90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

jankabambulka
9. mar 2010

dobré ránko.
ja neviem čo to má znamenať ale včera vcečer o kilo hore a teraz 3,5kg dole od pôvodnej váhy 😕 ale som radááááááá 😀 🙂 len aby to tak ostalo a išlo aj ďalej

ejbyk
9. mar 2010

Ahojte chudulky...sledujem ake mate krasne uspechy, len tak dalej. misinn, 1 kg za tyzden je myslim velmi fajn, je to hlavne kilo ktore sa ti nevrati spat, lebo viem ze ty dodrziavas poctivo a o tom to je. a dolezite su aj centimetre predsa!
ja dodrziavam len tak sporadicky, i ked tuzim dat dole este tie 4 kg. tesim sa kedy uz bude fajn, aspon na korcule kolieskove. lebo fakt ze malo sportujem. dokopavam sa na ten moj stacionarny, ale som taka unavena den co den ze som rada ked sa domotam domov. citite tiez taku jarnu unavu, ci to zas len ja musim byt za inu?? 😀 😀 😀

nelinka79
9. mar 2010

dobré ráááánko ... ja mam dnes ovocnickov. včera som rozmyslala ze si dam bielkoviny lebo ma z menzesu strasne boli brucho a je mi zle ale povedala som si ze vydrzim. včera ked som jedla zakusok tak manzel isiel okolo a povedal ze dobru chut ako keby som jedla rezen hehe uz si nejak zvykol na tu moju dietku a len sa pýta ci mi ma nakupit ovocie a co moze zjest z chladnicky aby mi nahodou nieco nezjedol co ja mozem 😀

jankabambulka
9. mar 2010

nelinka-zlatý.. môj sa koľko krát smial na začiatku -že chudneš... ale teraz keď po tých 5dňoch teda dnes je 6 že idem dolu tak že: úha.tak už sa nesmeje.
jedno na tejto diete nechápem, prečo sa musí na raňajky tak málo, ke´d všetcia hovoria naraňajkuj sa ako kráľ 😀

ninny
9. mar 2010

janka, neváž sa večer, najlepšie je sa vážiť ráno, v noci totiž telo spaľuje, čiže je normálne že máš večer viac kíl ako ráno... veď si cez deň jedla, pila.. takže preto 🙂
a ktorý si teraz deň?

ja mám dnes bielkoviny - robím si šalát - paradajka, paprika, olivy, jablko, syr a zaliate ľahkých jogurtovým dressingom, už sa teším na obed 😉

jaakajka
9. mar 2010

ahojte....tak ja dnes deň a bielkovinový.....môžem ryby a vajíčka?????spolu

dnes som sa vážila a mám dolu len tie 2 kg čo som za prvé dva dni ale som zistila, že keď dám váhu na iné miesto tak tam mi váži úplne inak tak som sa rozhodla, že s ňou počas diétky nepohnem a uvidíme 😀

misinn
9. mar 2010

ejbyk, ved sa aj normalne cudujem ze to beriem tak poctivo..ale nastastie je to taka dieta ze da to da 🙂 🙂

misinn
9. mar 2010

ja mam dnes ovocny den a zajtra bielkoviny...tesim sa dam si kuracie masko, lebo naposledy som mala rybu 😝

ejbyk
9. mar 2010

jaakajka...nemozu sa ryby a vajicka spolu.

adamko05
9. mar 2010

ahojte...

ja mám dnes ovocníčkov.... absolutne žiadne zásoby, banán, jablko mám doma.... a na obed to istí asi zapečená kysla kapusta... 😝

mám dnes dáku depku, dufam, že to vydržím 😒

"závidím" vám uspechy a odhodlanie, dáko ma opustilo ☹

ejbyk
9. mar 2010

ja mam dnes rybu...a zas som si dnes povedala ze zacinam 😀 😀 😀

nelinka79
9. mar 2010

ja zas ked mam bielkoviny tak ich aj miesam .. sunka, syr, vajicko zelenina taký oblozeny tanierik to zas neni taký prehresok ako keby som si syr a hranolky. 😉

jaakajka
9. mar 2010

ejbyk vďaka aj som si myslela ale radšej sa opýtam

adamko nedebkuj ale hlavu hore a 😀 😀 😀

jankabambulka
9. mar 2010

ninnka- ja som dnes začala 6deň a mám konečne škroby a včera som si kúpila skoré zemiačiky a k tomu dám opraženu cibulku - len škoda , že nemäže byť aj slaninka 😠 😖

adamko05
9. mar 2010

ja tiež občas bielkoviny pomiešam... nie vždy, ale stane sa 😉

jaakajka.... 😀

... no to vieš, dnes vitaminy a v pekárničke mi kysne na parené buchty.... a nedepkuj, heeeej.... 😠 😠 😠 😠 😠

misinn
9. mar 2010

adamko, ja som si spravila ovocny salat na obed...my ideme o dva tyzdne do tatier a chceme ist niekam aj na velku noc musim dovtedy schudnut 🙂 🙂 🙂

misinn
9. mar 2010

jej ved ja dnes taham uz 12den to je super...v podstate som dala dole 4kg ...tak sa tesim...keby sa mi podarilo dat dole este 4 do aprila...ale to asi nestiham... hmmm

jaakajka
9. mar 2010

ja si asi dnes teda spravím lečo a deťom vyberiem buchty z marazáku 😝

adamko05
9. mar 2010

jaksi nemám moc zásoby ovocia a cely den na ovoci ja isto nevydržím.. dám tu kapustu, aspon ma prečistí 😀

som vybrala sušenu papáju, celkom OK, šak iba kávu som dnes mala a už som sa hladná zobudila.. včera som večera odpalované venčeky... blby nápad, aj ked som mala až 4, je to nič, lebo iba tenučké cesto a krem... tak hladná som bola už o 21 večer, lepšie si dat da kusky bábovky, ako 3, či 4 super maškrty, ale potom je človek hladny 😖

misinn
9. mar 2010

leco by som si dala aj ja...to jete vlastne cez skroby ci kedy?

adamko05
9. mar 2010

lečo cez bielkoviny, s vajičkom... ale ja nelubim 😀

ejbyk
9. mar 2010

misinn...ty si uz schudla 4 kg...jemiiiiiin no super!!! to som neodsledovala ked si sa tu chvalila, iba teraz pozeram...to ti ide krasne dole...a do aprila 4 kg myslim v pohodke das. i ked tie tatry budu riadny zaberak na pvenu volu 😒

jaakajka
9. mar 2010

a na večeru musím mať to isté???? nemôžem dať niečo iné....samozrejme z radu bielkovín

adamko05
9. mar 2010

jaakajka... mala by si to isté.... prípadne varené vajko, praženicu (len bez chleba mne to dáko nejde)... ale ked dáš jogurt, možno nevadí... ja neviem, asi radšej nebudem radit, lebo ja dáko nechudnem 😒 😠

jaakajka
9. mar 2010

tak to lečo bez chleba nie je ono

jaakajka
9. mar 2010

vôbec nič ma nenapadá.....som totál KO

lubikaf
9. mar 2010

ahojte, tak ja dnes moj oblubeny den - uht, na obed si dam pizzu a na veceru mam zakusky od svokry 🙂 a teraz si idem dat este jablcko, lebo este som dnes nejedla, len kavu chlipkam.

a na zajtra sa hroooozne tesim, lebo sa idem po troch rokoch lyzovat, sa uz neviem dockat 🙂 🙂 🙂 neviem sice, jak to spravim s jedlom, ale nejak to vyriesim, len dufam, ze vydrzim na ovoci do obeda, lebo pre mna to bude zajtra makacka na tom svahu. uff ale aj tak sa hrozne tesim 😉

nelinka79
9. mar 2010

lubikaf tak sa drz a ked trosku zhresis 😉 ved to hned nechas na svahu .... ja som naposledy lyzovala ked som bola tehu teda este som to nevedela 😀 a teraz uz pomaly cakam kedy kaja bude mat tri roky huoky dupky na lyze aj s nou.

ejbyk
9. mar 2010

lubifak super, zavidim lyzovacku je krasne pocasie...tiez som zatuzila byt dnes na svahu, zial len za oknom kancelarie si to predstavujem...uži si to a drz sa ovocnickov...to urcite zvladnes a este aj nejake to deko vysportujes.

lubikaf
9. mar 2010

ejbyk ja som zacala tocit iba tri dni, bez ovocia, lebo som aj tak skoro vzdy v tento den jedla somariny, len nie ovocie, tak som si povedala, ze ho vyhodim 😉 tak to budem mat aspon jednoduchsie, ked sa pojdeme niekam najest, nejake maso so zeleninou snad bude v ponuke 🙂