90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

matamisi
29. júl 2014

@lovacka pol hodku pred treningom 10ml...

lovacka
29. júl 2014

@matamisi ja budem bra tie tri tabletky ale netusim kolko to je

matamisi
29. júl 2014

@lovacka prosim ta opytaj sa ho preco mas rano na lacno brat? 😕 ja vsade citam,ze sa ma vzdy pred treningom 😅

lovacka
29. júl 2014

@matamisi aj kolegyna mi vravela ze na lacno aby sa rano nastartovalo spalovanie

matamisi
29. júl 2014

@lovacka to fakt 😝 tak teraz som uz z toho zmagorena 😕 😀

lovacka
29. júl 2014

@matamisi 😀 ja netusim fakt sa trosku desim toho mnozstva ze 6 denne 😕

matamisi
29. júl 2014

@lovacka popytaj sa trenera ten ti urcite vsetko vysvetly...

matamisi
30. júl 2014

Baby na co ja cvicim ked som teraz zjedla pol kilovu nutelu 😅 bodaj by mi bolo tyzden zle 🤐 ja som fakt uz neni normalna 😔 mam pred kramami a vtedy by som len sladke zrala 😖 takto ja veru nikdy neschudnem 😲

matamisi
30. júl 2014

@lydka dorota tebe sa to paci 😀

lovacka
30. júl 2014

@matamisi jej mati ale niekedy telo potrebuje aj zosokovat 😀 😀 😀 ja som sa teraz vecer vazila a ze 68,8 😵 😵 😵 som zvedava na rannu vahu 😀 a od zajtra beiem Lkarnitin.pytala som sa ho na to mnozstvo tak ze mu mam verit ze vie co robi. 😀 😀

lovacka
30. júl 2014

ja som sa vcera tak prezrala sladkého ale tak co uz ked som blba ze 🙄 ale dnes som si makla v posilke akoze dava mi zabrat ten chlap 😀 a nabehla som aj na tu stravu z jeho jedalnicka ale tie ovsene vlocky no co ja vam viem 😕

matamisi
30. júl 2014

@lovacka jaaaj,ale ja sokujem telo 20 dni z 30-tich 😀 😀 😀 😝 a co ti povedal na to,ze na lacno?
inac ja ho berem dnes treti den a vobec nemam nafuknute brucho vecer ,zmizly mi hemeroidy a normalnu stolicu mam 🤐 takze ja som zatial velmi pozitvna ...

lovacka
30. júl 2014

@matamisi na lacno preto aby sa nastartoval metabolizmus aby telo spalovalo od rana ...
aj na tej krabicke pise ze na lacno a ze pred tréningom.
uvidim zajtra budem brat prvýkrát su to ale riadne vlke tabletky 😕 😅 netusim akoja toto lignem. a plus este multivitaminy si mam kupit

lovacka
30. júl 2014

@matamisi mat tvoju vahu tak si tiez dam nutelu 😀

matamisi
30. júl 2014

@lovacka a na posedenie zjes 500g ,ze? 😀 ach niezeby ste mi napisaly ,ze mi sibe atd,ale vy ma este podporujete 😅 😀
A preco ti nedal tekuty karnitin?

lovacka
30. júl 2014

@matamisi moja netusimais je silnejsi v tabletovej forme 😕
utekam spat
dobru nocku dievcata

matamisi
30. júl 2014

@lovacka dobru noc 😉

lydka84
31. júl 2014

@matamisi a co by sa mi nepacilo 😝 😝 😝 😝

lovacka
31. júl 2014

@lydka84 caute kocky.tak ja mam druhy den novej dietky za sebou.aj Lkarnitin som dnes brala zajtra budem brat 6 tabliet 😝 masaker pre mna 😕

lydka84
31. júl 2014

@lovacka neboj zvyknes si , snad bude mat aj ucinok 😉

lovacka
31. júl 2014

@lydka84 strasne su velke tie tabletky 😝 mam co robit ich prehltnut.ale vlocky sbananom a bielym jogurtom na ranajky su celkom fajn.som si kupila z dm vlocky s orieskami a tie su oaj ze mnamky.
a dnes som mala kuskus miesto ryze 🙂

lydka84
31. júl 2014

@lovacka asi asm doma tie iste co ja 🙂 nevolaju sa nahodou OLIMP :? no ja mam rada pohankove vlocky 😉

lovacka
31. júl 2014

@lydka84 vies co netusim kupovala som ich v DM a brala som si tie co su miesane a su tam aj slnecnice a oriesky.potom su s ovocim este a s cokoladou tusim

lydka84
31. júl 2014

@lovacka myslel som L-carnitin ci nie je znacka OLIMP 😀 😀 😀 😀 😀

lovacka
31. júl 2014

@lydka84 😀 😀 😀 ani ti neviem aka znacka to je.ale tusim nie a mam 900mg 🙂 ale su hnusne velke bleee

lydka84
31. júl 2014

@lovacka ja mam 1500 mg 😉 a tiez take velke kone 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lovacka
31. júl 2014

@lydka84 ale tak si jedla jedn asi ze?ja si davam tri 😝 😀

lydka84
31. júl 2014

@lovacka 1 rano nalacno + 1 pred treningom

lovacka
1. aug 2014

dievcata ale podme no neflakajte to 😕
nikde nikoho to uz ste vsetky na svojich vytuzenych vahach?nikto uz nedri 90 dnovku? 😅

matamisi
1. aug 2014

ahoj...ja som tu 😀