90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

agika1982
2. sep 2010

@marianca paradny domcek...my sme chceli montovany, ale bohuzial, s pozemkom boli problemy...tak snad aspom s bytom to vyde...

andrea100
3. sep 2010

@agika1982 držím palce nech to dobre dopadne. Byt vyzerá krásne. 🙂 My sa zatiaľ tlačíme v jednoizbáku

@marianca domček je krásny, manžel by chcel tiež stavať ale ja som skôr za väčší byt. Viem že dom je lepší ale trocha sa toho stavania bojím.
A ja som mala včera ovocný deň, boli sme v zoo a bola som hladná tak som zjedla jednu velkú tyčinku a pol sáčka lieskových orechov. Baby v diéte čítam že tých orechov by mi malo stačiť 6 kúskov. To ste dodržiavali?

agika1982
3. sep 2010

@andrea100 dakujem...no je pekny, len ci vyde hypoteka, nao cakame...

kocky, tak ja som sa dnes vazila a mam prve kilecko dole....tak sa vytesujem ze az...juuuuj.....

pitka
3. sep 2010

Ahoj kočky chcela by som Vás poprosit zaslat recept chcela by som to vyskúšat e-mail je petronelka123@seznam.cz vopred dakujem.

agika1982
3. sep 2010

babyyyyyyyy...vysla nam hypoteka...ten bytik bude naaas

agika1982
3. sep 2010

@pitka poslala som ti to, snad to dojde

andrea100
3. sep 2010

@agika1982 gratulujem k prvému kilečku aj k hypotéke 🙂

pitka
4. sep 2010

Ahoj agika1982 prosím te nedošlo mi to mužeš mi to prosím poslat ešte jednou moc dekuju adresu jsem kontrolovala je v pořádku tak nevím kde nastala chyba dekuju moc .

miki060707
4. sep 2010

@agika1982 no supeeeeer Agi, to je super a môžeš prezradiť kolko bude platiť mesačne a kolko preplatite? asi dosť, nie?
ja mam dnes ovocný den, a normálne sa čudujem, že jako okrem bananu, vyživy a hrozna som doteraz iné nedala nič do ust, teraz som si dala semáčka, ale len tak trochen....a asi si dam večera jeden banan, aby som vydržala dovečera, xi

agika1982
4. sep 2010

@pitka ahoj...poslala som opet....
@miki060707 no moja, dost vela...450e...to co teraz najom....pretoze hypoteka isla na rodicov, kedze ja mam matersku a priatel je zivnostnik.....a nasi sa blizia k 60, tak preto je tam vecsia splatka

pitka
4. sep 2010

Ahoj agika1982 už mi to došlo dakujem.

miki060707
4. sep 2010

@agika1982 no agi, to je veru dosť, ale ked platite teraz tak a zvládate to, tak toto budete platiť za svoje...a už to bude vaše....no môj mm donese takú výplatu, nekedy aj 500 a to precestuje aj 3-4 litre 🙂 tak zatial sušime u našich, ...ale mame svoj vlastný vchod.....ale tiež hladame niečo...
juj dnes neviem, či som porušila ovocný den, ale čítala som, že sa môže aj zelenina, tak som si dala udusiť rajčinu, papriku, cibulu a kusok cukiny a to som si okorenila a zedla, samotné a bolo to super, normálne som zírala, že to čo som dnes zedla mi stačilo a zítra, si dam kurátko so zeleninou... 🙂

agika1982
4. sep 2010

@pitka tak super
@miki060707 nooo ale moj drahy zarobi trojnasobne viac, my este usetrime kazdy mesiac....takze to mame stastie...a hypoteka je taka, ze kazdy druhy rok mozme dat vecsiu sumu.....

Kocky, kde ste vsetky??? ja sa pocttivo drzim...len uz som mala kilo dole a dnes zase sto...prisambohu, neporusila som ani jeden den...ba dokonca ani po siestej nejem....moze to takto skakat na zaciatku???

marianca
5. sep 2010

Ahojte 😉
ja sem zde
@agika1982 gratulujem k hypotéke, supiš, tak sa teraz tešákuješ, čo???Len ty kokšo je to dosť 450 E mesačne...hmm my platíme 200, ale zrejme aj záleží od sumy akú berieš a všelijakých okolností okolo a my sme to brali pred 5 rokmi....Ja som sa strašne bála tých splátok, ono síce aj môj muž má super robotu a zarobí v podstate slušne, ale nikto nevie čo sa môže stať.......
Ale hlavné je, že sa môžete tešiť 🙂 na svoje 😉
A čo sa týka tej váhy to je v poho, túto diétu drží aj môj manželík, som ho nakazila on to drží nejaké 2 týždne a neschudol ani deko, ale na objeme napr v páse má 5 cm dolu.....oblečie nohavice čo neobliekol a padlo mu super bruško.....takže u každého to ide inak...voda a tak celkovo telo sa s tým musí nejak vyrovnať, takže neboj sa, ono sa to ustáli a pôjde dolu...
@miki060707 to je v poho, ja tiež jem na ovocko varenú zeleninku a varím si aj takú ľahkú zeleninovú polievku...veškerú zeleninu, trochen osoliť, okoreniť a je to supiš...
a čo sa týka toho preplatenia, no ono je to v podstate tak, že koľko zoberieš, približne tak isto aj preplatíš ☹ je to síce na nervy keď si človek predstaví koľko peňazí vyhodí do luftu, ale byť na svojom je silná motivácia 🙂
My sme napríklad prve tri roky platili len úroky a až potom nám začali strhávať klasickú hypotéku....
Inak baby ja za nejaké 2 týždne končím s diétou 😉

miki060707
5. sep 2010

@marianca čoooo? to už budeš mať 90 dní za sebou? kolko si dala dole????

@agika1982 agi veru, možno sa to prejavilo na postove a nie na vahe, ja sa asi nebudem vážiť, lebo potom ťa to nervákuje a môžeš to vzdať, lebo ja sa citim aj lepšie, niesom taká prežratá...
a s tou polievkou ma to vôôôbec nenapadlo, to by ma zasytilo fakt dosť...no už sa teda tešim na dalši ovocný den 🙂
dnes si rodinka dávala párky na ranajky zo zeleninou, tak to tu vonalo, tak možno si ich dám na obed 🙂
niejaká som závisla od dusenej papriky a rajčiny, tak to využívam kym máme v záhrade...

miki060707
5. sep 2010

@marianca ten domček máte krásny
@agika1982 tak to je super, že tolko zarobí, tak potom to nieje pre vás také ťažké a ked ešte aj ušporite.......mi žijeme tak poskromne 🙂 možno za pár rokov aj mi budeme zarábať viac, čo pochybujem

boleráz je daleko od TT??? nikoho tam nepoznáš? býva tam niekto z rodiny?

gabika11
5. sep 2010

ahojte,kocky ktore dietujete, prosim vas, poslete i niektora tu dietu na email? Podla toho, ktora z vas, tak vam poslem na ip moju adresu. Vopred dakujem. Gabca 😉

miki060707
5. sep 2010

@agika1982 no ja sa vážiť ani nechcem,lebo mam krámy 🙂 tak mam brucho jak...

streserka
5. sep 2010

Ahojte baby, vedeli by ste mi poradit? Este stale malu kojim, od zajtra chcem zacat s 90dnovou rozlisovacou dietou. Je tu niektora z vas co kojila a robila tuto dietu? Uz som jedavala menej pri inej diete a po tyzdni som malu citila po acetone. Ale ja musim schudnut, lebo ma bolia bedrove klby. Je to hrozne. Neviem ci ju mam prestat kojit a tak dietovat alebo pri 90dnovej mozem aj kojit. Dikes za rady.

marianca
5. sep 2010

@streserka žiadna diéta nie je vhodná pri kojení.....sú tu čisto ovocné, zeleninové dni a to by bábo bolelo bruško, takisto vodný deň, čistá hladovka, to by nebolo dobré asni pre teba ani pre bábo....
Skús teraz plnohodnotne kojiť bábo a potom sa môžeš sústrediť na diéty. Diéty môžeš držať celý život, ale kojiť len teraz...
Ja by som to určite neriskovala, je to ťažké, keď máš ešte aj problémy s kĺbami, ale skús pre začiatok zdravšie jesť, používať menej oleja, masti, pridať ovocie zeleninu, ktoré bábatku nevadia, trocha sa hýbať, chodiť na prechádzky....

@miki060707 ďakujem 😉

streserka
5. sep 2010

@marianca dikes za rady, skusim aspon nejest po tej 6tej hodine a ziadne sladkosti, uvidim kolko dam dole...

marianca
5. sep 2010

@streserka 😉

andrea100
5. sep 2010

@agika1982 a kedy si sa vážila, ráno alebo večer?. Ja som sa vždy vážila večer a potom som prišla nato , že to je hlúposť lebo cez deň pijem kvantum vody, a podľa toho som aj vážila. Keď som sa odvážila ráno tak som zistila že som už schudla dve kilá. No a v centimeroch - 2 cm dole prsia 😠 , brucho neviem zmerať - stále ho mám nafúknuté - teraz už asi nie zo zeleniny a ovocia ale pretože som dostala menštruáciu..boky mám stále rovnaké.

andrea100
5. sep 2010

@marianca tak ešte 2 týždne a koniec? Tak to ti gratulujem že si to vydržala. budeš ešte dodržiavať zásady po diéte? Myslím na raňajky ovocie a neviem čo ešte tam je

agika1982
5. sep 2010

@marianca nooo oo presne, preplati sa raz tolko...nooo ja tomu nechapem, furt sto kil.....no pravda je ze som sa nemerala, musim to napravit...a tie centimetre su vidiet nie?? ked zhodim teda

agika1982
5. sep 2010

@miki060707 no je to dakych deat km od TT a nepoznam tm nikoho..ale nevadi, ani v TT som nikoho nepoznala.....
@streserka neriskuj...ja to mam ine, ja nekojim, preto drzim tuto dietu....keby som kojila, ani by ma to nenapadlo....

Inak ahojte kocandy...
dneska mam pohodovy den.....mam uhlohydraty dneska...a zajtra zas ovocicko .....bozeee, nech uz mam nieco dole....

agika1982
5. sep 2010

@andrea100 ja sa vazim vzdy rano...len ono dneska mam len siedmy den diety tak to este asi zmena nebude...

miki060707
5. sep 2010

@agika1982 ahoj agi, no to nieje vela od TT, tak je dobré, nie?
ráno sa treba vážiť a nie oblečená 🙂 lebo cez večer telo spaluje, čo sa pojedlo cez deň, ja som mala dnes mäskový den, ale dnes mamka varila vysmážané, tak som si dala polievku bez sližov a dva párky zo zeleninou a kúskom chlebu a večer si dam jeden bez chleba a moooc zeleniny
agi niesi na facebooku? keby si tu bola, myslim na pc, tak by sme aj pokecali cez chat...nie?

miki060707
5. sep 2010

@agika1982 agi a čo ak sa dostaneš na pitný den, budeš len piť, xi, jako ovocný sa dá vydržať, nie???ale ten pitný 😉

agika1982
5. sep 2010

@miki060707 ajoj...hej som...daj si agi mandakova..ja sa vazim rano a len v spodnom pradle..ale sak co chcem vysledky po siedmych dnoch hehe