90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

nadka001
21. sep 2010

tak od zajtra zacinam aj ja.. a to uz asi neviem kolky krat :( 🙂
Drzte mi pls. palce,.. potrebujem dat dolu 7 kg ..to by som bola spokojna, vaha ako pred tehotenstvom..to by bola paraada 🙂

magimary
21. sep 2010

@mexx stavím sa, že schudneš najviac!!! 😉 😅 🙂 😵
ak sa budeš trošičku snažiť...
ako my...
aj s prehreškami a zlyhaníčkami 😉 😅

@nadka001 a ty nechceš začať s nami? 😅

mexx
21. sep 2010

Mary, toz co mozem jest v pondelok? 😅
Ked mna najviac desia tie ovocne ranajky. V poslednej dobe sa kamaratim len s niektorymi druhmi ovocia (aj tak celkove som zostala nejaka vyberava, nechutia mi veci, co predtym v pohode, a prichadzam na chut zas inym), a bojim sa, ze budem po tyzdni mrtva z ovocnych ranajok. 😅

magimary
21. sep 2010

@mexx ó, raňajky!!! 😲 😲 😲 😝 🙄 😀
to je aj moja smrť, nakoľko ja medzi ovocím nemám žiadnych priateľov 😝 😝 😝 (ty aspoň nejakých)...
takže to riešim tak, že zväčša nejem doobeda nič, alebo teda vypijem džúsik (ten móžem 😅 )...
horšie je to s tým "štvrtými"-ovocnými (hoci i zeleninovými, čo pre mňa tiež nie je žiadna výhra 😅) dňami... tam nestačí doobeda vydržať, tam musíš niečo ozaj vymyslieť... 😝 ako prežiť...
pre mňa vitamínové dni boli dááááleko horšie, ako vodné 😝 😉

inak, skúsim pohľadať svoju fotogaleriu jedál, čo som si robila počas minulej dietky (tam som hlavne experimentovala s tými vitamínami, aby som na niečom prežila 😅

magimary
21. sep 2010

@mexx jó a v ten pondelok?
no, snáď si tu niečo chutné naplánujeme 😅
sú tri možnosti:
-kuracie prska s niečim-zeleninovým
-cottagge syr 😅 (moje časté počas dietky) s bielym jogurtom
-vajíčka s cibuľkou

sonya16
21. sep 2010

ja dnes prvé ovocie, hladná som ako vlk, ale už vydržím, zajtra mäsko a šalátik, mňam, teším 😀
A zverejním aj váhu, 84, koľko môžem z tohto dať dole? Aj z toho to pôjde rýchlo? Ináč, výšku mám 175 😅

mexx
21. sep 2010

No, tusim seriozne zvazim to pridanie sa k bojovnickam. 😅

magimary
21. sep 2010

tak to zhrniem, že kto všetko? 😅
začína v pondelok-
@yanni,
@bea44 (možno 1/-)
@magimary
@mexx
@lulupopo
@sisa2

a ďalší?!? 😕 😅
pridajte sa...
alebo yanni zavolaj tie babule, o ktorých vieš, že spomínali 😉

skúsim ešte tie moje "papkacie fotky"
zväčša sú to jedlá na vitamínové dni (ale nielen 😉 )...ovocné kaše, pekne naservírované ovocia, ovocné guľky zo sušeného ovocia a pod.

magimary
21. sep 2010

pozerám, že mi to mnoho fotiek ani nezobralo 😠 😝 🙄
ale nevadí...kašlem už na nich... 😅

marianca
21. sep 2010

no ale baby, tak vy fakt idete na druhé kolo???? normálne rozmýšľam, že sa dám aj ja na to, len tak pozvoľna, ale tuším je to lepšie keď mám nalinkované čo jesť, lebo inak žerem páté cez deváté....Inak nedávno som len skončila, ale ten posledný mesiac ani nerátam ako diétovanie, jedla som furt voľačo čo som nemala 😝 No tak porozmýšľam a uvidím, či sa na to vrhnem 😉 😉 😉

majca424
21. sep 2010

Ahojte, môžem sa k Vám pridať? A kde by som zohnala celú tuto dietu? 🙂 dakujem 🙂

ingridka22
21. sep 2010

baby, pre pána krála, čo tu nastala jesenná mobilizácia? 😀 😀 😀
ja dnes akože UH deň, špagety boli, ale aj kadečo iné okolo toho 😠 . a zajtra ovocníčkovia 😝
inak viete čo? mne na pondelok vychádzajú bielkoviny, čiže budem narovnako s vami, akurát u mňa to bude akože 98 dňovka 😀 . a keď budem pod skupinovou kontrolou, možno sa začnem konečne ovládať 😀 a budem sa báť robiť akékoľvek prehrešky 😉
yanni, že ty nie si moja sestra 😉 pod tvojím vedením by som už bola ako prútik 😀 . a ozaj, ty chceš z čoho chudnúť? veď si ako fifipierko, čo keď sa nám úplne vyparíš??? 😀
no, tak ja do pondelka akože " v zábehu" a potom hurá na vec 🙂
magi, a donáškovú službu nevieš zariadiť? keby mi každý deň niekto pripravil také pekné papaníčko, to by sa chudlo aj samé 😀 😀 😀

sisa2
21. sep 2010

@magimary + @mexx - aj u mna je najhorsie to ovocie (zeleninu nejem skoro vobec 😖 ), takze mexx, pridaj sa, budeme trpiet spolu 😀

magimary
21. sep 2010

@marianca hlavne sa tiež nestrať pri toľkom chudnutí 😅 😉 😀
@majca424 jasné a od toho pondelka? 😅 dietku nemám, ale baby majú a pošlú ti ju 😉
@ingridka22 že mobilizácia?!? 😀 😀 😀 (už len keby nám niekto dal na úspešnom konci aspoň nejaké mobily 😅 😀 ), že donáškovú službu?!? 😀 vieš čo ma to stálo?!? to bol pud sebazachovy, aby som prežila, inak by som to ovocie do seba nikdy nedostala... 😅
@sisa2 to sme na tom rovnako 😅 😝 😀

majca424
21. sep 2010

@magimary no, tak od pondelka 😀 a môžem sa spýtať, že koľko sa za tých 90 dní dá schudnúť? 😉

majca424
21. sep 2010

no ja celkom mám rada ovocie aj zeleninu, ale vždy ju musím niečim zajesť, alebo s niečím zjesť, proste nehrozí aby som si na svačinku dala len tak 1 jablko 😀 😀

magimary
21. sep 2010

@majca424, podľa toho, ako sa budeš držať a najmä podľa toho, akú (a či vôbec!) máš nadváhu 😉 😅
minimálne 5 kíl, maximálne asi takých 20-25 cca 😉 ,
takže ťa pridávam...
ej, budeže nám veselo 😅 😀
toťľko báb a toľko kíl 😅 dokopy...to už vytvorí nejaké to množstvo energie 😀 😀 😀

magimary
21. sep 2010

tak to zhrniem, že kto všetko?
začína v pondelok-
@yanni,
@bea44 (možno 1/-)
@magimary
@mexx
@lulupopo
@sisa2
@majca424
@marianca (možno +/-) 😉

majca424
21. sep 2010

@magimary no tak ja osobne si myslím, že nejaké tie kilečká na sebe určite mám 😀
a kto mi to má poslať tu dietu? takže od pondelka, super... 😅

agika1982
22. sep 2010

@magimary idem aj ja s vami...sice ju drzim aj teraz, ale lepsie sa bude drzat pri tolkych ludoch...a mozno sa prida aj miki...

agika1982
22. sep 2010

boze baby len si nemyslite ze mi sibe...uz idem odzaciatku asi treti krat...ale ono bude super, ked budeme tolke naraz drzat dietu....snad si budeme aj radit, co papat na ktory den...najhorsie je varit preseba zvlast a pre priatela zvlast

mexx
22. sep 2010

Ja som to vcera mrkala v kalendari, a vychadza nam to do 25-teho decembra (to bude 90.den). 😅 Cim budeme hresit na Stedry vecer? 😀

agika1982
22. sep 2010

@mexx den pred koncom, to by uz ani nebolo zhresenie 🙂))

sisa2
22. sep 2010

ale sme sa tu nazbierali 🙂 tak dufam, ze sa aj navzajom potiahneme, ked bude zle.

@agika1982 - neboj, nikto si nebude mysliet, ze ti sibe. je super, ze si sa odhodlala! a to je hlavne. ja idem teraz 3x, raz som vydrzala, ale nie cele 3 mesiace a druhykrat len ca. mesiac ... tak hadam tentokrat to uz dotiahnem do uspesneho konca.

marianca
22. sep 2010

kokšóó, tu to odrazu ale žije...hmmmmm odhodlanie je. Som zvedavá koľké z nás to vydržia do konca 😝 😀
No čo už tak idem aj ja s vami, ono to pôjde lepšejšie, keď nás bude toľko
@magimary neboj moja, to stratenie mi zatiaľ nehrozí 😀 😀 😀
no a s tebou bude radosť chudnúť, ty zas budeš chudnúť jak dračica a ja chúďa, že sem deko tam deko 😝 😝 😝 😝
Ale ja to nebudem teraz držať tak brutus, skôr na udržanie váhy a nepriberanie a hlavne neprežieranie sa 😀 No a keď to pôjde ešte trochen dolu, nebudem sa brániť 😝 😀
yani bracháčovi to ideeee, ale veď on pri tebe ani nemá šancu nechudnúť, ty mu to hneď striktne vysvetlíš 😝 Pozerala som foto na FB a ty vyzeráš super a aj na bráchovi je vidieť, že išiel dolu, teda podľa tej foto, čo si sem dávala 😉
@mexx pche že štedrý deň.....to bude iné hrešenie, ale keď chceme vidieť zlaté prasiatko tak ee. 😀
@sisa2 a ja to ovocko budem už riešiť ako to robila yani detskou výživou, to mi aj chutí a nemám s tým taký problémos ako s ovockom 😉

sisa2
22. sep 2010

@marianca - jej, moze sa detska vyziva? super! tak to potom nebude pre mna az take hrozne 😀 dik za tip.

agika1982
22. sep 2010

@marianca no ja furt zacinam....dookola to iste hehe....

magimary
22. sep 2010

@majca424 , no len aby 😅 😉 😀 (lebo ak máš málo kilečiek, tak sa ti ani neoplatí trápiť 😅 )
@agika1982 no, len poď, hneď ťa pripíšem do zoznamu 😅 😀 , hlavne, že sa odhodláš, to je jedno koľkokrát 😀
@marianca , veru určite nebudem chudnúť tak, ako ten prvý raz (to bude-ako píšeš-sem deko, tam deko 😝 🙄 😅 )... bojím sa, že to nebude tentokrát viac ako 5 kilov, čo bude úžasne demotivačné 😠 😖 , ale zase budem tu mať vás-vonkajšie "motivátorky" 😅 😀 , tak snáď to dobojujeme 😅
@sisa2 jasne, že môže, čo by sa nemohla...keď inak nedáš 😅 😀 , hoci v knihe je jasne napísané, že prírodné a nevarené ovocie a zeleninu...ale to by sme tu nerozchodili asi viaceré 😅

magimary
22. sep 2010

tak to zhrniem, že kto všetko?
začína v pondelok-
@yanni,
@bea44 (možno 1/-)
@magimary
@mexx
@lulupopo
@sisa2
@majca424
@marianca
@agika1982 😅

dasa333
22. sep 2010

ahojte,

trosku som vas prebehla..., ja drzim 90 dnovu uz 35 den a mam dole skoro 4 kg 🙂 mne to celkom vyhovuje, nie som ani hladna lebo ked mam ako dnes strukovinovy den tak si dam dva taniere sosovicovej polievky aby som vecer mohla aspon jeden 😀 jeeej a podvadzam soletkami a obcas cokoladkou 😝 a vazne uvazujem nad tym ze ked skoncim tak s malymi upravami zmenim styl stravovania, citim sa lahsia a je to fakt lahko stravitelne...

najviac som sa bala vodoveho dna a napodiv uplne v pohode akurat ma v noci a rano hlava bolela ale to hned preslo a kavu pijem, bez nej by som nefungovala

a mozem vas poprosit je niekde aj nejaky jedalnicek?