90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

cipsinka
10. jan 2011

@kubkovka vies co asi tak,ze na kvapke olivoveho oleja opeciem tu struhanku a kedze si vecer nedam sladke tak tam dam trosku cukru a zmiesam s cestovinami neviem a mozno pokvapkam niecim ale neviem cim 😕 😕 😕 nech to nie je take suche,mas nejaky napad??Zeby sirup,ale tak neviem ci mozem ale zas ked si nedam sladke vecer hmmmmmm??? 😕 😕 😕

kubkovka
10. jan 2011

@cipsinka alebo nejaku stavu z kompotu? ja som si rada robila cestoviny s lecom, ale teraz si spravim pizzu

cipsinka
10. jan 2011

@kubkovka mnaaam spenatik by som si aj ja dala len neviem kde to tu kupim 😕 😕 😕 Nejako som ho tu este nezaregistrovala musim ponurat 😉

cipsinka
10. jan 2011

@kubkovka nooooo dobry napad asi skocim kupit broskychovy kompot a mozme si k tomu dat aj broskyne a aj stavu nakvapkam 😉 😉 😉 A ako robis tie lecove cestovinky??To ma celkom zaujima znie to lakavo 🙂

kubkovka
10. jan 2011

@cipsinka uplne jednoducho, urobim si leco, ak je zavarane, tak o robotu menej, uvarim cestoviny a zmiesam....ja cestovniny velmi nemusim, ale tieto mi fakt chutia, znie to jednoducho, ale je to vyborne

a preco kde kupis spenat?

ciernypeter
10. jan 2011

na UH ked sa vam nechce varit si dajte celozrnu zemlu a rajcinovy salat s cibulou,paprikou atd. cestoviny nejeme nasladko ved vecer je kolacik,coko. Dajte si ich a kapustou kyslou. 😎 😎 😎

cipsinka
10. jan 2011

@kubkovka lebo ja som v Dubline a este som tu spenat za cely cas co som tu nerobila 😉 😉 😉 No tak asi miesto sladkych cestovin urobim lecove 😵 😵 😵 a na veceru si dam nieco sladke 😉 😉 😉

cipsinka
10. jan 2011

@ciernypeter veru,veru pravdu mas cim menej sladkeho tym viac kg dole 😉 😉 😉 Ale ja som myslela,ze tie cestoviny v struhanke si spravim na obed a na veceru nic sladke ale asi urobim kompromi a spravim tie lecove a nieco sladke na veceru,vyhodnejsie pre mna 😉 😉 😀 😀 😀 😀 😀

borabora666
10. jan 2011

HURAAA,JA SOM ZASA VYMYSLELA CO NA UHL.....UROBIM CESTOVINY S DUSENYMI HRIBAMI...MNAMKY...HRIBY UZ ANI NEVIEM AKO CHUTIA

kubkovka
10. jan 2011

@ciernypeter veru, alebo pagac si sem tam kupim s lecom..........
@cipsinka no vidis ako krasne si to vyriesila, priam salamunsky
@borabora666 no ty sa mas, ja hriby nejem, takze musim vymyslat viac

jankabambulka
10. jan 2011

@borabora666 ja jem šampiony každunký deň 😀 , udusím šampiony a špagety, uvarím zemiaky a udusím šampiony, udusím zeleninu a šampionky k tomu, ..... 😀 aj ja mám zajtra uhľáč 😉

inak je ot problém,že nepijem vývary? ja bu´d si dám vývar namiesto obeda cez bielkoviny ale inak nie ani zeleninový..

ciernypeter
10. jan 2011

@jankabambulka A AKO TO VYDRZIS IBA VYVAR NA OBED ? ja sa tesim na bielkoviny musis jest a potom vyvar , 1.a2.den vyvar povinne ved sa nam celkom stratis kolko si schudla:? 😎 😎 😎

jankabambulka
10. jan 2011

@ciernypeter 😀 hoho ale ja si ten vývar dám aj 3x 😀
ja toto držím už 3x.
1x som to vydržala 28dní ale vykašľala som sa na to, lebo za prvý týždeň som dala dolu 4kg a potom ani len deko (a to som nemala prehrešky)a tak som to nevydržala a prestala som.
2x ako som ju začala držať - mala som obr zdravotné problémy ,ale fest a teraz som začala 3x ale dala som dolu len 2kg ale na nohaviciach ... nič nebadať 😠 a držím to cca týždeň
ale ja potrebujem dať dolu min.12kg a naj by bolo 15kg aby som sa dostala na váhu pred pôrodom. pri prvej dcérke som pribrala na 93!!! ale do 2m som mala 60kg a teraz pred tehu 59-60 a po pôrode mi ostalo celých 15kg ako som pribrala počas tehu z dvojčatkami a ešte som aj išla vyššie o 2kg - čiže teraz som na pôrodnej hmotnosti akurát inak rozložené 🙄 😔

kubkovka
11. jan 2011

Dobré ránko všetkým, tak moje váženie po včerajšom ovo dopadlo dobre, mam za týždeň dolu 3 kila.........a to som ani nedietovala, ale zas teraz sa človek hlavne odvodní.........no ale nakoplo ma to trošku, takže sa snažím, chcem mať do leta vytúžených 70 kg.......teraz mám 86,6 kg, takže mám čo robiť.....

kubkovka
11. jan 2011

škoda, že nemáme tabuľku........ 😢 ☹

kubkovka
11. jan 2011

@jankabambulka no máš krásne detičky..........

pupi007
11. jan 2011

Ahoj, čítam Vaše príspevky ohľadom 90 dnovej diety....Mohli by ste mi prosim poslat tuto dietu na moj mail?
megova.l@gmail.com rada by som ju vyskusala

Dakujme Vam pekne a prajem pekny den 🙂 🙂

kubkovka
11. jan 2011

@pupi007 ahoj, poslane

borabora666
11. jan 2011

@kubkovka JUUUU,Ja po vcerejsku 4kg dole.....tesim saaaaaa.....to ma motivuje ju dalej drzat,lebo citim,ze mi to vsade ubuda.....

borabora666
11. jan 2011

@jankabambulka ja nemyslim sampiony,ja milujem horske hriby....a tie mam od nasich z beskyd

kubkovka
11. jan 2011

Tak a idem piect tortu........a udusit si cervenu kapustu k obedu.........

celi
11. jan 2011

Ahojte, chcela by som začať 90-dňovku, ale neviem, ešte kojím, síce už iba ráno, večer a v noci...mohla by som? Neovpyvní to mlieko?

zibi
11. jan 2011

@borabora666 ty brdo ..to si dobra 4kg? waw

zibi
11. jan 2011

baby kto ma dneska bielkoviny?kto nimi zacina? co si date? 😉

kubkovka
11. jan 2011

@celi aj ja kojim a drzim dietu a drzala som ju aj na jesen a tiez som kojila, takze by to nemalo vadit

kubkovka
11. jan 2011

@zibi ja mam dnes bielkoviny, aj ked nimi nezacinam........mam kura a dusenu cervenu kapustu

zibi
11. jan 2011

ja som si na uhlohydraty robila napr. rezanky s makom, orechami a tak a daekdy aj parene buchty a nejedla som sladke..lebo uz som bola zufala ..podla mna je to najotrasnejsi den 🙂

jankabambulka
11. jan 2011

@borabora666 jááj , ja som ťapa ja som to zle pochopila !!! myslelal som, že si ty myslíš, že sa nemajú lebo to nejak spmaľujú... no ťapa zo mńa
@zibi uhľáče sú moje najobľúbenejšie dni 😉 dnes som varila chlapovi a borke mäsko na dubákoch a tarhoňu a sebe som udusila kyslú kapustu na šampionoch ale aj pár sušených a cestovinu-vrtielka. dvojčatká hríby nemôžu a tak im dám vrtielka s bambinom (teda ak budú chcieť keď prídu zo škôlky)
inak ako t oriešite keď varíte?? napr. ja dnes som musela skôšaať omajdu a aj mäsko či je už hotové- vy to nechávate len tak .. či tiež skúsite -aby som si odťažila svedomie 😀 😝

kubkovka
11. jan 2011

@jankabambulka no ja tiez skusim, varit bez ochutnania neviem.........a inak dnes mozes aj tarhonu, aj to je cestovnina

emmaelzer
11. jan 2011

Baby, drzte sa s touto dietou, ja som ju drzala 60 dni, a schudla som krasnych 10kg. Potom som otehotnela tak som musela prestat, ale uz sa neviem dockat, ako zase budem zhadzovat teho kila opat. Ono po prvom mesiaci sa uz uplne vzijete do toho rezimu, a vobec sa vam to nebude zdat tazke. Co sa tyka toho ovocneho dna, vedeli ste, ze mozete aj zeleninu? Ono je to vlastne vitaminovy den.