90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

ejbyk
24. mar 2010

misinn no to teda GRATULUJEM...budem drzat prsteky nech vsetko dobre dopadne!

Ja vas tu chodim pozerat, ale tiez som vlastne uz prestala, i kde sa snazim stravovat racionalne neprejedat sa a teda zdravo. Mne nehorazne zacali padat vlasy, blbla mi mrcha, bola som nervozna a podrazdena...Zistila som ze vzdy ked schudnem, cielene alebo aj nie odnesu si to vlasy!!! (dala som si to tak nejak dokopy a kazde moje chudnutie sa odrazilo na vlasoch)a to nie len tak hrc frc...ale riadne! a to mi teda za to nestoji...ani teraz! ako som nebehla na "normalnu" stravu aspon trocha sa to vypadavanie zastavilo, tak sa potichucku tesim. urcite som pribrala...ale nie viac ako som mala! tak aspon tak.
vidim u vas ale krasne vysledky, takze drzim palce a obdivujem vas ze sa tak drzite.

zuzanaca
24. mar 2010

Ahojte, dnes mám v práci veľa práce 😝 .....aspoň nebudem mať čas myslieť na jedlo...
😀 😝

držte sa aj vy!

misinn....blahoželám 🙂

lubikaf
24. mar 2010

misinn super, blahozelam 🙂

ja som uz doobedovala brokolicu so zemiakmi a ideme teraz k svokre, tak tu cely den nebudem. ale stavim sa este vecer 😉
tusim nas tu ale trochu ubuda, to je skoda, ale ked sa baby necitite dobre, tak nema vyznam dietovat. a ninny vobec nevadi, ze sem chodis, receptiky mozes stale hadzat 😉

misinn
24. mar 2010

dakujem vam velmi sa tesiiim 😀 🙂

adamko05
24. mar 2010

jeee, nakuknem k vám dietovačkám (opustila som vás po 2 tyždnoch, došla mrcha a iné veci, a nešlo to... ale dnes som sa zas na seba nasrala pri kupe -nekupe riflí... tak neviem sama, čo zo sebou ☹((((( ) a čo to nešítam...

misnn... gratulujeeeeem. 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ... nech všetko prebieha OK... šetri sa 😉 😉 😉 😉

lubikaf
25. mar 2010

dobre ranko, adamko tak ides zase dietovat akoze od zaciatku? ci budes pokracovat?
ja si dnes robim cestoviny na obed, uz teraz sa tesim, ranajky dva banany, a na veceru este neviem. ale asi si pojdem kupit fornetti, uz som ich tak dlho nemala.

baby piste, ved tu nie je co citat 😲

adamko05
25. mar 2010

lubikaf... nieee, zatiaľ nejdem dietovat... aj ked som na seba nasratá, budme potom nasratá na cely svet, ked zas dám dole za dva tyžnde kilo 😠 😠 😠

lubikaf
25. mar 2010

adamko tak to skus jak ninny, racionalna strava, 5-6x denne, mozno to pomoze.

jankabambulka
25. mar 2010

tak ja som urobila hŕstkovú polievku, ale s tým , že som tam dala hodne šošovice, hrášku... aby toho bolo hodne husté a keď bolo mäkké tak som si to vytiahla a doliala vodu aby deťuchy mali polievku a ja mám len to husté a k tomu po dlhočiznej dobe celozrnný rožtek. chlap príde konečne zajtra domov no neviem čo uvariť , lebo sa mi neche na 2x variť . zajtra mám uhláč deň a cestovinámi ho nechcem odbiť aj ke´d ich má rád a pizzu máva každú chvíľu ke´d je mimo domu...

zuzanaca
25. mar 2010

ahojte 🙂
janka......tak ti potom neostava nič iné, len navarit 2 obedy 😒 - aj ja tak robim.... 😝

adamko....pod s nami naspat na dietu, pojde to, uvidis.......je jar a kilá moc zavadzajú! 😀 😝 😵

lubi...tebe žmurk posielam 😉

Ja som si dnes pre seba narýchlo uvarila moje obĺúbené diétne lečo 🙂 😀, idem si dat kavu, zatim PA

andrea12737
25. mar 2010

Ahojte kocky, 😎
pred malou chvilkou som tuto dietu objavila na nete..velmi sa mi zapacila, no pozeram ze uz viacere ste na konci diety..ja s nou zacnem asi zajtra mozno v sobotu. Chcela by som zhodit 3-6kg,kto vie mozno aj 10kg,ak by sa dalo.. cize je tato dietka ozaj ucinna? stratene kila sa nevracaju? 😕

zuzanaca
25. mar 2010

ahoj andrea....dietka je ucinna na 100% a či sa zhodené kilá nevrátia? dúfam, že nie!!!! 😠 😠 😠 No nesmieme sa vrátit k našim zlým stravovacím návykom! 😝 😀 .......VITAJ 😉

andrea12737
25. mar 2010

dakujem zuzka za privitanie 🙂 kiezby som ju vcera objavila tak dnes uz zacinam, no vcera som navarila zapekane cestovinky, a je ich trosku viacej 😅 a muz by to nezvladol zjest aj s malym za dnesok, pripadne zajtrajsok, tak sa s radostou podujmem na spolupraci 😀 dnes stiahnem rodinu na nakupy, ohladne dietky.. a ake ovocie sa ma jedavat na ranajky? je to jedno ci si dam banan, alebo jablko, alebo napriklad maliny?

mima
25. mar 2010

misinn, tak ti veeeeeeeelmi drzim palce, aby to tentokrat vyslo, tak sa opatruj 😉

mima
25. mar 2010

caute baby, tak ja furt akosi vaham ci pokracovat al.nie, vcera som mala mat vitaminy, ale som jedla hocico, no v malych mnozstvach a viac krat za den a rano div sa dole aspon co to -0,4 kg, to je u mna po dlhej dobe co hovorit, tak asi par dni skusim takto a uvidim co dalej, budem sa snazit aj delit, ale viackrat za den a menej 😒

natsa
25. mar 2010

Ahojte,tak ja sa kvám pridám aby som mala motivaciu.Ja som si povesala že teraz od nedele idem na to.Moj sen ja schudnut 25 kg.

zuzanaca
25. mar 2010

natsa....vitaj, už sme tu surne potrebovali nové tváre 🙂 .......nech sa ti darí 😎 😉

natsa
25. mar 2010

hodte pár rwceptov ktoré mate vyskusane a chutia.Chcem sa spýtat že či pri uhlohydrátoch možem jest aj vyrobky z klas.muky.mna nič nenapadá okrem cestovín čo by som od vole zedla.

lubikaf
25. mar 2010

natsa vitaj u nas 😉 tu je link, kde najdes kopec receptov k 90-dnovke:

http://chudnime.kiga.sk/viewforum.php?f=21

a ano na uht si mozes dat vyrobky z klasickej muky, moze sa jest pizza napr, ja si casto davam fornetti (na veceru), alebo ak mas knihu, je tam recept na rascovy posuch, celkom dobry, moznosti je kopec 😉

lubikaf
25. mar 2010

vitam aj andreu 😉

a mimi skus sa teda takto stravovat a uvidis, ci kila pojdu dole, a potom sa sem pridi pochvalit 😉

natsa
25. mar 2010

dakujem za stranku,vyzera byt super.Aj niektorá pri tom cvičité?lebo mne sa moc nechce a ked sa mi chce tak mi to malý nedovolí

lubikaf
25. mar 2010

natsa ja cvicim len ked sa mi chce, a len tak doma, nejake cviky na brucho, co si pamatam z aerobiku.

andrea12737
26. mar 2010

Ahojte hlasim sa,
dnes zacinam bielkovinovym dnom, za sebou mam jeden banan a uz sa krutim ako pes a cakam kedy odbije 12nast aby som sa konecne naobedovala...umieram od hladu 😀 ... inak ja necvicim pri mojich deturencoch sa nabeham az-az a vecer som rada ked konecne obaja zaspia, nieto este zeby som cvicila 😅

natsa
26. mar 2010

Tak vela zdaru v bielkovinovom dni.Ja začínam od nedele.Mne by ranajky vyhovovali pretože mne ráno moc nechutí.Horšie je to večer.No ja som si to naplánovala to cvičenie na každý druhý den .Ked malý poobede zalahne tak čosi pocvičím.večer ked spí tak sa učím anglinu a to som tak vyčerpaná že sa mi hýbat nechce.Kupila som si čaj hanasaky tak to je tiež dobré na chudnutie.to budem pit namiesto kávy lebo tu ja nemusím.ma napadlo že ked ten 3 den sa večer je sladkost že si dám asi gumenne cukriky.tie su menej kalorické ako nejaká torta či zákusok.Inak som rada že takáto téma vznikla.ozaj ako sa vkladá na tej stránke chudnime.kiga ten ticker.? to musím zakaždým ked niečo napíšem tak prokopírovat odkaz?

lubikaf
26. mar 2010

ahojte, ja som nemala cely den cas skocit sem, doobeda som varila, potom bola s malym vonku, potom som upratovala, zas bola s malym vonku a pred chvilou som sa vratila 😝
inak pohoda, este som nevecerala a neviem co si mam dat, na obed som mala len maso so stavou a nemam na to teraz vobec chut, namiesto toho mam desnu chut na chleba 😖

lubikaf
26. mar 2010

andrea ako si zvladla prvy den? dufam ze v poho. ja som tiez na zaciatku byvala strasne hladna doobeda, ale potom som si na to uplne zvykla a vobec mi to neprislo, ze mam iba ovocie a poriadne jedlo az na obed.

andrea12737
26. mar 2010

Ahojte,
este den sice neskoncil, no mam za sebou posledny chod-mrkvu 😀 masko mi na vecer neostalo,muz sa mi don nechtiac pustil 🙄 😀 takze dnes v plnom zmysle slova dietujem 😀 😀 inak chodim pozerat kazde 5min.do chladnicky,a tak len odolavam 😎 zajtra bude moj oblubeny den-skrobovy... budu zemiakove placky 🙂 tesiiim sa.. inak toto je moja prva dieta v zivote,ozaj som doposial ziadnu nedrzala,dufam,ze v nej zotrvam.

lubikaf
27. mar 2010

ahojte baby, tusim vsetky vo velkom vikendujete. mne uz dieta zaspalo, tak mam trochu casu aj na seba, uff dnes to bol s nim zaberak, 5 hodin v kuse hore, som nemala sa kedy ani najest. este ze tu bola sestra, aspon som si stihla spravit cestovinovy salat na zajtra 🙂 inak zajtra idem na tyzden k nasim, takze sa obavam, ze tam mi ziadna dieta nehrozi, pri mojej mame sa neda.... ale som si povedala, ze sa budem aspon nejak normalne stravovat, nejak tak ako to robi ninny. a potom velka noc, no koniec, davam si za ciel nepribrat, lebo schudnut nehrozi 😀 😀

cokomilka
27. mar 2010

Môžem sa ku Vám pridať? 90 -dnovku držím štvrtý den ,všetko v pohode,snád dám dolu nejaké to kilečko 😝

natsa
28. mar 2010

ahojte.nemáte niektorá tu druhú čast 90dnovky?ja mám knihu I časť a viem že sa dá zohnat aj II v elektronickej pdobe