90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

jeinabe
26. jún 2014

@lydka84 😀 😀 😀 dobre som sa zasmiala (že čo nechcelo zjesť mňa)....no to sladké aj mne strašne chýba....joooj obdivujem ľudí, čo na sladké ani nepozrú....to je naša najväčšia slabosť....no uvidíme....tak ja idem si dokončiť zajtrajší obed......pekný večer 😉

lydka84
26. jún 2014

@jeinabe presne tak aj moj zabijak je sladke kedze ja bez chleba vydrzim aj bez muky ...ale sladkosti 😝 😝 😝 😝 😝 ..... pekny aj tebe pa

lydka84
26. jún 2014

@jeinabe ja skor obdivujem ludi o sladke nemaju radi 🙂

matamisi
26. jún 2014

@lydka84 skoda,ze ja nepatrim k tym stastnym co nepotrebuju jest sladke,lebo ja som zavisla na cokoladach,keby ich nejem kazdy den tak uz som modelka 50-kilova 😉 😀 ale zial teraz musim makat,ked si chcem dopriat 😝
14000 Preskokov odskakanych,osprchovana a pekne si uz lezkam v postely pri telke....inac dnes vynimocne som uz od 5.00 hore,lebo vcera mi dcerka isla uz o 17.30 spat a o 5.00 si zmyslela ,ze je vyspata 😅

lydka84
26. jún 2014

@matamisi tebe sa to skakanie zapacilo 😀 😀 😀 a s tym sladkym som na tom podobne ako ty snad teraz po dovci som sa ho najedla viac ako dost tak mi nejaky ten cas nebude chybat 🙂

matamisi
26. jún 2014

@lydka84 vies aky je to paradny pocit lezat v postely a lytka ma bolia tak si vzdy poviem,ze som dnesnu cokoladu vyskakala 😀 dnes som za cely den zjedla kilo jahod a dva rady s milky cokolady 😀

lydka84
26. jún 2014

@matamisi tebe to ovocicko riadne zachutilo ze ??????

matamisi
26. jún 2014

@lydka84 jahody a melony mozem kazdy den 😵 cely rok v roku,ale jahody musia byt cerstvo otrhnute z obchodu nemam rada 😝

lydka84
26. jún 2014

@matamisi a kam ich chodis kazdy den trhat ???

matamisi
26. jún 2014

@lydka84 dnes som bola posledny krat na samozbere,zial uz nebudu zas az buduci rok 😝

lydka84
26. jún 2014

@matamisi jaj taaaak, nechapem kedy ty vsetko stihas 😉

matamisi
26. jún 2014

@lydka84 to som rano st.dcerku zaniesla do skolky a rychlo som si 1,5kg jahod nazbierala a mm zatial bol s malinkou 😝 ja som si tam trosku aspon odychla 😀

lydka84
26. jún 2014

@matamisi a zasportovala sucastne 🙂

lovacka
26. jún 2014

ahojte cicusky
tak som docvicila supla zajtrajsi obed do rury a peciem a cakam 😀
robim si cukinu s paradajkami,cibulkou,sampionmi zapecenu so syrom a k tomu si zoberiem cottage syr.sa nenormalne tesim na zajtrajsi obed
@matamisi to iste ako ja melon a jahody aj 7 dni v tyzdni by som mohla 😀 ale sa tesim uz na marhule,slivky,cernice,mame stromy ovocne tak aspon nieco budeme mat svoje
svihadlo mam na doruceni od zajtra do utorka tak som zvedava kedy dojde 🙂

matamisi
26. jún 2014

@lovacka taku cukinu si aj ja robievam a este rozslahane vajicko do toho davam...mmmmmm mnamka to je 😵mozno uz aj zajtra budes moct skakat 😉

lovacka
26. jún 2014

@matamisi zajtra asi nie mame akciu v praci cize pridem neskoro 😀 ale pit alkohol nebudem kedze idem autom a jest uvidime co nam daju 😀 😀

matamisi
26. jún 2014

@lovacka nevadi tak v pondelok zacnes 😉

lovacka
26. jún 2014

@matamisi v sobotu ak pride zajtra tak hned skacem 😀 😀
@lydka84 a ty draha ako?uz si aklimatizovana?

lydka84
26. jún 2014

@lovacka tak jemne teplotujem, stehna ma stale palia a v crevach mi buble ale ta snad to prejde skoro, rano by som uz chcela do prace ak budem schopna....

jeinabe
27. jún 2014

@matamisi tak ty uz lames riadne rekordy,sikovna...ja tiez kazdy den jem jahody,melon a banany ma estia drzia...

lovacka
27. jún 2014

@matamisi svihadlo uz je doma 😀 😀 😀 a mm preskocil az 16x 😀 😀 😀 😀 a ze umieral. skaces nohy spolu ci prava lava?

matamisi
27. jún 2014

@lovacka super takze zajtra sa ku mne pridavas 😉 skacem prava ,lava 😀
Prave som odcvicila NMTZ a akurat sa aj malinka zobudila 🙂

lovacka
27. jún 2014

@matamisi jasne zajtra dam prvych 50 😀 😀 😀

matamisi
27. jún 2014

@lovacka neboj das viac,ak pojdes podla nikkinho programu tak sa skace len 45sekund a 15sekund pauza a takto 14kol,takze das urcite viac 😉

lovacka
27. jún 2014

@matamisi posli mi ten link este na to skakanie

lydka84
27. jún 2014

@matamisi @lovacka
aj ja chcem taky link 😀 😀 😀 😀 😀 😀

matamisi
27. jún 2014

@lovacka
@lydka84 baby uz to neviem najst 😠 dokonca som si aj nootbuk zapla ,aby sa mi lahsie hladalo,ale nenasla som aj tak 😕
proste tam napisala,ze si mame do mobilu stiahnut program ktory ti bude odpocitavat sekundy....a nastavit si 45 sekund skakat 15 sekund pauza takto 8 kol potom 2 minuty pauza a zas 4 kola 45minut skakat a 15 sekund vzdy pauza a minuta oddych a zas 2 kola 😉
ja som si vcera dala 10 kol 50 sekund skakat a 10 pauza potom 1minuta odych a zas 10 kol to mam presne 18 minut skakania dokopy a 1400 preskokov a zachvilu si tiez take iste dam 😉 este cakam kym baby zaspia 😝

lydka84
27. jún 2014

@matamisi zajtra zaciname ??? co planujes varit??

matamisi
27. jún 2014

Tak 1400 odbehanych .... 😵
@lydka84 vobec netusim,... uz davno som nemala meso tak asi si spravim morcacie so salatom 😝 a ty co planujes?

lydka84
27. jún 2014

@matamisi sak to ze neviem asi vytiahnem lososa