90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

adrina
15. mar 2010

ahojte babeny..ja dnes špagetovať budem... 😉 😉 😉 😉

zuzanaca
15. mar 2010

adrina....kde máš foto? 😕 Aj ja špagety s paradajkovou omáčkou (už 2 týždne to jem v UH deň) - výborné od ninny 😀
lubi....svokra a tvoja mama....to ja nepoznám....oni sa nemusia.... 😅

daska15
15. mar 2010

ďakujem lubikaf za privítanie. 🙂 hádam mi to s vami pôjde ľahšie..ja potrebujem hnací motor.dúfam že vydržím s 90 dňovkou dlhšie ako naposledy

jankabambulka
15. mar 2010

ja mám ovocničkov - no varila som na zajtra borč -tak som odjedala zo zeleniny a malým zvyšku rodiny dnes na obed mäsko na kari a k tomu rýžu a omajdu som musela skúšať skrz dochutenie. ak to vy riešite -keď varíte a dochucujete???? zatiaľ som neprišla na toako sa tomu vyhnúť ??? každá rada dobrá. dikes.
na zajtrajší borč sa tešííííííííííííííííííímmmmmmmm

zuzanaca
15. mar 2010

jankabambulka....boršč som už 100 rokov nejedla 😀 , celkovo som ho ešte nikdy nevarila, no dala by som si 😀
Ja keď varím, tak aj chutnám 😅

jankabambulka
15. mar 2010

boršč mám rada veľmi a je jedno čo ho robím s fazuľkou a kyslou kapustou alebo taký ako dnes. je plnohodnotný a málo kalorický -si teda myslím a na bielko deň asi vhodný , pretože je to vývar a koooopeeeecccc zeleniny v ňom .

janulabj
15. mar 2010

prosím Vás sojové masko kam patrí,teraz keď ho mám nachystané,neviem kam ho zaradiť.vďaka za odpoveď

zuzanaca
15. mar 2010

janulabj....baby (lubikaf myslím) jedia soju v škrobový deň s ryžou napr. 🙂

baby, ktoré ste sa už naobedovali, šup sem a popisat čosi, aspon vám pri tom schudnú prsty! 😀 😀 😀 😀 😀

mecunka
15. mar 2010

ahojte chudnuce babenky,
mam otazku: nemate niektora skusenosti s touto dietou po porode? Moze sa to?

ejbyk
15. mar 2010

baby a tu sa uz nejaku dobru nechudne! niekedy som vas netihala citat a teraz nemam co čítať!!! sem sa, nech mam motiváciu.

janulabj soja sa moze v skrobový den...teda kludne rizoto alebo do omacky k ryzi alebo zemiakom

mima
15. mar 2010

ahojte, aj ja som minuly tyzden vela neprispievala, neni casu v praci ani doma, stale dodrzujem dietu, ale kila nie a nie dole, stale sa mi to drzi cca 2-3kg dole a to uz mam 15.den dnes, prestava ma to bavit ☹ dnes som mala uhl, kapustove slize, na veceru dam babovku zo vcera co som piekla detom, sa tesim, trochu sladke konecne a potom hajde do fitka na spining

vitajte nove babenky, aj staronove 😀

zuzanaca, ty si sa myslim pytala, ze kolko nam vydrzala vaha po diete, tak ja som v 2007 schudla touto dietou 14 kg a udrzala som si to nieco vyse roka, potom v 2009 sa to na mna postupne cele nalepilo naspat a tak som teraz opat zacala v marci, ale ak to mozem porovnat tak predtym mi to islo lahsie dole, vtedy som po 15 dnoch mala uz asi 5 kg dole a teraz to akosi nejde nastartovat a to ma deprimuje 😠

nadulici
15. mar 2010

baby, kam patri kapusta??..do skrobov alebo uhl.??....zajtra mam skroby a nasla som recept na kapustovu polievku, ale ty mima pises, ze si mala kapustu v uhl.?...teraz neviem...poradite mi?...este sa mi to pletie.. 😨

ninny
15. mar 2010

nadulici, podľa mňa môžeš kapustu každý deň, veď je to zeleninka.. ja som ju mávala i v ovocné dni, robila som si ovocno-zeleninové dni... teraz ich vynechávam

mima, u mňa podobne, váha sa mi nepohla už 5 dní, stále mám dole len niečo cez 3 kila..

ninny
15. mar 2010

mecunka, pokiaľ budeš kojiť, tak radšej neriskuj, predsa len bábo je zo začiatku náchylne na rôzné jedla čo mamina papa a tak.. a tu sa papa veľa zeleniny, strukovín, ovocia... neskôr už môžeš.. ja som začala až teraz, keďže malého kojím tak som nechcela riskovať... ale ovocné dni som začala vynechávať, mávala som v tieto dni menej mliečka a kvôli diéta ho stratiť nechcem...

ninny
15. mar 2010

a kvôli diéte ho stratiť nechcem...
tam malo byť 😀

blazka24
15. mar 2010

no baby tak už mi kilá nešli dole, stále to isté /dva týždne len dve kilá dole/ a už som na ovocný deň mala hisáky že ovocný sad mám namiesto hviezdičiek okolo hlavy tak som to vzdala............
musím začať odznova ale ovocie nehrozí, už ho normálne neznášam vrrrrrrrrrrrrr

zuzanaca
15. mar 2010

Pekný večer 🙂
Ja vyšťavená z TAEBO-a, ani večeru som si nestihla dať, obedovala som neskoro ☹ , tak uvidím zajtra na váhe 😉
Zajtra ma čaká ovocie a v stredu druhý vodový deň, už sa teším na výsledky a ako sa vo štvrtok na obed napracem mäska! 😀 😝

blazka....zo začiatku to išlo hravo dole (tie prvé 2-3 kilá), teraz je potrebná disciplína a pojdu kg dole určite, len treba zabojovať a najsamlepšie by bolo aj cvičiť!!! 🙂 😉

blazka24
15. mar 2010

zuzana mi hovor, ale cvičiť nestíham, malý nechce spať a keď spí spím tiež takže neviem kedy sa k cvičeniu dostanem, tak najskôr v lete 🙄

zuzanaca
15. mar 2010

mima.... ďakujem za reakciu.....14 kíl, to je paráda, že sa ti to podarilo rok udržať! Chválim ťa, je tu len pár osôbok, ktoré popri diéte aj cvičia, palec hore! 🙂

blazka24
15. mar 2010

no budem si musieť vstúpiť do svedomia, ked som dokázala zo dňa na deň prestať fajčiť tak dokážem aj toto 😎

ninny
16. mar 2010

dobré ránko

tak dnes si idem pre 6-dielnu sadu dvd-čiek ZUMBY 🙂
už sa teším... doma bude zábavičko, aj drobec sa určite k mamine prida 😀

v diéte sa darí, aj keď ja by som to už moc diétou nenazvala... skôr som sa začala racionálne stravovať.. žiť 🙂
jem 5 krát denne, každé 3 hodinky a niekedy aj 6 krát - 2-3 hodky pred spaním ešte schrúmem mrkvu.. pijem 3-4 litre denne.. väčšinou čista voda + bylinkové a zelené čaje... aj občas čaj na prečistenie krvi. Ráno keď vstanem si vždy dám 2 deci vody s 2 ČL jablnčného octu...

Konečne sa to pohlo, ďalšie kilo dole, takže spolu 4 kg - dnes 16. deň.

pekný deň prajem 😉

ninny
16. mar 2010

zuzanaca, ja som začala cvičiť každý, tak 30 minút - posilňovanie, také aeróbne cviky - napr. Efekt od Zory Ochodnickej, občas Pilates od Kathtyn Gonzales alebo len tak z mojej hlavy čo si pamätam z Aerobiku.
A od dnes začínam Zumbu, už sa teším 🙂
Chceli sme chodiť na Zumbu do nášho materského centra čo máme v meste, ale zrušili to a začali tam vyučovať brušné tance... hm... ani to by nebolo zle 🙂 A len za 1 euro a drobcov nám strážia priamo tam, čiže na nich celý čas vidíme 🙂

Mne ten pohyb moc chýba, pred tehu som chodila 3 x týždenne na aerobik a cez víkendy sme s polovičkou chodili plávať a na kolieskové korčule... preto som sa rozhodla cvičiť doma a možno skúsim aj to MC 🙂

misinn
16. mar 2010

ahojte 🙂 🙂 tak u mna je moznost ze som tehotna, ale neviem to na isto.. 😒 este musim pockat par dni...no uvidime...tak len to som chcela ze mozno nebudem moct pokracovat v diete 😖

ninny
16. mar 2010

joj babule píšem jak tatar 😀

dnes som pozitívne naladená, drobec celkom pekne v noci hajal, ráno ma zobudil nádherným božtekom na líce /skôr to bolo take mimovoľne, ale aj to poteší, veď ma ešte len necelých 9m 🙂), vrátila sa mi kamoška z Tatier, tak dnes ideme spolu von, niežeby tam bola nejako dlho, len č dní, ale hrozne mi chýbala 🙂 od kedy je manžel v Nemecku, tak mi ta samota už lezie na nervy a taktiež sa už teším na tu zumbu a aj na obed - dusené kuracie prsia s broskyňami... nie že by to bola nejaká výnimka,že som táka happy ale dnes asi až príliš.. lebo už neviem čo od radosti 😀

ale som sa rozpísala.. kto to potom bude tie bludy po mne čítať 😀 😅

ninny
16. mar 2010

misinn, ale no, usmej sa, veď to by bola krásna správa, čo tam potom po nejakej diéte 🙂)

misinn
16. mar 2010

ninny, jasne ak som tehotna tak budem straaasne stastna 😀 ja len ze som uz bola dobre rozbehnuta 😝

adrina
16. mar 2010

zuzanaca..foto šlo preč,aj album..lebo moj ex ma tu šmíruje a sťahuje fotky chalanov...tak budem len prispievať...ale foto už nedám...
ja dnes 16deň...dole 3,5kg...dnes ovocníčkovia...po marci,ak skončí obdobie daň.priznaní...tak pôjdem aj cviči..teraz nestíham

mima
16. mar 2010

zuzanaca, vdaka za pochvalu, vidim, ze aj ty si bojovnicka Taebo-a 😅, cvicenie ja fakt super, len to zladit s pracou a rodinou s 2 detmi nie je vzdy lahke 😒 , ale tak v ramci moznosti sa snazim, len ma s...e. ,ze to ide teraz tak pomaly, kazdy den si poviem este vydrz ved snad sa to uz pohne....tak som si povedala dnes, ze vydrzim do tej 1.vody a ak nic, tak asi konec s dietou, ale prejdem na delenu stravu a veeeela zeleniny a ovocia a castejsie cez den....jak ked nevidim vysledok, tak sa nijako nedonutim..... vtedy mi to islo lahsie, tak som ani nevedela ako mi ubehli tie 3 mesiace....no uvidim, nechcem odradzat ostatne bojovnicky, drzte sa 😲

lubikaf
16. mar 2010

ahojte 🙂

misinn ak si nahodou tehu tak velka gratulka 😉 ale mozes sa sem potom z casu na cas ukazat a dat vediet, ako sa ma male baby, nie?

ninny to je super, ze kilo dolu, tiez by som brala 🙂

ja som mala posledne dva dni bez prehreskov, co je u mna velky uspech, ale nevazila som sa este, este par dni pockam a potom 😉 a dnes si chcem dat na obed mozzarelu s rajcinami a bazalkou, uz sa na to celkom tesim. mam v sebe uz jednu kavu, a za chvilu dam dalsiu, lebo moj maly rozhodol o stvrtej rano, ze uz je vyspaty 😝

ejbyk
16. mar 2010

ninny...a kde si zohnala to cd zumba?? si si to niekde objednala? kupila? porad...budem ti vdacna. tiez sa dokopavam a to sa mi zda taka zabavka i ked makacka.
misinn...joooooj, to krasna sprava ak si tehotna...dietka pocka, hlavne nech je dobobatko v poriadku. juuuj mat ja tak moznost tak berem aj dve dietky 😀
s dietkou sa nechvalim, lebo nie je cim...hresim a hresim...ale som tu s vami stale 😉 a 5 kg caka este na zhodenie.