90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

ninny
7. mar 2010

janka, ale veď večer v UHL deň sa sladke ma jesť.. aj keď nie 6 kopčekov, ale to nevadí.. až taký veľký prehrešok to nie je..
ja mám dnes práve UHL deň, budú cestoviny s orechmi a večer kúsok koláča.. už sa teším, strašne mi škvrnka v bruchu 😀

misinn
7. mar 2010

baby co by sa stalo keby som si spravili dva dni po sebe skrobove?moze sa to?ci ee..

jaakajka
7. mar 2010

misinn podľa mňa sa to nemôže keď sa nesnú ani meniť

neviete mi poradiť či môžem dať do mrazničky aj lasagne už hotové....akosi sa všetky nepojedli 😅 keď ja nemôžem 😀

ja mám dnes tiež UHL a idem si spraviť pizzu a na večer koláčik, koľko kúskov sa môže?????
no a dnes ráno som sa postavila na váhu len tak zo srandy, že či....a normálne 2 kg dolu....no neviem, môže to byť...veď dnes som 3 deň...tak som šokovaná

ninny
7. mar 2010

jaajka, šikovna.. ja si dávam z koláčika také 2 menšie kúsky...
mne sa váha nejako zastavila, po 3 dňoch som mala dole 2 kg a odvtedy nič ☹

ninny
7. mar 2010

a dnes ťahám 7. deň.. 😒

jaakajka
7. mar 2010

no ja si myslím, že to bude len voda lebo ja mám stále moju pôrodnú váhu....toľko som mala keď som išla rodiť...je pravda, že malá sa narodila malinká lebo bola v 33t ale ja som za rok nezhodila ani deko

jaakajka
7. mar 2010

ozaj a koľko tej pizze môžem zjesť???? predpokladám, že celú ee 😀

ninny
7. mar 2010

jaakajka, pôrodnú? Určite si musela niečo hneď po pôrode dať dole, veď aj mala niečo vážilo, aj placenta a plodová voda..
ja som do mesiaca po pôrode mala ešte menej ako na začiatku tehu... ale potom som do 4 mesiacov mala naspäť 7 kíl ☹ 🤐
takže zhadzujem 🙂

jaakajka
7. mar 2010

ninny ja som šla rodiť so 74 kg....takže 1 kg išlo dole

ninny
7. mar 2010

jaakajka a kojíš?

ninny
7. mar 2010

a pizzu do tých 300 g môžeš.. ale asi pri to stiahnutom žaludku ani toľko nezješ 😀

domyyy
7. mar 2010

ahojte, prepáčte zanedbávam Vás 🙄 ale mám nejaké problémy rodinné 😒 dúfam, že chápete 😉 v diétovaní sa celkom darí 😉 v stredu čakajte výsledky 😵 po dvoch mesiacoch 🙂

peter.....krása 😵

jaakajka
7. mar 2010

ninny áno ešte kojím ale už len 2x cez deň, večer, nadránom a ráno 😀 😀 😀

no tak dala som si to ohodnotiť a vraj to asi nebolo tých 300g.....ostatnú dám zamraziť bude na stredu 😉

jankabambulka
7. mar 2010

inak aj ja som po pôrode išla dolu váhou len o 5kg ale už ich mám dávno späť. jedny hovoria, že pri kojení s chudne druhý priberá a ja som mala aj aj 😀 . pri borke som schudla behom 2m henď z 94kg!!!!!!! na 60 a teraz som tiež kojila svišov a nič .síce ja som kojila len 1r4m bola by som aj ďalej ale už som nevládala odstrekovať. totiž ja som kojila aj odstrekovala a každé 3h ! ako šiši.
ale nebojte hádam nám to pôjde krásne dolu .
ja mám zajtra bielkoviny a nemám ani páru čo variť

adamko05
7. mar 2010

ahojte...

hanbím sa.... mám za sebou hriešny víkend.... dáko mi chybalo odhodlanie odolat... včera ešte jakš takš... ale dnes som si aj venček dala (šak som sama piekla, no nedaj si??... ved som chcela vediet, čím nukam návštevu 😀 ), aj chlebíček.. ale šak,a j zemiaky som mala, kedže som mala škroby 😀 😠 😠 😠

tak zajtra idem na ostro zasa troška, UHL, chcela som rajčinovu polievku, ale vyvarím si len fliačiky, v mrazáku mám ešte udusenu kapustu tak to, ale iba troška, nech odčiním víkend...

normálne sa teším na vitamíny, to isto nebudem prejedená 😀

PS: zajtra sa radšej nebudem vážiť, nech nie som "zdeptaná" 😒

adamko05
7. mar 2010

jaakajka... ja nikdy nemám ráno (málokedy mávam dva kusy ovocia ale) rovnaké ovocie... v práci, ked som na 6tu chodila, som si robievala ovocny "šaltát" aj z 3 druhov... to si myslím, že nie je vôbec hriech... ked si od 6tej funkčná do 12tej len na ovocí 😉
ja ranajkujem bud banán, jablkové pyré s kokosom alebo nič... iba kávu 😒

lubikaf
8. mar 2010

ahojte po vikende, tak ja vcera tiez otras, zjedla som vsetko mozne aj nemozne, mali sme totiz navstevu, a to boli na stole ocka, chlebiky, vobec som neodolala. a este sme boli u svokry na obed a tam som si dala karbonatok s kasou zemiakovou 😠

tak dnes to musim vsetok napravit, uz sa mi rozmrazuje sojove masko, ryzu uvarim, a na veceru si dam ryzu s nejakou zeleninou, lebo nemam tolko sojoveho. to dufam nevadi.

nelinka79
8. mar 2010

dobre ranko spolubojovnicky ....

tak ja som sa rano vazila a merala a mam -1 kg a -3 cm v pase. tie cm ma potesili najviac 😀
ja som vikend celkom zvladla. v sobotu sme boli u svokry mala oslavu tak som si dala len syrovy salat a sunku ale to behanie potom bolo desne. lepsie ako gutalax hehe. tie dva ovocne dni stvrtok piatok boli teda riadny zaberak ale vdaka kesu orieskom ktore som si dala ked uz bolo najhorsie som prezila.

adrina
8. mar 2010

brééé ránko... 😀 😀 😀 😀
takže dnes 8.deň....páánačku..ale to letí..a čo je na tom najkrajšie..hlásim -2kg 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
som vysmiata ako malé lečo...xixixi
ja dnes ovocie...noo..ale už to neberiem tak tragicky 😉 😉 😉

nelinka79
8. mar 2010

adrina ja mam dnes pizzu so zeleninou. tiez uz mi to stravovanie pripada celkom normalne len mam pocit ze zjem velmi malo a ked by som si aj cosi dala take co mozem v ten den tak uz je koniec dna a ide ina skupina.

adrina
8. mar 2010

noo..mne chýbajú veľmi zemiaky..tie som mala každý deň🙂) ale v stredu budu...mňamky mňam🙂
ja si len teraz uvedomujem,ako som občas len z nudy jedla ☹ ☹ ☹

blazka24
8. mar 2010

tak ja hlásim kilo hore ale víkend bol hrozný, nedalo sa to zvládnuť, dnes dávam cestoviny len tak so zeleninou a zajtra ovocko takže snáď sa už neprehreším 😉

ninny
8. mar 2010

dobré ránko

ako sa máme? 😉

adrina, i ja mám dnes 8. deň a ráno sa mi hneď zlepšila nálada, keď som sa postavila na váhu.. mám dole ďalších 0,8 kg, takže spolu už 2,8 🙂
dnes ovocko.. ale rozhodla som sa že dnes to trocha s kombinujem i so zeleninou, lebo nejako mi to ovocie už začína liezť na nervy.. mám za sebou už kávu a do dozičky som si nakrájala hrušku, jabko a pomaranč + mandlove lupienky a v chladničke ma ešte čaká brokolica a kapusta... takže nebude to až také zle 😉

pekný deň prajem 😉

blazka24
8. mar 2010

niny neviem či aj dnes si nenasadím ovocko, lebo mne to kilo hore urobilo hrozný deň, ale ideme s vetrom o preteky kúpiť jablká lebo už nemám a malý vystrája jak blázen aspoň si v kočíku pospí na čerstvom vzduchu a ja niečo urobím pre seba, kým vytiahnem kočík na medziposchodie a prejdem do kopca domov to bude riadna fuška 😝

nelinka79
8. mar 2010

blazka neboj dalsie dni budu lepsie ...

jajatop
8. mar 2010

Ahojte dievčatá...tak sa od dneska k vám pridávam 🙂 🙂 🙂 od dnes začínam naostro aj ja-mám 1.deň 😉 túto diétu som držala už viac krát...vždy po sviatkoch a taaak...úplne mi stačili1-2 mesiace,aby som dala dole 3-4 kg,a bola som spokojná...ale najviac sa mi darilo,ked som pracovala,a boli sme tam super kolektív,a dietovali sme 4 dievčatá-tak to bolo také chytlavé,viac to chutilo a viac sa darilo...ale teraz som doma-od 1.februára som nezamestnaná..tak som pribrala 3 kg 😲 😲 😲 a potrebujem sa niečím inšpirovať,tak som tu 🙂 🙂 🙂

mima
8. mar 2010

ahojte, tak vikend celkom usiel aspon u mna co sa tyka jedla, ale dnes mam zasa vitamin.den, to ovocie mi ide hore krkom....a som taka nas....a, lebo vaha nic, dokonca dake deka isli hore a to dodrzujem 😢 ....uvidim co tento tyzden ak sa to nepohne koncim, lebo som si dala 2 tyzdne, ze ak nebudu vysledky, tak koniec, bez vysledkov sa nemienim trapit, tak....

nelinka79
8. mar 2010

mima neboj ono sa to urcite pohne len niekedy kym sa organizmus nastartuje tak to trva.

lubikaf
8. mar 2010

mima len to s nami vydrzi, uvidis urcite to pojde dole, len tvoje telo mozno potrebuje viac casu.

ejbyk
8. mar 2010

ahojte žienky...
mima...ty tusim aj cvicis ak si dobre spominam, moze to byt aj preto...telo sa cvicenim nabaluje. mozno aj preto este teraz nechudnes...ale mozno to je vidno na cm? nemerala si sa?

o ostatné nove začate babule ste sa nevazili ake mate výsledky??? mohli by sme aktualizovat našu pani tabuľku 😀