90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

yanni
28. okt 2010

@marianca no ja presne tak ako ty. v lete islo , kg dole a teraz som chcela tiez take kilecka este. No ale mna to uz nebavi. Presne tak je to, ta strava je strasne jednotvarna. A ja ryzu tak raz za rok jem a cestoviny 2-3 krat. A teraz som toho pozrala az az. Uz mi nic nechutiu. By som si dala take riadne halusky s bryndzou alebo sulance s makom, to tie makove slize nie je ono. Ja sa dam od decembra na delenu stravu, to je ovela lepsie viac moznosti kombinacie a pestrejsie, a tiez mozem jest v ten ktory den to co mne prave pride na chut a nie co je napisane v knizke.

A tiez neviem co s touto fazou nespokojnosti, uz si sama sebe lezie´m na nervy.

No ja ak nieco tak zacne az na rok po velkej noci. to uz bude maj a aj vselijake ine ovocko a tiez teplo, cize pit sa nebudem musiet nutit, to pojde samo od seba.

ingridka22
28. okt 2010

ahojte dievčatá 🙂 , tak ako? dnes máme UH, u mňa to boli rezance s makom - po 100 rokoch 😵 a večer by som chcela ísť s kamoškou na aerobic, fúúúú, asi po 5 rokoch pôjdem cvičiť, hanba 😖 ponatriasam tú moju slaninku, možno rýchlejšie odo mňa utečie 😉 😀 . ach, keby to šlo rýchlejšie, toto slimačie tempo sa mi vôbec nepáči 😝 ale už vydržím, keď som sa na to dala 😉 tak majte pekný deň a "doschudnutia priatelia", čaute 🙂

monkula
28. okt 2010

@yanni nad Tebou som premýšľala, písala si, že cvičíš, a nechudneš.. Cvičíš v posilovni? A áno, tak musíš mať menšiu záťaž a vyšší počet opakovaní... 😉 😉

yanni
28. okt 2010

@monkula na nie v posilovni. pravidelne plavanie a aqua fitness a pilates. Len pilates je viac-menej zamerane na partie okolo brucha a rebar/rebier???? (slovencina na slovicko 😕 )tak som sa vcera bavila s trenerkou ze by som nieco ine ja by som potrebovala tie sunky stehnove nejako vyudit. tak budem od polovice novembrach chodit na powervit namieto pilates. to je zamerane na cele telo a vsetky svaly. tak kuknem ake to bude. vyskusam. Inak ja cinky eeeee fitka take normalne neznasam. a nechcem mat zase svaly ako svarco. na vazne, ja by som ani nie tak schudnut ale spevnit potrebovala. ziadne velke svaly len ab< to bolo hladke a pevne ako este pred par rokmi.

monkula
28. okt 2010

@yanni žena nikdy nebude mať svaly ako muž.. nemáme na to hormóny, ak samozrejme ženy neberú steroidy a testosterón... To je taký blud 😉 😉 záleží na muskularite a hladiny estrogénu, ako bude žena vo fitku vyzerať 😉
Ja som do fitka chodila, činky to je mohe.. až zase schudnem, tak sa tam na zimu chystám znova, nech nie som ochabnutá a mne sa páči vyrysované svalstvo, ja mám napríkald pekne vyrysované ramená, keď cvičím a milujem to.... 😵 😵

lulupopo
28. okt 2010

@adamko05 ach orechy milujem, ale uz ich nemozem, lebo som si par zubov polamala...a teraz mam urobeny novy mostik a lekar mi povedal ze oriesky tak mlete mozem :(((( a to uz nie je ono

lulupopo
28. okt 2010

inak dnes som muslea dat normalne jedlo, ranajky , obed, vecera...lebo vcera som myslela, ze vsetkych svatych uvidim ako ma zaludok bolel... i ked dobre, mam uz stiahnuty zaludok, takze sa zasytim aj z ovela mensieho mnozstva jedla.... uvazujem, ze ak sa mi podari dokoncit tu dietu, ze sa budem stravovat na podobnych principoch.. a hlavne sa neladovat vecer kravinami ako som to mala vo zvyku...

adamko05
28. okt 2010

@lulupopo jeden den to nevadí, to normálne jedlo si myslím
ja ked som pred 3 rokmi potom prešla že na "Normálnu" stravu, mne to dlho trvalo zas, ja som na nič "normálne" nemala chut, a ked som si dala že syr-zemiaky, prehanalo ma 😀 , malo to niečo do seba, nepribrala som 😝
a dnes som si dala aj toffiffe... bo dnes mam narodky... a ešte "gulate" 😠 😠 😠 😀

adamko05
28. okt 2010

@lulupopo a tie orechy, to je škoda, dnes som kupila pol kg mandlí v akcii v tescu a aj sušene slivky, na zajtra som vybavena, lebo aj pomaranče aj mandarinky 😝
ale na obed si uvarím kyslu kapustu, ja musím teple a nie sladke na obed...
rodinka bude mat dukatove buchtičky, ja budem slintat iba 😝
pôjdem šlapat na bicykel.... ale som dost najedena s čaju a koláčika inak, že by už žaludok toľko nevladal??? 😕 😕 😕 to hadam nie, šak ešte ani dva tyždne nedržim

monkula
28. okt 2010

@adamko05 všetko najlepšie k okrúhlym narodeninám, dvadsať je krásny vek 😀 😉

magimary
28. okt 2010

dnes: ŠTVRTOK 32-hý deň- 28.10.2010 UHD
---------------------

ahojte 🙂
pripájam sa k blahoželaniu k narodkám 😅
dnes boli cestovinky a na večeru kúsok torty (z mrazničky, z krstín),
takže-dnešok spokojnosť 😅

horšie to bude zajtra 😝 🙄
ja už neviem, čo vymyslím... 😝
asi si uvarím nejakú zeleninu, alebo čo 😕 😝

mexx
28. okt 2010

Ja uz prave tu zeleninu nejak nemozem. A to je vzdy lepsie jak ovocie... Kua, sak sme este len za prvou tretinou, co budem pojedat do konca? 😅
Na obed som mala zeleninu s tarhonou, teraz na veceru croissant a kusok cokolady. Nech to para tlaci... 😝

magimary
28. okt 2010

@mexx túto istú otázku som si položila aj ja dnes...
čo ešte tie dve tretiny vo vitamínové dni 😅 😕 😝 ?

mexx
28. okt 2010

O hlade budeme. 😝

magimary
28. okt 2010

@mexx no, hej, to by som si povedala, keby som doteraz mala aspoň ako-tak poriadne vitamiňáky...
ale ja som bola o hlade doteraz (v podstate), raz za deň som si šupla nejakú rajčinovú žbrndičku (každý 5-ty raz) a toť vsio...
tak už by som mala aj chuť na nejakú zmenu 😅 😝 😀

claudica
29. okt 2010

Dobré ránko chuduľky, tak dnes škrobový deň, mám zeleninové rizoto.... Priznám sa, mám radšej zemiaky, ale už mi pomalinky aj tie začnú vadiť....tak pre zmenu ryža, aby som si nabudúce viac vážila krumpličky 😀 Na zajtra mám na pláne špagety, v nedeľu vit-deň, toho sa už trochu desím....už surové ovocie a zeleninu 😝 bleee. Rodinke budem robiť knedle, mäsko, kapustu, tak si dám aspoň kapustu a v pondelok prvá veľká skúška - voda. Tak to som zvedavá...
A doobeda som schopná byť len na zelenom čaji, ovocie mi už akosi vypadáva...neviem či to robím dobre
😔

juli71
29. okt 2010

zdravim dievcata, stale to iste dokola , co! skuste mozno ste uz skusili , ja som to zacala robit a chuti to aj malej uvarim cviklu-repu 4 ks ako jablaka ( nie upne do maka ) tak 20 min , postruham na stuhaku tom najvacsom pridam 1/2 jablka , trocha okorenim malicko soli +stavu z citrona a dam do ladnicky , cim viac odstate tym lepsie robim , aby sme mali aj na druhy den, da sa to jest iba samotne ale aj ako priloha

claudica
29. okt 2010

@juli71 fiha, toto vyskúšam, mám doma aj cviklu aj jablká, tak si to trochu spestrím... Ďakujem 😉

juli71
29. okt 2010

zabudla som , samozrejme po uvareni osupeme repu aj jablko 😀 😵

adamko05
29. okt 2010

ahojte...
vitamínovačkyyy... kde steee?? dnes na ma viac vitamíny tuším..
ja práve tlačím do seba varenu kyslu kaputu... tu ja môžem 😝 😝 😝
zatiaľ som dala len banan, kavu a veeeľa čaju 😉 , a hodinu a pol vonku s deťmi
snad v pondelok vaha ukáže aj 65, budem rada 😀

eyya
29. okt 2010

ahojte ja dnes spapany banan a kava na stole aom daka unavena a boli ma chrbat uz len aby mi dieta zaspalo a idem sa vyvalit na postel pred telku .... 😅

adamko05
29. okt 2010

@eyya no, mne ked zaspia obe, zmyjem (to mam ešte telocvik) zem a pôjdem tiež hajat, zla noc bola
kapusta chutilá, isto ma aj pekne "prečistí" ako vždy
a čo to za právnu radu? napiš IP ak chceš, robím vo "fachu", ak ked vzdelanie na to nemam, tak neviem, či poradím 😉

adamko05
29. okt 2010

zas nechudnete??? 😕
alebo až tak, že nemate čas kuk sem 😀
kapustička na večeru prave spapana

dnešne "sumarum".... rano banan, kava, na obed kapusta, potom par hrozienok sušenych a teraz troška kapustičky... uvidíme, čo ešte do večera, ale snad postači čaj
a k tomu všetkemu asi 3 l čaju 😝 😝 😝 😝 ... ako som uplne plnáááá 😠

adamko05
29. okt 2010

neviem, čo zajtra.... bud file na masle... 😝 😝 a urobím aj chlapcom a im kašu zemiakovu (ja som si dnes chlebík domaci upiekla 😉 ) alebo aj praženica neni na zahodenie.... no uvidím.. jedno z tychto dvoch... nechce sa mi pre seba veľmi vyvarat zajtra 🙂

sonya16
29. okt 2010

Ahojte, chcela by som poprosiť niektorú z vás o elektronickú knihu k tejto diéte, lebo svoju som kdesi zapotrošila a chýbajú mi receptíky....ďakujem krásne 😀

lubikaf
29. okt 2010

ahojte, tak ja som dnes bola na fazuli, na obed tanier, potom aj poobede chvilu som si dala jeden, a na veceru tiez, no fuuuj sama fazula, este ze dnes muz nie je doma 😀 😀 😀 😀 no a ja mam stale iba to hlupe kilo dole, ja uz neviem, ja asi musim aj porcie zmensit, lebo asi vela jem. teraz na vikend idemem behat po rodinach, to zas nebudem chudnut, a v pondelok voda, no som straaasne zvedava, ze ako to dopadne 😒

lubikaf
29. okt 2010

@sonya16 ja elektronicku podobu nemam, takze ja ti nepomozem 😖

magimary
29. okt 2010

dnes: PIATOK 33-tí deň- 29.10.2010 VIT
---------------------

tak ako ste dnes dobojovali tie vitamíny?!? 🙄 😅 😝
my s mexx vcelku dobre,
až na to, že sme to nakoniec zavŕšili troškou čipsov... 😅 😝 😀
už sa teším na zajtra 🙂
asi budú vajíčka-už dávno neboli 😅

monkula
29. okt 2010

@magimary na nič magi, na nič 😝 😝 😝 neznášam ovocie 😀 a to som ho niekedy milovala..
a ty sa poznáš s mexx? 😕

magimary
29. okt 2010

@monkula to si na tom ešte dobre...
ja som ani neznášala a ani neznášam a už asi ani niekdy "neznesiem" 😝 🙄 😅
keby len poznám 😅 😉 😀

ale, dnes keď som ju videla (po týždni!), tak je to na nej doooobre vidno, že má dolu toľko "vody" 😉 😵 😅
je super!