90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

rinuska
27. jan 2010

ahoj bubadloooo,
ja mám 27 deň , zajtra ovocný a v piatok vodaaaa , pochybujem , že to vydržím , tak mi držte palce , okrem toho musím variť pre 15 ľudí, tak myslím , že to bude krvák 😀 ale ak to vydržím tak uvidím zlaté prasiatko 😀 pa

sonya16
27. jan 2010

ahojte. Držím tiež túto diétu už 17 deň, nejaký veľký úbytok na váhe som nepostrehla, ale váhu sme kúpili len včera, lebo tá, čo sme mali bola nejako blbá 😝 . Len by ma zaujímalo ženy, či keď mám teraz pred svojimi dňami, sú tam nejaké kilá, alebo aspoň jedno 😀 , ktoré mi odpadne, lebo odpadnem ja, že si nedoprajem a ono to nejde tak, ako som si prestavovala 😒
Ináč, na cvičenie mi nejak neostáva čas, prídem domov z práce o štvrtej, príprava večere a pod., behanie okolo detičiek a niekedy si donesiem aj prácu domov a tak len sedím a píšem... 😝

domyyy
27. jan 2010

ahojte 🙂 ja som dnes mala rizoto a zajtra si spravím nejaké cestovinky 🙂 idem pozrieť recepty na mmb tam bývajú dobré 😅 inak kočky sa Vám priznám, že ja aj sladené nápoje pijem...tie ochutené minerálky 😒 asi by som nemala ale tak mne je zle z čaju bez cukru a z vody 😝 a taktiež nemám ovocný deň 😅 takto mi to najlepšie vyhovuje 😵

lucijja
27. jan 2010

sonya16: mne tam naskocia 2kg pred a pocas mojich dni, takze klidek... 😉

a ja som si navodila motivejšn: dnes som dostala za danove priznanie bielu, rakusku, vyberovu cokolaaadku. Tak som si povedala ze si ju dam - ale az ked dosiahnem 65kg!!! Takze este 4kila a idem do neeej... 😀 😀 😀

olianko
27. jan 2010

Ahojky 🙂
dnes ovocny den za mnou , vecer som bola este na spinningu , zajtra sa vazim a som zvedava aky bude vysledok 🙂
Zajtra mambieloviny a taku mam chut na nejake mliecne vyrobky- jogurty.....takze zajtra sa budu papkat jogurty ..mnam 🙂

inuska79
27. jan 2010

Ahojte stihle krasky plus manekyn!
ja dnes vzorove ovocko!
Sice minuly ovocny den som prezeleninovala prvy krat,dnes pol na pol....rano pomaranc plus banan, potom od 12h do 16h peso prechadzka s malou /uf, ale minu 11C, tak som vymrzla, este 2hod potom sme boli cervene jak z Mrazika/..o 16:30som zjedla 2/3pomela a o 19h trochu (mensiu misku/ladoveho salatu a 5 cherry paradajok...
Po nasledujucom ovocku ma caka H20 den....uz mam plan, ze si kupim Lucky vody...tie jedine sa mi dari pit...inac som na cajoch zvacsa...ale akosi mam problem cez 1L vypit poslednych 10dni..ani necvicim...som hrozna...
Ale dodrziavam urcite na 92-95percent dietku..
Lucik...senzacna motivaciu!!!zjedla by som ju aj celu potom!

lemge
27. jan 2010

caute.
ja som mala dnes rybu so salatom.vecer som robila tvarohovu pomazanku ,aby mali na rano a,stale som jej nevedela prist na chut,tolko som ochutnavala,ochutnavala,az som si supla do ust aj kus rozka,koza pazrava som 🙄 -ale s tym rozkom uz chutila dobre 😀

luci,65 kraaasne cislo,mame rovnaky sen 🙂 a ty uz si bliiiiiiizko🙂)

olianko,aj ja uz som rozmyslala nad jogurtami,len neviem ci by ma dost zasytili .po tom vitaminovom byvam dost hladnaaa.co si k nim das?
inac teraz ma napadlo tvaroh+jogurt+med.ten tvaroh snad zasyti viac 😕

lemge
27. jan 2010

nadka,nebudes mat ty cochvila vodovy?

ja mam v nedelu,inac uz teraz vymyslam,co do seba hodim vecer pred vodovym.asi nejake straaasne velke mango....aby som to na druhy den zvladla 😕 😀

lucijja
28. jan 2010

lemge: ja som si pred ovocnym dnom dala vecer vzdy salatik - ladovy salat, paprika, paradajky, por, olivy...ol.olej a salatove korenie. Co ma napadlo. Samozrejme z kazdeho po troske. Spravila som si taku misku porcelanovu a mnam. A voda je v pohodeeee...Ale naoaj este raz vam radim - pite len vodu, ani caj ani kavu. Lebo ked nastartujete chutove bunky tak sodoma gomora... 😀 😀 😀

lemge no veru som blizko uz 65ky ale predsa sa mi to zda daleko. Od poslednej vody bez prehresku a ani deko dole. Ale nevadi. Pri brusakoch vidim ze konecne sa pneumatika na bruchu zacina zmensovat tak kaslem na vahu... 😉

bea44
28. jan 2010

cawte, akurat pijem kavu a nakukla som 😵
aj dnes škroby: včera som si urobila zemiaky so zeleninou , taky akože zemiakovy šalat bez majonezy 😝
zemiaky uvarene v šupke k tomu mrkva, hrašoj, cibula, ako mak kapie. ochutiala nalevom a korením. mnam 😉
pre zmenu niečo ine.
lucii, lemge,- ta 65 je magická 😀 😀 😀 / aj ja ceeem/
- ale asi budem musiet začat cvičit , aby sa to pohlo 😖 ☹

nadka001
28. jan 2010

hej, budem mat vodovy..ale ja to nebudem dodrziavat..lebo kojim, takze pokracujem dalej bez neho

renca6
28. jan 2010

caute,ja drzim 90-dnovku stvrty raz 😲 ,teraz 14 dni,ale teraz mi to ide pomalsie(to bude vekom),no priznam sa uz som aj zhresila,nevzdavam sa a snad prestanem porusovat,dnes mam skrobovy den-zeleninove rizoto je v kurze,zajtra nejake cestoviny a vecer hura na zakusok

martinex
28. jan 2010

ahojte...
tak ja dnes skorby....renca aj ja si dam rizotko..a zajtra cestovinky s parad.omackou...mnaaam 😀

bea44
28. jan 2010

renca - hod čislo 😕 ked hovoriš , že je to vekom 😀 doteraz to bola moja výhovorka 🙄
myslim , že som tu najstaršia, 😉 😀 😀 😀 😀

renca6
28. jan 2010

tak moja vyhovorka nezabera ☹ -mam 35,takze zeby to bolo v mojej hlave,zacala som so sestrou,ona v poho ale ja som sa s tym este asi nestotoznila,ale uz sa budem snazit 😀 ,zatial su to iba 2 kg,no mam pocit,ze ma nakopavate,urcite to zvladnem 😝

petkapo
28. jan 2010

ahojte!

mozem sa pridat? po porode mi zostalo +15kg a tie chcem dat dole. tiez mam vyhovorku, ze je to vekom (mam 34), ale to je asi blbost,ze? 😀
dnes som na 4. dni - vitaminovom a musim povedat, ze tato dieta je pre mna strasne trapenie a utrpenie, lebo mam zaludok roztiahnuty do mega rozmerov a som non stop hladna. a z toho samozrejme aj nervozna, takze som teraz manzelovi skvely spolocnik 😠

obdivujem ako to perfektne zvladate 🙂

lubikaf
28. jan 2010

ahojte, aj ja mam dnes skroby, a tiez sa chystam dat si ryzu so zeleninou. to celkom lubim.

inuska ty si bola seriozne vonku 4 hodiny v kuse?? ja som bola vcera pol hodku a myslela som ze zamrznem.

lucijja mnaaamko taku cokoladku by som si hned dala 🙂

renca6
28. jan 2010

ja sa priznam,ze neznasam vitam.den,chyba mi nieco slane,tak to nahradzam aspon paradajkovym dzusom-vyvazim chute a hned je lepsie 😀 😀

bea44
28. jan 2010

petkapo- neboj , po tyzdni to pojde same a po dvoch uz ani nebudes vediet ze drzis dietu 😀
ja som na tom bola podobne, stale som bola hladná, a teraz je to OK. treba zvladnut prve dni 😉
ak si dladná daj si orechy alebo semiacka, alebo ovocie. ja na zaciatku som bola schopna zjest 5 mandarinoka 2 banany a o 2 hod som uz zas daco chrumala 😖

a baby robila som si srandu s tou vyhovorkou o veku 😀 😀 , ano je to určite tak, že po 30 tke sa chudne pomalšie a po 40 tke ani nehovorim 😒 / viem z vlastnej skusenosti/

ale ja som toho svetlým prikladom pre vás, že sa to dá 😀 😀 . sice pomalšie , ale dá 😵 😵 😵

petkapo
28. jan 2010

bea - vdaka za povzbudenie 🙂 uz sa tesim ked sa preklopim do toho stavu, ze mi nebude vecne skvrkat v bruchu 😉

inak - ja mam trosku problem, lebo mam silnu potravinovu alergiu a nemozem jest ziadne orechy a vela ovocia (jablka, hrusky, vsetko kostkove ovocie) tak neviem ako budem zvladat tieto vitaminove dni 😒 skusim banany, kivi a hrozno.... snad neumriem od hladu 😀

morenka
28. jan 2010

ahojte dievcata!mam dnes poovoci a rozmyslam co na bielkoviny...ryba alebo kuracina? joooj neviem....vcera celkom dobre som to zvladla ale nad rano sa mi snivalo ze jem kebab a normalen som mala pocit ze ho fakt jem...bolo take ralisticke...mnaaam dala by som si🙂 ale nechcem tu robit chute....tak idem rozmyslat co na obed!
inak lajdacim sa uz tri dni som nebola na bycikli tak dnes uz musim ist!!!!

pekny dnik prajem!

lucijja
28. jan 2010

bea: nastartuj sa na to cvicenie. Mne uz to robi dokonca radost. Zvlast ked sa divam aka je pneumatika mensia a mensia. 😀 😀

ja mam dnes cestoviny ale este neviem s cim. Mam v chladnicke hlivu tak nieco s nou vymyslim. Zajtra ovocie, ale rozhodla som sa byt zase na dzusoch - a kupila som si paradajkovy - idem to pit prvy krat tak som zvedavaaaa, dufam ze to nebude nejaky hnus... 😕 A na dnes vecer mam kupene zase fornetti - neviem sa ich "dozrat" 😀

olianko
28. jan 2010

Ahojky
Ja dnes bielkoviny a tak sa na ne tesim 🙂 uz som si urobila aj salat a cakam kedy odbije 12ta aby som mohla obedovat 😅 🙂
Ja mam mat vodovy v nedelu ale tiez ho nebudem mat lebo este kojim .Tak snad sa nic hrozne nestane ked ho vynecham
Vaha sa trosku pohla dole.Na buduci tyzden uz mam naplanovane 3krat ist cvicit tak som zvedava aky bude vysledok...
Drzim palce vsetkym 😉

chaarliizee
28. jan 2010

ahojte, podelím sa s vami aj ja...už 3.týždeň držím túto dietu , ale ani kg som ešte neschudla ☹ . neviem prečo, ale dietu dodržujem.Som veľmi sklamaná, ale nevzdávam to....Olianko---aj ja mám dnes bielkoviny....už som straše hladná....čakám obedík 🙂

renca6
28. jan 2010

ja uz mam po obede-to rizoto,este k tomu redkovka a nakrajana cinska kapusta-nema chyby,kolegyna vedla mna mala od cinana pecenu kacenu a so mnou to ani nehlo-az sa cudujem,asi budem s vami pisat kazdy mozny den,tiez chodim na aerobic kazdy pondelok,doma moc cvicit nemozem,lebo hned je na mne vtrepany patos a hotovo 😝 😀

zuzulik21
28. jan 2010

Ahojik, tak dneska boli cestovinky...a vecer cokolada...mnaaaam sa uz tesiiim
Zajtra ovocie, ale to ja luuubim, to je moj naj den....
Skoda, ze nemozem cvicit... som chora ako psik 😠 😒

inuska79
28. jan 2010

Cau kocky!
taak cervena kapusta spravena, mäsko sa odmrazuje, chlopom este zemiaky dorobim...
ALe zajtra maminka oslavuje v praci 50tku, poziadala ma o moje chutne šuhajdy, či je 50-60nespravim...
Myslíte,ze odolam?
ešte som si aj našla recept so salkom, prave sa chladí po 2.hod varení...Proste miesto orieskovej plnky ide zhustnuté na karamel varom upravene salko...Tak idem robiť pol takých pol takých...Urcite si odkrojím aspoň
jednu salkovu..ako to chutí 😀 😀 😀

Lubikaf:no veru, 4hodky...ovca...dnes sweet home...sa nepohnem nikam..na vychode je riadna fujavica
Lucka:ja si paradajkovy dzus solím ešte.

lenca13
28. jan 2010

Ahojte,dnes mam skrobovy som dajaka hladna,no ale musim vydrzat 😉

lucijja
28. jan 2010

inuska: diky za typ, uvidime ci to zajtra rozdycham. 😅

lenca13: paradoxne ja mam so skrobovym vacsie problemy ako s vitaminovym. 😒

chaarliizee: a kolko je tvoja vychodzia vaha ak to nie je tajomstvo? Ak nizka tak to ide pomalsie trosku. 🙂

vsetkym: odporucam cestoviny s hlivou a bolonskou omackou s cesnakom. Super lahodka... 😵

ejbyk
28. jan 2010

...ja dnes ovocko a drzim sa drziiim 😀 na zajtra idem robit zapekane sampiony, snad sa podaria.

Chaarliizee...obdivujem tvoju pevnu volu. ja keby za 3 tyzdne nedam dole ani deko, tak sa vzdavam. Naozaj klobuk dolu...ale nestracaj nadej, to sa rozbehne. tiez mam na sebe pocit, ze ako sa tie kg robehli nadol, tak to teraz stagnuje. este ze tato dietka nie je o velkom chladovani a dopriat si mozes takmer vsetko.

Vela zdaru pri chudnuti vsetkym a pekny den 🙂