90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

magimary
12. okt 2010

veru, konečne úspešne za sebou 😅 😝 😀
a teraz si teda môžeme hodiť nejakú dobrú lokšu 😅 😀
kiežby... 😅 😝
ale ani netuším, čo zajtra na obed...
keďže opäť nie som doma, vidím to na nejaký cottage chesse 😕 😝 🙂
hoci, vedela by som si predstaviť aj nejakú rybku...
ale to by som musela byť "home"... 😝

cencula
13. okt 2010

ahojte baby ani mne to slávne nejde, neviem čo aj mám chute prestať ale aj nie, predsa 44 dní je 44, prvý krát sa mi podarí asi prestať dole mám úbohé 3kg, aj ked centimetre sa čoto chvalabohu pohli. Inak drží sa mi to čoraz horšie, zeleniny a ovocia mámm plné zuby, nechcem ich ani vidieť už mi je z nich zle. neviem, kto drží 2 raz túto diétku? ako mu to ide? a popri tom nadváhu mám riadnu 169cm a 83 kíl - no to je dosť a kilá nejdu, pijem vela, máločo zhreším a nič. vy sa pekne držte stojí za to, ked vám niekto povie, že to už konečne ako tak vidno aj ked to povedala len moja mama a manžel a nikto iný hm?? ☹ ☹ ☹

misinn
13. okt 2010

ahojte, ja budem mat dnes na obed pizzu s paradajkovou omackou velmi sa na nu tesim mnaam 😀 a vecer si dam zmrzku z mcdonaldu 😝
tak este stale neviem ako poriesim ten vikend kedze nebudem doma ☹ ☹

cencula za 44dni dole 3kg to fakt nie je vela ☹ a potom aku motivaciu ma mat clovek ked sa to takto vlecie.... 😒

claudica
13. okt 2010

No ja mám dnes škrobový deň, tak som si zabalila zemiaky so zeleninou....to sa dá. No dalo sa aj včera, len som to pokašľala. Mala som bielkoviny, všetko išlo dobre, ale večer som so synom pred telkou schrúmala čipsy - za dobrú hrsť 😠 . Fuj, jak som sa neznášala! Chudáka aj jeho som zdžubala, že načo sa mi tam s tým otŕča, potom som si rýchlo umyla zuby a naštvaná som zaľahla. Dnes som si dala záväzok, že nič také sa nekoná...

A cencula - skús pridať pohyb, mne to pomáha - aj na psychiku. Síce neviem, ako na tom budem 44. deň, teraz sa mi ľahko radí, ja som iba 10. deň.

kubkovka
13. okt 2010

@cencula ahoj, aj ja držím túto diétu druhýkrát, prvýkrát to bolo pred rokom cez leto a išlo to lepšie, predsa boli horúčavy, takže som viac pila ako jedla.....teraz je to horšie, aj s prehreškami, dnes mám 24ty deň, vážila som sa pred týždňom a dole iba 2,5 kg. Nemerala som sa na začiatku diéty, tak ani neviem ako je to s centimetrami. Ale tak vydržím, pretože potom chcem prejsť na delenú stravu a po 90 dňoch znova skúsiť túto diétu a pár kilov dole.....takže vydržať, niekomu to trvá dlhšie, kým sa tie kilá pohnú

kubkovka
13. okt 2010

@misinn ja som diétu držala pred rokom, ale dodržiavala viac ako teraz a dala som dole za 45 dní 10 kilov....teraz po druhom pôrode sa to nechce rozbehnúť, ale tak ja viem, že budúce váženie ma prekvapí.....

misinn
13. okt 2010

kubkovka to si mala perfektny vysledok za 45dni 10kg, bodaj by sa aj mne takto podarilo bola by som stastna, mne ostali kg po tehotenstve a neviem sa ich zbavit..pribrala som 17kg a dala som odvtedy dole 11kg ale ostatne nechcu ist dole...dufam ze tato dieta mi pomoze lebo uz mi to fakt treba

kubkovka
13. okt 2010

@claudica no ten pohyb by som aj ja brala, ale tu na dedine môžem maximálne aerobic, čo ma veľmi baví, ale keďže kojím a pri malej som po cvičení pomaly prišla o mlieko, tak sa obávam.....ešte počkám....netvrdím, že to bolo z toho, ale možno aj áno, pretože nič som vtedy nezmenila, ani diétu som nedržala.....takže zatiaľ som len doma s dvomi malými deťmi, čo ja dosť pohybu, ale nie je to ono, žiadne endorfíny či ako sa to volá.....

kubkovka
13. okt 2010

@misinn no ano, bolo to lepšie ako teraz, aj keď už aj teraz je výsledok vidieť.....som od pôrodu schudla 6 kg, pretože už som po pôrode akože držala túto diétu, ale nedarilo sa mi nejesť.....takže som začala odznova a už sa viac snažím, takže baby optimizmus, ten veľa pomôže, to viem z vlastnej skúsenosti.......

kubkovka
13. okt 2010

No baby, v sobotu máme stretávku zo strednej, ale tak dám si pizzu, mám UH....v nedeľu ideme na oslavu, to mám vitamíny, tak som zvedavá, ako to zvládnem.........a ak aj nie, nevadí.....

misinn
13. okt 2010

my mame teraz v LV jarmok nastastie odchadzam do skoly na vikend lebo by som to urcite nevydrzala tak sa tesim ze tu nebudem...len neviem ako to doriesim s jedenim v skole...uvidime.

kubkovka tak ti to ide dobre 😉 ale ja som tiez odhodlana pokracovat az do konca 🙂

claudica
13. okt 2010

@kubkovka tak to jasné, keď kojíš, tak teraz radšej neexperimentuj... buď rada, že pri tejto strave ešte vieš kojiť 🙂 . No ja to tiež nepreháňam, cvičím len doma, ale každý deň 40 min. pilates. To ani nie je na chudnutie, je to skôr také rehabilitačné cvičko, ale rozhýbem ozaj všetko a sú tam cviky aj na brucho, čo je pre mňa potrebné-prepotrebné.... keďže to moje mäkké brucho ma štve najviac ☹ A ešte skáčem na švihadle 😀 rodine pre radosť....

tigarah
13. okt 2010

od dnes zacinam naostro, tak drzte palce :D lenze som asi urobila prvu chybu namiesto pohara vody rano, som vypila pohar mlieka 🙂 snad nevadi...??? a dufam ze budem mat vydrz a nervy dotiahnut to do konca

misinn
13. okt 2010

mozem si dat ked mam bielkoviny na obed napr. oblozeny chlebik ?

juli71
13. okt 2010

zdravim dievcata tak pokracujeme ja mam dnes UH

juli71
13. okt 2010

@misinn zalezi co tam vsetko mas

claudica
13. okt 2010

@misinn podľa mňa áno, myslím, že šunka a zelenina by mohlo byť... syr ani vajíčko na tom nie, to by sa nemalo miešať, aspoň podľa knižky. Alebo chlieb, vajce, zelenina, alebo chlieb, syr, zelenina. Môj názor 😉

juli71
13. okt 2010

@claudica tak potom sme dve s tym bruchom 😢 😢 😠

macekovam
13. okt 2010

@cencula ahoj...to uz mas 44 dni za sebou??? ak ano tak gratulujem...mas to super... v ziadnom pripade sa nevzdavaj...to len telo ta chce dostat do starej kolaje a skusa to ako moze...urcite to nevzdaj zabera to...s vysledkom budes urcite spokojna...aj mojej sestre to pomohlo a schudda 30 kg...drzim palce..ved ked ti ide ovocny den na nervy tak ho vynechaj...a dodrziavaj tie ostatne...tie sa daju..nie??

misinn
13. okt 2010

no lebo v piatok cestujem a neviem co ine by som jedla ked mam mat tie bielkoviny

macekovam
13. okt 2010

@misinn chleba urcite nie...bieloviny su syry,mlieko,,,jogurty... chlieb mozes v sacharidovom a rastlinnym maslom a zeleninou🙂

juli71
13. okt 2010

@misinn nejake masko s veeeeeeeela , vela nejakeho mix salatu , do nejakej dozy to by ti malo vydrzat

claudica
13. okt 2010

Chcem sa spýtať, či ste niektorá skúšali prípravok "alli". Ja som to minule pozerala v lekárni, zobrala som leták, ale nejak sa mi to nezdá. Písali tam, že ak zjem niečo čo nie je zdravé, čiže nejaké tuky, tak ma to hneď preženie. Má to potom podľa mňa skôr psychologický efekt, nie? Viem, že keď niečo také zjem, musím mať blízo wc, inak bude zle. Alebo neviem ako tomu mám rozumieť. Nie je to vôbec lacné, preto nechcem moc experimentovať. Má s tým niekto skúsenosti????

claudica
13. okt 2010

@macekovam no ale keď je bielkovinový deň, vždy k tomu v knižke píšu na obed aj krajček celozrnného chleba, preto som misinn tak písala...

marianca
13. okt 2010

čafte 😉
@claudica no ja týmto zázračný liekom na chudnutie neverím, veď keby to fungovalo, nebehalo by tu toľko ľudí čo potrebujú zhodiť....a napr. aj také celebrity, určite by sa netrápili cvičením zjedli by tabletku a bolo by, takže podľa mňa je to ťahanie peňazí....nič iné... 😝
@misinn na bielkoviny môžeš chleba, veď v tej diéte to aj píšu, že krajec chleba. Ale malo by to byť len na obed, večer už nie...napr chleba so syrom, alebo chleba so salámom, nejakou nátierkou, ale nie kombinovať napr. syr a salám, viem že niektoré baby tu jedli na bielkoviny aj párky s chlebom, alebo pečivom...😉 Ja napr. na bielkoviny si robievam aj kapustovú polievku s maskom a k tomu nejaké celozrnné pečivko.
noooo, budí sa mi dieťa, takže idem sa mu povenovať, tak sa držte modelky 😉

misinn
13. okt 2010

dakujem za rady tak nieco budem musiet vymysliet ale asi to poriseim tak ze si tam kupim nieco v obchode, urcite bude na dedine nejaky obchod... 😒

misinn
13. okt 2010

marianca a claudica mate pravdu fakt je to tak v knizke napisane dam si predsa len nejaky chlebik 😀

claudica
13. okt 2010

@marianca no to je jasné, že iba s liekom sa nechudne, to je iba doplnok k diéte a samozrejme k cvičeniu, to mi je jasné. V reklame tiež vraveli, že je to pomôcka pri chudnutí.....ak aj niečo pre to robím... Len sa mi to zdalo také pofidérne...preto sa informujem. Díky.

marianca
13. okt 2010

@misinn určite chlebík s niečím máš to najjednoduchšie aj najpraktickejšie, skús nejakú nátierku, k tomu papriku rajčinu a a je 🙂

@claudica ja viem, že niečo pre to robíš a preto keď aj schudneš bude to vďaka tebe a nie vďaka liekom. Vieš niekomu povieš beriem tie lieky a on povie, jéééj ono to funguje fakt si schudla, ale ty nakoniec schudneš nie vďaka liekom ale vďaka tomu, že cvičíš a obmedzuješ sa v jedle, toť môj názor....podľa mňa si radšej peniažky odlož a kúpiš si po schudnutí niečo na seba... 😉

macekovam
13. okt 2010

ja o knizke neviem nic...viem ze ked bol bielkovinovy den tak bolo super...tam sa jedlo maso kuracie napr. a salat zeleninovy s trochou kyslej smotany..a...ta kysla smotana sa mohla kazdy den bez ohladu na to aky je...ale len 1 za den...ale to som si dala tak 1 lyzicu do salatu...viac nie...chleba urcite nie..ten som si dopriala vtedy ked sa moze pizza a torta na veceru🙂 to bol ten posledny den 🙂