka
bolo to uzastne, uz som pridala aj recept + foto v reze ako to vyzera 😝 😝 😝

jeinabe
3. jún 2014

@lydka84 mnaaaam, vyzera to super.....ja som dnes zase hladná, ale zistila som, ze mam pred sebou svoje dni, takze to bude tym..... 😖 ....zajtra mám škroby a idem skúsiť pohánku....ešte som to nikdy nejedla, ak sa podarí dám recept...vraj je to chutnéééé.... 😉

lydka84
3. jún 2014

@jeinabe bolo zo uzastne...zase som vymyslela nieco skvele co budem jest pravidelne 😝 😝 😝 ja som tiez pred hladna..... a chystam na UH den pohankove vlocky s pohankovym mliekom 🙂

jeinabe
3. jún 2014

@lydka84 počkaj a pohánka nieje škrob?

lydka84
3. jún 2014

@jeinabe teoreticky moze byt skrob, cele nelupane zrno je skrob ale vsetky vyrobky z obilnin (vlocky, muka, ....) su UH .... takze teraz je otazne co pohanka je cele nelupane zrno cize skrob alebo lupane cize uz nejako spracovane a tym padom je to UH ...... 😉 som ti poradila ze 😀 😀 😀 😀 😀

jeinabe
3. jún 2014

@lydka84 no tak to si mi pomohla....ale normálne som teraz zneistená.....tiež som čítala, že obsahuje veľa škrobu, kolegyňa mi ju poradila, a tiež mi vravela, že je to škrob...no ale neviem nevieeem... 😕

lydka84
3. jún 2014

@jeinabe daj si ju kludne ako skrob, mylsim ze aj na fcb v tych skupinach ju robia na skroby 😉

jeinabe
3. jún 2014

@lydka84 teraz som našla aj recept v tej udržiavačke...a dali ju medzi škroby....takže bude zajtra... dúfam, že mi bude chutiť.... 😉 ...musím už nejakú zmenu....
Ináč prišla som na to, že nerozumiem veľmi UH 😅 ....vždy si skoro varím len cestoviny, minule konečne zmena jablkové lievance.... 😝

lydka84
3. jún 2014

@jeinabe ja chcem vyskusat cicer uz mam kupeny v plechovke ... a comu z UH nerozumiest??? ... a ako chutili lievance?

jeinabe
3. jún 2014

@lydka84 stále som myslela, že na UH len cestoviny a pizza....že čo sa všetko môže jesť na UH? Joooj fajne boli lievance, aj malý si na nich pochutnal....prvýkrát v živote som kúpila vločky, lebo ja som ich akosi nikdy neobľubovala....ale boli fantastické...ale natrela som ich lekvárom 😝 😀 (ale iba trošku)

jeinabe
3. jún 2014

@lydka84 cicer som tiež ešte nejedla.....potom nám povieš ako to chutí.....a ináč ako držíš sa? Ja sa stále neviem rozhodnúť, že čo po skončení diétky....či sa dať na udržiavačku, alebo začať normálne jesť ...s tým, že budem deliť a nechám si ovocie na raňajky.....

lydka84
3. jún 2014

@jeinabe no novinka aj pre mna sama som zvedava ako to bude chutit ae zajtra dojedam sosovicu .... a co sa tyka drzania nic moc ale dnes som uz dosatal kramy tak snad sa polepsim,,,,,, ale ranajkujem ovocie a delim jedla...a medzi tym vyjedam cokoladu 😝 😝 😝

jeinabe
3. jún 2014

@lydka84 jáááj to sladké je aj pre mňa zabijak.....hádam sa nepustím do sladkého hlava nehlava....u mňa je podľa mňa problém sladké, preto som nemohla nikdy schudnúť....lebo ja nemám hranice čo sa toho týka....ja si aj teraz viac dám na UH, ale sa ukľudňujem tým, že môžem... 😀 😝
Tak idem s malým ľahnúť, som unavená, lebo teraz vkuse robím.......dobrú noc..... 😉

lydka84
3. jún 2014

@jeinabe tak v tom sme rovnake ...... sladke sny 😉

lovacka
3. jún 2014

ahojte dievcata.....posledne dni je tu akosi pusto a ticho 😕 co to uz nedelite? 😨
ja mam dnes odcvicene aj Jill aj Boba a aj brusaky a sa tesim zajtra poslednykrat level dva a ide sa na trojku,....neznasam dvojku level neviem jednotku by som aj kazdy den cvicila dva mesiace ale dvojka mi nepasuje vobec pride mi na nohy velmi smerovana a ja potrebujem brucho spevnit 🙄
dnes som jedla kopec sladkeho zajtra nebude za trest nic sladke 😅

lydka84
3. jún 2014

@lovacka ahoj sa ti to krati s tou dvojkou 😀

lovacka
3. jún 2014

@lydka84 ale ani nehovor...som uz mohla mat odcvicene keby som cez vikend cvicila 🙄

lydka84
3. jún 2014

@lovacka tha to tak byva ale sak uz s ati to krati 😉

lovacka
3. jún 2014

@lydka84 hej zajtra dam aj keby som zdochnut mala 😀 😀 😀 pride mi ta dvojka strasne tazka neviem preco 😀

lydka84
3. jún 2014

@lovacka ja som ju tiez nemala rada ...nesadla mi

lovacka
3. jún 2014

dievcata,
odkedy drzim dietu je mi strasna zima 😕 stalo sa to aj vam?

lydka84
3. jún 2014

@lovacka palis tuk nema ta co hriat 😀 😀 😀 😀 😀

catherrine
3. jún 2014

Ahojte vidim ze vam to vsetkym celkom ide.....ja som skoncila zo zapalom priedusiek na antibiotikach takze nemozem cvicit dietku davam ako tak no stve ma to cvicenie..a este k tomu je mi fakt dost zle.....idem do perin zelam vam dobru noc a zajtra pekny dnik