90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

angie099
8. jan 2015

@79zuzana Ahoj tak ako sa ti darí ............ mne celkom v pohode až na dnes ale v poho ide sa dalej už si sa vážila??? ja za 8 dní -3 kilogrami .......... takže zatiaľ spokojnosť................

dzaneta
8. jan 2015

@moni1007 ja som tiez uz kazdeho oboznamila a taktiez informovala, nech ma nepokúšajú 😀 tak ja som dnes jedla ryzu s dusenou zeleninou a vecer ryzu s čalamádou (ted neviem ci som mohla, ale nechcelo sa mi to hladat, kedze som len prisla domov a bola hladna) a zajtra budu spagety s brokolicou 🙂 mnamky

lydka84
8. jan 2015

@barbadossa super a ako to ide? kolky den udrziavacky to uz mas?

dzaneta
8. jan 2015

@lydka84 no skusim malu salku kavy bez cukru a mlieka a ked to nepochodi, tak kupim to sojove 🙂

lydka84
8. jan 2015

@andrea1516 supeeeer, ja fajn som spokojna so sebou 😉 drzim prsteky

lydka84
8. jan 2015

@catherrine neviem co je s babami, ale podla mna sa ohlasia a ak nie pootravujem ich aj mailami na fcb a skype ...mne tak lahko neujdu 😀 😀 😀 😀 😀

lydka84
8. jan 2015

@janka7177 veru suhlasim mne sa tiez lahsie dodrziava v praci ako doma 😉

lydka84
8. jan 2015

@czorky ahoj som rada ze si odhodlana pokracovat dalej, a neboj tych 10 urcite das ... do velkej noci ich mas dole, ja dobre detoxikujem od pondelka a cvicim od minulej nedele....sviatky jedla som 5 cez 10 vsetko kopu kolacikov a pribrala som nieco okolo 1 kg... takze ziadna tragedia ...a ked skoncim detox tak nejaku delenu stravu si dam este zvazujem ci to bude 90-tka, schudkova metoda od macingovej alebo delena podla Korinkovej ..... moj dead line je 14.2 . mame firemny ples, potrebujem zapnut suknu ... a teraz sa o to radsej ani nepokusam 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lydka84
8. jan 2015

@dzaneta no ja som skusala kavu bez mlieka uz par krat ale nikdy som pri tom neostala, cukor nepotrebujem ale mlieko tam byt musi, a este lepsie aj je sojove je chutnejsia 😉

lydka84
8. jan 2015

@czorky svoju zbierku plesovych fotiek s Mišom Hudákom a Števom Skrúcaným sa chystám rozšíriť o Maroša Kramára, tak musím byť kočica 😀 😀 😀 😀 😀

dzaneta
8. jan 2015

@lydka84 ja tak isto,cukor by som ozelela, ale to mlieko neviem 🙂 a ty ako dlho drzis už diétu?

lydka84
8. jan 2015

@dzaneta 90-tku som drzala minuly rok januar - marec , teraz som na detoxe momentalne

dzaneta
8. jan 2015

@lydka84 a kolko si schudla? a ten detox to mas kolko dni? pijes neeru ci nieco ine?

lydka84
8. jan 2015

@dzaneta za 90 dni s par prehreskami som minuly rok dala dole 13,8 kg a teraz mam detox podla Macingovej to je 28 dni presny jedalnicek ... a co ci pijem??

dzaneta
8. jan 2015

baby mozem aj poobede ovocie, taky pomaranc keby som teraz zjedla, hm? 🙂

dzaneta
8. jan 2015

@lydka84 no to si pekne schudla 🙂 ten detox som myslela toto: http://neera.sk/

lydka84
8. jan 2015

@dzaneta nepoznam to pozriem co je to zac 😉

lydka84
8. jan 2015

@dzaneta lepsia by bola zelenina ale ja som jedla aj ovocie, sak ked sa vo vitaminovy den moze na veceru, co by sa nemohlo ako olovrant stale ??? 😉 len by som si poobede uz nedavala sladke ovocie, banany, zlty melon, hrozno, hrusky...ostatne v pohode mozes 😉

marwa
8. jan 2015

@79zuzana tak sme na tom rovnako..aj ja dnes vitaminky a drzim od 1.1.vazit sa budem zajtra rano...vazila si sa dnes?

marwa
8. jan 2015

Baby ktora ste zacali 1.1.2015?uz ste sa vazili?kolko ste schudli?ja sa chystam odvazit zajtra rano..zatial -1,5kg.

puntik27
8. jan 2015

@marva No ja mam od 1.1. 2015 dole skoro 2 kg hýbe sa mi to medzi 1,5-2 kg..tak neviem ale neni to malo ? ☹ aj ja sa chcem este rano odvazit po vitaminoch tak dufam, ze to budu uz iste dve kila 🙂

dzaneta
8. jan 2015

@lydka84 oki, zjedla som pomaranc, ale budem sa snazit jest zeleninu v prípade núdze 🙂

lydka84
8. jan 2015

@dzaneta pomaranc je ok 😉

dzaneta
8. jan 2015

@lydka84 pozri si to, kamoska to drzala a dobre schudla. Mala aj zdravotne problemy a pekne si tym vycistila telo, aj lepsie výsledky mala....

79zuzana
8. jan 2015

@angie099
@marwa no sme na tom rovnako ;) aj ja som zacala 1.1. Dnes som sa rano odvazila a mam rovne 2 kila dole ;) Je to uplne super, velmi sa z toho tesim. Uz som aj 2krat cvicila, tak dnes vecer pokracujem znovu. Dam malu spat a vyskocim na eliptical.
@puntik27 super si schudla. A isto to nie je malo. Idealne je schudnut 0.5 - 1 kilo za tyzden. Vtedy sa to nevrati, iba zeby sme sa znovu zacali prejedat.
Inak ja sa priznam, zacinam s vahou 70 kg pri vyske 162. Do konca marca "musim" zhodit 10 kg a pevne verim, ze sa mi to aj podari 🙂

moni1007
8. jan 2015

@dzaneta ahoj. Tak dnesny den za nami. U mna dnes lepsie ako vcera,nastastie ma nasi neprovokovali a aj sa mi prisposobili. A ja nechcem byt na smiech,tak sa drzim 🙂 dnes som mala ryzu s kukuricou a zajtra tiez spagety 🙂

dzaneta
8. jan 2015

@moni1007 a s cim si urobis spagety? ja som si kupila brokolicu, ale mozno dam len kecup 🙂 a brokolicu necham na vitaminovy den, no uvidim.

czorky
8. jan 2015

@lydka84
No tak to si pis 🙂 ...inak s Marosom ma fotku moj mensi syn 🙂 ...boli kedysi asi dva roky dozadu u nas na nejakom predstaveni a jedli v nasej oblubenej restauracii, tak som ich poprosila, ci sa s nim nemoze odfotit a ze v pohode, tak tam bol Kramar, Tluckova, Ondrejkova a Topolsky alias Cinege ;) ...tak to je fotecka a moj TOP je fotecka s panom Stepkom...juuu to bol moj celozivotny sen a vlani na predstaveni sa mi to podarilo 🙂 ...takze verim ze aj tebe sa podari a budes tam kraaasna stihlunka...
Lebo kilecko, na to ako si sa obavala je naozaj super 🙂 ...ja to dam ale opacne, najprv dietku mesiac a potom mam taky ozaj drsny detox co som mala vlani na jar, no keby som ho dala teraz po tych prezieranicach a sladkostiach tak asi skolabujem pri tom vydaji energie a tak prudkym znizenim prijmu energie...takze najprv si znizim porcie, obmedzim sladke a pomalicky sa dam dokopy, nech to nie je potom taky sok 🙂 ...tak ti drzim palce...a aky detox mas teraz?...ja som mala taky s cajmi, bola tam dieta k tomu ale bolo to na principe dvoch bylinkovych cajov, jeden na krv, druhy na ocistu a pila som ich pred a po jedle tri krat za den, jeden sa pije 15 minut pred a po jedle a druhy 5 minut...ale dala som dolu 10kg za mesiac to bolo super...len to dost aj zbehlo nazad, preto by som rada teraz tak 3-4 kilka s dietkou a potom ist na toto, nech nespaluje uz tuk, ale ostatne co sa mi tak rychlo nevrati a potom sup nazad na dietu...to musime dat, ved ani sa nenazdame a budeme sa musiet ukazovat v mini a co je horsie aj v plavockach...a cvicenie ako som pisala bursaky, drepy, steper s cinkami, nech aj ruky daco robia a mozno potom tu teraz mi nenapadne meno ale ma take 30min cvicenia na tri cykly....teda tyzden jedno cvicenie, dalsi sa to pritvrduje a dalsi este viac...je to rychle super cvicenie, velmi mi to ubiehalo...snad sa maly nauci spat a ja budem mat energiu na splnenie mojho planu 🙂 ...tak drzim palce aj tebe...a nezabudni si zacat setrit....fotka s Marosom predsa nemoze byt v starych satach ;) ...papa

dii13
9. jan 2015

Baby kto začal 5.1.? Ja som mala včera prvý vitaminovy deň a večer som mala trošku krízu, ale našťastie som jej odolala :D

barbadossa
9. jan 2015

@lydka84 vies co celkom dobre ked su skroby tak si navarim na dva dni a mam pokoj :D a na veceru jem to iste co na obed sa mi nechce znova varit vecer 😕 a kolky den tusim 15 🙂 a ty ako uz si na detoxe ci zatial len pri cviceni ?