90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

ivella
24. jan 2011

babulky,vcera sa mi nedal pridat ziadna odpoved a dnes mi cely den nesiel net,az kym som prave teraz nezistila,ze krpec odpojil kabel,,skoro ma slahlo,,neviem kolko ste popisali,vecer docitam...
no tento moj vypadok mal za nasledok celu cokoladu,od nervov---jednemu idu zuby,druhy problem s cikacikom,,,cokina pomohla v tej malej chvili--bol to pre mna total balzam na dusu...no asi o hodinu neskor som si riadne nadavala a okolo 22ej som isla na rotanu,,co zas malo nasledky ze som nemohla zaspat 😠 😠 😠
takyto vypadok sa mi uz nesmie stat,bez vas som tu uplne mimo 😀 😨

ivella
24. jan 2011

@nikanika28 ahoj,jasne ze si ta pamatam 😉 sup do diety 😀
a tesi ma ze dnes zacali nove kočky,aspon mame rovnake dni pre inspiraciu 😉

borabora666
24. jan 2011

@ivella veru aj ja by som sa bez vas zblaznila,keby mi neisel net.....lebo vdaka vam sa drzim aj ja

suezana
24. jan 2011

@borabora666 aj ja - svätá pravda 🙂 Toto by asi nikoho nebavilo samého. A kto by nás pochopil? Kto by nám vôbec veril, že to zvládneme? 😕 🤐 😀

vydrzim
24. jan 2011

aj ja, aj ja som zacala. Mam 4 den za sebou a este 86 dni pred sebou- tesiiim, hlavne na ten vysledok na konci 🙂

ivella
24. jan 2011

no sak,,o mojej diete vedia dvaja ludia,z toho jedna je suseda a druha najlepsia kamoska,no zije cez 200km daleko..
jaaj a mojmu starsiemu synkovi som dnes povedala (ked ma nechcel nechat cvicit) ze maminka chce byt stihla-to nepochopil,tak peknucka pre neho,aby sme mohli ist na dovolenku,nech nemam velke brucho...a on ze ved som uplne najkrajsia maminka,ze inu nechce a ze kde to brucho chcem dat 😀 😀 😀 😀 😀
som hladnaaa,za to stale moze ta cokina 😠 a to ma este caka serial do polnoci,,no ako toto zvladnem 😕 😨

kubkovka
24. jan 2011

@ivella no zlate dieta, ze kde chces dat brucho 😀 😀 😀
no mne vcera tiez ten konik blbol, som nemohla nic napisat, bolo mi smutno ☹

suezana
24. jan 2011

@ivella to je také zlaté, že pre ne sme aj tak najkrajšie na svete, že? 😵 Moja malá, keď ku mne cíti nával lásky, tak mi len Milku veľkú sľubuje, že mi kúpi a ani v akcii nemusí byť 😀 a dnes, keď som jej čítala večer rozprávku tak mudrovala, že ona mi kúpi takú zlatú retiazku, ktorá budem mať dokola samé srdiečka z lásky, nie len jedno ako mi ocko kúpil a ešte budú aj fialové 😵 😵 😵

suezana
24. jan 2011

@vydrzim vitaj a vydrž 😀 Ak sa môžem opýtať, to si už pred rokom vedela, že budeš držať diétu a vydržíš? 😕 😀

fopardi
24. jan 2011

ahojte tiež som sa dala na tuto dietu , už ju držim niečo cez 2týždne a zatial sa držim až na dva dni 😝 ale inač sa snažim len nemam jasno v tych porciach ake velke by mali byť niekde som našla že napriklad špagiet alebo cesoviny si možem uvariť 120g a ostante dni?

suezana
24. jan 2011

@fopardi ja som sa dočítala, že obed za hlboký tanier a večer polovicu - toho sa držím 😉 držím palce 🙂

nikanika28
24. jan 2011

@ivella keby si vedela, ako sa mi nechce 😝 ..ale dnesok som ako-tak dodrzala 😅 ..a kolky den si? kolko sa podarilo zhodit, ha? pochval sa, nech sa trosku inspirujem a nakopnem konecne 😀

kubkovka
25. jan 2011

Tak dobre ranko dievcata, dnes mam UH........spagety, snad mi este pride na ne chut 😢
a ako pokracujete vy? ako sa citite?

suezana
25. jan 2011

@kubkovka a všetci dobré ráno 🙂
Mňa šlak trafí z toho koňa 😠 nejde a nejde, ja sa chcem pri ňom zrelaxovať, ale dvíha mi hladinu žlče namiesto toho 🙄 len točí, točí ... a pred 8hod. asi ešte spí 😝

Ale teda idem sa pochváliť - mám dnes ovocie, tak som si kúpila hriešne drahý 😅 jahodový džús a raňajky mám za sebou - už som polovicu vypila 🤐 som zvedavá ako vydržím do obeda 😕 idem dotepovať koberec a ešte jednu fotelu, tak aj pohyb bude - držkajte sa tu 😉

kubkovka
25. jan 2011

@suezana jahodovy dzus? no ten ti v tichosti zavidim.....no mna caka skladanie handier ☹ aspon varit nemusim

borabora666
25. jan 2011

dobre rankooooo,tak ja uz som po ranajkach....bol banan a na obed cestoviny s hribkami a lilith tam do toho prdne este vajicko... 😀 ja si k tomu dam uhorkovy salatik....a veceru neviem co???asi nieco sladke,kedze som vsetky cokolady vyzrala a nehriesim,tak si dam teraz kusok kolacika asi😀

kubkovka
25. jan 2011

@borabora666 mne ocino vcera kupil zakusky, uz sa neviem dockat.....

borabora666
25. jan 2011

@kubkovka posli mi jeden...dala by som si,taku likerovy spic,alebo puncovy....alebo veternik.....hmmmmmmmmmmmmmmm,sakraaaaa,som si spravila chute a teraz kde to kupim a piect kvoli tomu predsa nebudem ...

kubkovka
25. jan 2011

@borabora666 a vy nemate jednotu? tam v piatok mavaju zakusky

borabora666
25. jan 2011

mozna u vas.....tu jsou zakusky len raz do roka a to na vianoce....jo a este na objednavku🙂))))) takze utru hubu....dam si z mrazu bud muffin,nebo mam namrazene este domaci gofry,tak len tak bez slehajdy.....

kubkovka
25. jan 2011

@borabora666 moja, no keby sa da, hned ti poslem aj dva.........

luciaanna
25. jan 2011

Ahojte babenky 🙂 .
Narobili ste mi chute s tými koláčikmi 😝 , dala by som si. Ja som dnes bielkovinová, konečne som sa najedla, lebo po včerajšom ovocnom dni som mala pocit, že sa nedožijem dnešného obeda 😀 .
Ale som o ďalšie kilečko ľahšia, čo povzbudí 🙂
Koľko nás tu je báb na 9. dni? Nejako sa mi stratili moje spolubojovníčky 🙂 😉 ....
@borabora666, ako sa darí malému? Hádam mu je dnes už lepšie 😉 ....

suezana
25. jan 2011

@luciaanna áno, prudko pribúdajú, ale ktovie, kde sa flákajú 😉
Ja som práve urobila šampiňónovú polievku a dnes dúfam odolám a zajtra na bielkoviny si dám 🤐
My máme v sobotu oslavu - mamina má 50tku a mne vychádza ovocný deň 😒 Musím to nejako vymyslieť 😕 len ako, keď na takú oslavu sa hodí bielkovinovo-uhľohydrátový deň najlepšie 😅 keď teda aj tortu by som 😅

kubkovka
25. jan 2011

@suezana no tak to ti nezavidim

silvuska
25. jan 2011

Ahojte, prvy den pohodka, zatial sa drzim aj druhy 😝

@suezana teda oslavu teda fakt nezavidim, to bude skuska ohnom, ale drzim palecky a zvladnes 😉

suezana
25. jan 2011

@kubkovka radu by som prosila 😝

suezana
25. jan 2011

@silvuska to nemôžem, to by som bola za najväčšiu trapaňu - si asi viete predstaviť tie pohľady, komentáre a pod. a netúžim byť stredobodom pozornosti 🙄
Rozmýšľam, že vynechám UHT, v piatok dám ovocný a v sobotu bielkoviny - t.j, vývar, mäso so zeleninou a večer zhreším zákuskom... to mi príde také najviac prijateľné... to budem mať 20.deň diéty

kubkovka
25. jan 2011

@suezana ohladom oslavy?

suezana
25. jan 2011

@kubkovka no 😉

kubkovka
25. jan 2011

@suezana uplne ta chapem, my mame ist v nedelu iba k svokrovcom a mam dost........staci mi aj tam tie reci a pohlady, a nieto este na velkej oslave......urob to tak ako pises, to bude urcite mensie zlo